АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 24°C
Харьков: 20°C
Днепр: 25°C
Одесса: 29°C
Чернигов: 24°C
Сумы: 22°C
Львов: 21°C
Ужгород: 23°C
Луцк: 23°C
Ровно: 23°C

Мінімальну пенсію підвищать

Мінімальну пенсію підвищать
Мінімальну пенсію підвищать

Пенсійний фонд готовий до виплати підвищених соціальних виплат, ініційованих урядом з 1 вересня 2015 року.

Мінімальна пенсія за віком підвищиться з 949 до 1074 гривень для 7,6 мільйона українських пенсіонерів. Це вплине й на розмір пенсійних виплат іншим категоріям громадян. Зокрема, на доплати за понаднормовий стаж, надбавки учасникам бойових дій, інвалідам війни та деяким іншим.

Проте розмір цього підвищення буде індивідуальним для кожного пенсіонера й залежатиме від стажу та обсягу заробітної плати, з якої розраховували ці виплати. Такі підвищення стосуватимуться не менш як кількох мільйонів пенсіонерів. Про це заявив під час брифінгу перед початком прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів голова правління Пенсійного фонду Олексій Зарудний.

— Пенсійний фонд вже провів усю необхідну підготовчу організаційно-технічну роботу, щоб наші пенсіонери отримали виплати в нових розмірах. І буквально впродовж кількох днів після того, як Верховна Рада ухвалить зміни до закону про Державний бюджет, Пенсійний фонд забезпечить виплату пенсій у нових розмірах, якщо буде необхідно, то за додатковими відомостями. Людям, які отримають свої пенсії до моменту прийняття рішення, кошти обов’язково перерахують і виплатять, — наголосив Олексій Зарудний.

dengiua.com

 


Теги статьи: ПенсииПенсия

Дата и время 05 сентября 2015 г., 23:12     Просмотры Просмотров: 4874
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.056208