АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 2°C
Харьков: 3°C
Днепр: 5°C
Одесса: 4°C
Чернигов: 1°C
Сумы: 2°C
Львов: 3°C
Ужгород: 4°C
Луцк: 4°C
Ровно: 4°C

Як купили Авакова за 10 мільйонів або сага про «полтавських спартанців»

Як купили Авакова за 10 мільйонів або сага про «полтавських спартанців»
Як купили Авакова за 10 мільйонів або сага про «полтавських спартанців»

Напередодні свята Незалежності України в Полтавській області набрав обертів скандал з незаконними «прослушками» працівників відділу «К» УСБУ Полтавської області та ВВБ в Полтавській області, вчинене за попередньої змови обласного прокурора  Яна Стрелюка та начальника УМВС України в Полтавській області Олегом Бехом.

Здавалося б, після розголосу такої резонансної злочинної події, прослідує миттєва реакція всіх керівників згаданих відомств та міністерств, але, в розумінні деяких керівників, боротьба зі злочинністю та корупцією дещо відрізняється.

Тому, дізнавшись про надзвичайну подію, вчинену його протеже, Арсен Аваков вирішив банально заробити: мовляв, якщо на кону 10 мільйонів гривень,  то незаконна «прослушка» взагалі й не злочин, а банальна боротьба з корупцією у відділі  «К» УСБУ в Полтавській області та ВВБ в Полтавській області, і тому чесне ім’я полковника Беха незаслужено марають зацікавлені ЗМІ.

    Проаналізуємо дану подію об’єктивно та без емоцій:

По-перше, якщо Ян Стрелюк та Олег Бех дійсно боролися з корупційними проявами у відділі «К» УСБУ в Полтавській області, то чому прослуховування мобільних терміналів здійснювалося за вигаданими особистими даними? Адже кожен більш-менш кваліфікований юрист розуміє, що легалізувати такі  матеріали законним чином неможливо, тобто використовувати як доказ корупції.

 

По-друге,  якщо Арсен Аваков вважає ( звичайно, не безкоштовно), що  Олег Бех спільно з прокурором Полтавської області дійсно боровся з корупційними проявами співробітників відділу «К» УСБУ в Полтавській області, тоді чому Генеральна Прокуратура України вважає, що Ян Стрелюк вчинив злочин і відкрила кримінальне провадження відносно нього, при цьому понизивши його в посаді.

 

По-третє, в даному скандалі фігурують і працівники ВВБ в Полтавській області, які відносяться до прямого підпорядкування Арсену Борисовичу Авакову. Питання! Чому прослуховування та перевірка на причетність до корупційних дій вказаних працівників системи МВС проводив саме Олег Бех, а не компетентні підрозділи центрального апарату МВС?

 

Проаналізувавши факти стає зрозумілим, що пан Аваков не хоче боротися з корупцією в системі МВС, а навпаки, заробляє саме на корупційних проявах.

Валерий Головко

Валерий Головко

Ситуація отримала цікавий поворот, коли до неї втрутився голова Полтавської ОДА Валерій Головко, який особисто вирушив до Адміністрації Президента України з проханням залишити на посаді  Начальника УМВС Олега Беха, оскільки тільки він може навести порядок в Полтавській області. Таке хвилювання Валерія Головка зрозуміле, оскільки саме Олег Бех допомагає йому здійснювати кришування«грошових тем» як то незаконний видобуток глини та піску в Хорольскому районі Полтавської області та крадіжок газового конденсату. З даного приводу провідними телеканалами було проведено ряд журналістських розслідувань та було викрито схеми кришування злочинних груп керівником УМВС України в Полтавській області Олегом Бехом.

 

Отже, дивлячись на усе це, волею чи неволею стає зрозуміло, що керівництво МВС України на чолі з Арсеном Борисовичем Аваковим не реформує систему МВС, а навпаки налагоджує стійкі корупційні зв’язки з метою збагачення. За таких умов громадськість не може замовчувати дані факти, а змушена ще з більшою віддачею боротися з ними.

 

Незрозуміло лише одне – чому пан Василь Грицак,  дійсно бойовий офіцер та безкомпромісний борець з корупцією, допускає знищення відділу «К» в Полтавській області?  Кожен зі «спартанців»  Червінського готовий боротися до кінця з зажирілими корупційними чиновниками Полтавської області, про що вже не раз доводили своїми діями. Зруйнувавши  їх надію можна назавжди поховати ті паростки системної боротьби з корупцією в регіоні.

 

Олексій Розумовський, для SKELET-info


Теги статьи: Головко ВалерийАваковБехСтрелюк Ян

Дата и время 06 сентября 2015 г., 19:34     Просмотры Просмотров: 6043
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Геращенко: США и ЕС предали Украину
Горбатюк обвинил Порошенко и верхушку правоохранительных органов в затягивании дел Майдана
Что готовят на смену Минскому миру?

Замглавы Верховного Суда владеет часами за $100 тыс. и пистолетом от Авакова
Буду стрелять на поражение: советник Авакова пожаловался на "приветы" из России
Чем на Майдане отличился Порошенко и как Пашинский связан со снайперами

Виктор Небоженко: «Президентский формат Авакова»
Трудные дети. Сын министра Авакова попал в скандал с рюкзаками, а сын нардепа Попова - ограбил магазин
АРМА под прицелом? На людей Петренко в Нацагенстве начата охота

Аваков: Автомобілі з іноземними номерами — це проблема безпеки
Виктор Небоженко: даже если Порошенко запоет как Вакарчук это ему не поможет, без своих фокусов, собрать голоса избирателей
Глава МВД Украины: Минские договоренности – “мертвы”. На Донбассе 35 тыс. боевиков

Комментарии:

comments powered by Disqus
12 декабря 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.070621