АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 22°C
Харьков: 25°C
Днепр: 27°C
Одесса: 28°C
Чернигов: 22°C
Сумы: 24°C
Львов: 20°C
Ужгород: 22°C
Луцк: 21°C
Ровно: 21°C

Розслідування: Порошенко володіє 10 компаніями через власний фонд і 1 напряму

Розслідування: Порошенко володіє 10 компаніями через власний фонд і 1 напряму
Розслідування: Порошенко володіє 10 компаніями через власний фонд і 1 напряму

Президент України Петро Порошенко досі володіє однією компанією безпосередньо і ще десятьма – через закритий недиверсифікований корпоративний фонд «Прайм Ессетс Кепітал».

Про це повідомляє програма «Схеми», спільний проект Радіо Свобода і UA:Першого телеканалу, з посиланням на відкриті державні реєстри.

Кінцевим власником фонду є сам президент, а керівником – його батько, Олексій Порошенко.

Фонд має активи в різних галузях – зокрема аграрні компанії: «Крохмалпродукт», «Укпромінвест-Агро», медійні: «5-й канал», Трускавецьке телебачення, радіо Дрогобича і фірма «Екран» та деякі промислові підприємства.

 

Структура бізнес-володінь Порошенка мало змінилася за понад рік його президентства, хоча під час передвиборчої кампанії він обіцяв позбутися бізнес-активів, крім «5-го каналу».

 

Крім того, за даними «Схем», партнерами по бізнесу у Порошенка залишаються заступник голови його фракції у парламенті Ігор Кононенко і перший заступник секретаря Ради нацбезпеки й оборони Олег Гладковський. Фонди цих трьох партнерів спільно володіють спортивним клубом «5-й елемент». Фондами керує компанія з управління активами «Ф’южн капітал партнерз», зареєстрована за тією ж адресою, що і значна частина фірм цих партнерів: вулиця Електриків, 29-а в Києві. Там же розміщений і спортклуб «5-й елемент».

Крім того, Порошенко, Кононенко і Гладковський володіють безпосередньо, а не через фонди, ПАТ «Страхова компанія «Країна». А отже, вони особисто пов’язані з управлінням цією фірмою.

Протягом двох тижнів підготовки матеріалу журналістам не вдалося отримати коментарі Петра Порошенка з приводу оприлюднених матеріалів, незважаючи на численні телефонні й письмові запити до прес-служби президента.

radiosvoboda.org


Теги статьи: Гладковский ОлегКононенкоКононенко ИгорьПорошенкоПрайм Ессетс Кепітал

Дата и время 08 сентября 2015 г., 11:03     Просмотры Просмотров: 6386
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
19 июля 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.163769