АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 19°C
Харьков: 18°C
Днепр: 19°C
Одесса: 22°C
Чернигов: 19°C
Сумы: 18°C
Львов: 17°C
Ужгород: 20°C
Луцк: 19°C
Ровно: 19°C

Україна продовжує обслуговувати російські ракети Сатана – ЗМІ

Україна продовжує обслуговувати російські ракети Сатана – ЗМІ
Україна продовжує обслуговувати російські ракети Сатана – ЗМІ

Незважаючи на заяви про припинення військової співпраці з РФ, КБ Південне не зупиняє сервіс російських ракет Сатана.

Конструкторське бюро Південне (Дніпропетровськ) поки не призупиняє сервісне обслуговування російських міжконтинентальних ракет РС-20 Сатана, які перебувають на озброєнні Ракетних військ стратегічного призначення (РВСП). Про це повідомив газеті Известия представник КБ Південне.

В понеділок 16 червня Президент України Петро Порошенко на засіданні Ради національної безпеки і оборони (РНБО) розпорядився припинити співпрацю з Росією у військово-промисловому комплексі.

Однак, як зазначили представники КБ Південне, припинення співпраці з російською стороною можливе тільки у разі появи відповідного указу президента України, який поки не підписаний.

"Наші фахівці їздили до Росії і продовжують їздити з різних питань, насамперед щодо ракетно-космічних проектів. Якщо Президент прийме рішення і нам про нього офіційно повідомлять, тоді співпрацю буде припинено", - сказав співрозмовник газети в КБ.

У Міноборони Росії також немає інформації про розірвання відповідного договору.
Якщо договір все ж буде розірваний, то, на думку експертів, "російські підприємства мають всі можливості для самостійного проведення робіт, а військові мають необхідну документацію на ракети".

Ракета РС-20 Сатана вважається найкращим стратегічним озброєнням у світі. Вона була розроблена дніпропетровським Конструкторським бюро Південне ім. М.К. Янгеля в 1973 році і прийнята на озброєння радянської армії в 1975-му. РС-20 може доставляти до 10 бойових частин на дальність, що перевищує 10 тис. км. Її цілями є укріплення об’єкти, такі як пускові шахти і командні пункти.

За заявою головкому РВСП Сергія Каракеєва, Сатана перебувтиме на озброєнні до 2022 року. Ракету повинні замінити наземні стратегічні комплекси Тополь-М і Ярс, а також МБР Булава.

Обслуговування російських РС-20 за договором між Міноборони РФ і заводом Південмаш має здійснюватися до 2017 року.

За оцінкою експертів, Росія платить українському підприємству за обслуговування ракет близько 10 млн доларів на рік. За інформацією на 2008 рік, в російській армії було 75 РС-20.

ua.korrespondent.net


Теги статьи: Ракета

Дата и время 08 сентября 2015 г., 13:56     Просмотры Просмотров: 4082
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.055743