АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 1°C
Харьков: 1°C
Днепр: 3°C
Одесса: 4°C
Чернигов: 1°C
Сумы: 1°C
Львов: 1°C
Ужгород: 3°C
Луцк: 1°C
Ровно: 1°C

Майно Коломойського в Криму пустять з молотка

Майно Коломойського в Криму пустять з молотка
Майно Коломойського в Криму пустять з молотка

Самопроголошена влада Криму має намір до кінця місяця виставити на торги санаторій «Форос» і ще 10 об’єктів, які належали раніше українському бізнесменові Ігорю Коломойському, повідомила міністр майнових і земельних відносин республіки Крим Анна Анохіна.

«Пріоритетний для нас об’єкт – санаторій «Форос». До 1 жовтня на торги буде виставлено ще 10 об’єктів, підготовчі роботи щодо яких перебувають у стадії завершення», – сказала Анохіна на засіданні ради міністрів Криму в Сімферополі у вівторок.

Міністр також повідомила, що до 1 листопада на торги планують виставити мережу з 32 АЗС, які належали групі «Приват» Коломойського і після «націоналізації» були передані в управління кримській державній компанії «Чорноморнафтогаз».

За словами Анохіної, всього на торгах планують продати 42 об’єкти, що належать Коломойському. «Ці об’єкти є майновими комплексами, які складаються з більш ніж 300 будівель на 30 земельних ділянках, плюс мережа з 32 автозаправних станцій», – сказала міністр.

Гроші, виторгувані від продажу майна Коломойського, планують нібито спрямувати на компенсацію жителям Криму вкладів в українських банках, які не підлягають відшкодуванню за лінією Агентства страхування вкладів.

 

 

Теги статьи: КоломойскийКоломойський

Дата и время 08 сентября 2015 г., 15:39     Просмотры Просмотров: 3190
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.070025