АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 20°C
Харьков: 19°C
Днепр: 23°C
Одесса: 25°C
Чернигов: 22°C
Сумы: 20°C
Львов: 18°C
Ужгород: 20°C
Луцк: 19°C
Ровно: 19°C

Аваков призначив повертати активи Януковича аферистку

Аваков призначив повертати активи Януковича аферистку
Аваков призначив повертати активи Януковича аферистку

Як повідомляє ІНФОРМАТОР, така собі Олена Тищенко – призначений керівник спеціально для неї створеного “Управління МВС із забезпечення повернення активів, одержаних злочинним шляхом”.

А раніше Олена Тищенко була спільником казахського олігарха-крадія Мухтара Аблязова, юридично супроводжуючи його схеми. Той був оголошений у розшук Казахстаном, Росією та Україною за звинуваченнями в крадіжці мільярдів доларів. Правоохоронців до Аблязова привела… також Тищенко, яка не помітила слід приватних детективів, коли поспішала до нього на побачення на секретну віллу у Франції. Згодом сама Тищенко була арештована у Москві, але, визнавши свою провину та здавши Аблязова, вийшла на волю. Усе це детально викладено в рішеннях британського суду та публікаціях провідних західних видань – аж до фотографій детективів, які вели за нею спостереження.

Крім того, Тищенко перебувала у штаті Верховної Ради на посаді старшого консультанта секретаріату комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією понад 9 років (з 16 березня 2005 по 22 квітня 2014), понад 8 (!) з яких провела у декретах та на лікарняному – аж до 22 квітня 2014 року, коли звільнилася з парламенту та перейшла працювати до Сергія Пашинського в адміністрацію президента. В той же час жила в Лондоні та суміщала державну службу з приватною практикою (що є порушенням закону про запобігання корупції), в чому власноруч зізнається в автобіографії: «по 2014 рік консультувала як крос-координатор у міжнародних судових процесах в Англії, Кіпрі, Австрії, Голландії, офшорних країнах, країнах СНД» – тобто, була приватним юристом.

22-25 червня 2015 року, цілих 4 дні, вона працює штатним помічником-консультантом нардепа Тетяни Чорновіл з “Народного фронту”. Запитання: навіщо Тищенко влаштовується на роботу в парламент, щоб через пів-тижня звідти звільнитися та піти працювати в МВС?
Щоб уникнути спецперевірки перед влаштуванням на державну службу в Міністерство внутрішніх справ!

Річ у тім, що посада помічника-консультанта депутата належить до четвертої категорії державної служби, і при влаштуванні на неї немає потреби проводити спецперевірку.

А посада начальника Управління МВС є третьою категорією державної служби – і тут спецперевірки не уникнути. Але, якщо є сумніви, що спеціальна перевірка виявить неподобства, то є спосіб, як обійти вимогу закону.

Перед цим треба влаштуватися штатним помічником депутата, а далі за домовленістю між Апаратом Верховної Ради та новим місцем роботи перейти на іншу посаду, але вже без спецперевірки. Власне кажучи, так і сказано в листі Авакова – Тищенко прибула до МВС “за переведенням з Верховної Ради України”.

ОРД


Теги статьи: Елена тищенкоОлена Тищенко

Дата и время 08 сентября 2015 г., 21:21     Просмотры Просмотров: 3070
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
17 июля 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.051216