АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 6°C
Харьков: 7°C
Днепр: 7°C
Одесса: 9°C
Чернигов: 5°C
Сумы: 6°C
Львов: 5°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 5°C
Ровно: 5°C

Рудковського і постачальників дорогих шпал для залізниці підозрюють у розкраданні 50 мільйонів

Рудковського і постачальників дорогих шпал для залізниці підозрюють у розкраданні 50 мільйонів
Рудковського і постачальників дорогих шпал для залізниці підозрюють у розкраданні 50 мільйонів

У 2014-2015 рр. в.о. начальника ДП «УПП УЗ» у змові з представниками приватних компаній привласнили 50 млн грн. державних коштів на закупівлях шпал.

Про це свідчить ухвала Печерського райсуду м.Києва від 4 вересня.

Слідчі Генпрокуратури називають організатором злочину недавнього керівника ДП «УПП УЗ» Дмитра Рудковського, який діяв у змові з працівниками підконтрольних йому комерційних структур – ТОВ «Західспецбудмеханізація», ТОВ «Судовишнянський цегельний завод», ТОВ «Граніт-Захід», ТОВ «Компанія «Омега-Консалтинг», ТОВ «Західтрансбуд» та Дочірнє підприємство «Константа-Агро». У 2014-2015 рр. ці компанії вигравали тендери залізниці на поставку дерева.

Повідомляється, що за вказівкою Рудковського приватні фірми конвертували 50% від перерахованих держпідприємствами коштів для розподілення їх між собою. Про яку суму йдеться не уточнюється.

В ході розслідування встановлено, що до незаконної діяльності причетна також дружина екс-керівника керівника ДП «УПП УЗ» і директор ТОВ «Західспецбудмеханізація», яким з 30 січня 2014 р. значиться Роман Сеник.

Низкою ухвал Печерський райсуд заарештував залишки коштів на рахунках приватних компаній. У 

За даними Віснику держзакупівель, за 2014-2015 рр. «Константа-Агро» отримало замовлень від ДП «УПП УЗ» на 7 млн грн., «Судововишнянський цегельний завод» – на 32,36 млн грн. Компанія «Омега-Консалтинг» Андрія Марчака тендерів не вигравала, вона є засновником ТОВ «Судововишнянський цегельний завод». За даними ВДЗ, фірма «Західтрансбуд» також тендерів не вигравала, вона створена у листопаді минулого року і 99% її статутного каптіалу записано на вже загадану компанію «Омега-Консалтинг».

Усього за 2014-2015 рр. ДП «УПП УЗ» уклало договорів на поставку деревини на суму 295,35 млн грн.

Нагадаємо, що «Наші гроші» проаналізували закупівлі «УПП УЗ» за останні шість років і встановили, що підприємство цілеспрямовано щорічно закуповувало шпали значно дорожче від ДП «Константа-Агро» заарештовано 6,24 млн грн., у ТОВ «Судововишнянський цегельний завод» – 0,91 млн грн., у ТОВ «Компанія «Омега-Консалтинг» – близько 10 тис грн., у ТОВ «Західтрансбуд» – 14,07 млн грн.ринкових цін.


Теги статьи: Рудковский Дмитрий

Дата и время 09 сентября 2015 г., 09:59     Просмотры Просмотров: 2418
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.067416