АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -8°C
Харьков: -7°C
Днепр: -3°C
Одесса: -2°C
Чернигов: -10°C
Сумы: -8°C
Львов: -6°C
Ужгород: -3°C
Луцк: -4°C
Ровно: -4°C

Головою громадської ради МОЗ став представник «Партії політики Путіна»

Головою громадської ради МОЗ став представник «Партії політики Путіна»
Головою громадської ради МОЗ став представник «Партії політики Путіна»

Наприкінці квітня прес-служба Міністерства охорони здоров’я України радо прозвітувала про обрання нового голови Громадської ради МОЗ, яким, як виявилося, став такий собі лікар-активіст Максим Іонов.


Новина набула значного поширення. А особливо з того приводу раділа скандальна заступниця О. Квіташвілі – Олександра Павленко, відома своєю адвокатської роботою в інтересах авіакомпанії країни-агресора. (http://censor.net.ua/news/302931/advokat_tigipko_i_korolevskoyi_poyidet_na_vybory_po_majoritarnomu_okrugu_v_kieve_ot_bloka_poroshenko)

Зокрема, пані заступниця заявила: «Ми раді такій високій зацікавленості громадян взяти безпосередню участь у реформуванні системи охорони здоров’я... Кожен член ради - експерт, від якого ми чекаємо конкретних пропозицій, тому що у нас спільна мета - здоровий пацієнт».

У чому правда Максима Іонова вона вважає експертом, пані Павленко, звичайно що, не уточнила, однак, напевно статус експерта йому діставався за любов до тої самої Російської Федерації, інтереси якої свого часу так активно відстоювала діюча заступниця міністра.  Та про це дещо згодом.

Максим Іонов – особистість дуже неоднозначна, і питань до керівництва МОЗ, яке допустило його призначення на голову Громадської ради, є багато.

Окрім того, що лікар Іонов мав проблеми з освітою, бо декілька разів повторно лишався на прослуховування університетських курсів через незмогу здати іспити (загалом вчився 9 років в університеті ім. Богомольця і ще 2 в інтернатурі), наразі він має проблеми із самою роботою.

Судячи із даних, які вдалося навести у його колег, а М. Іонов працює на станції швидкої допомоги у Києві, він частенько може дозволити собі не з’явитися на роботу, не прийняти виклики, і навіть не видати бригадам ліків. Зі слів лікарів-колег Іонова, він «непутящий лікар, якийсь там активіст, який краще б йшов займатись будь-чим іншим, однак точно не медичною практикою».

Нормальна характеристика? Як вам такий голова Громадської ради? До слова, на політичні промови та заклики про необхідність негайних реформ Максим Іонов здатний напевно краще, аніж на введення крапельниці.

З переліку різноманітних згадувань про нього у ЗМІ можна зробити висновок, що він постійно обливає брудом усіх чиновників від медицини, мало не звинувачуючи кожного у смертях та каліцтвах пацієнтів.

На  політичному небосхил прізвище Іонова замаячило у вирі майданівських подій. Про свій професійний подвиг він особисто ходив розказувати на радіо- та теле- ефіри. Казав, що то його робота була – людей рятувати на Майдані, і гроші за це йому ніхто не платив… І справа не в тому, що він дещо перевищує совою значимість для Майдану, а лиш в тому, що більше ніхто з лікарів київської швидкої, які працювали на Майдані і дійсно рятували життя людей, по ефірах про свої подвиги розказувати не пішли…

І хоча поряд з політиками, такими як Богомолець та Мусій, Іонов дійсно виник на хвилі Майдану, свої політичні амбіції він почав реалізовувати ще задовго до того.

Насправді лікар-активіст Максим Іонов був і досі залишається членом «Партії політики Путіна», яка була зареєстрована в Україні під цією назвою 8 листопада 2005 року та брала участь у парламентських виборах 2006 року, набравши 0,12% голосів виборців.

М. Іонов був включений до виборчого списку Путінсьої політичної сили під №145.

 

Окрім цього, варто зазначити, що М. Іонов є представником цілої низки нікому невідомих громадських організацій та об’єднають, зокрема, він представляється членом неіснуючої «Первинної профспілкової організації київської міської станції швидкої допомоги», також «Вільних профспілок», Громадської організації «Всеукраїнський волонтерський рух», Української федерації громадських організацій сприяння охорони здоров’ю громадянського суспільства, громадської організації «Медики доброї волі», членом Громадської ради МОЗ, членом Громадської ради КМДА, і навіть членом партії «Батьківщина».

Напевно праві ті, хто говорить, що постреволюційний період все ж занадто сприятливий для різних там Швондерів типу Максима Іонова.

Чекаємо на реакцію МОЗ України, а також СБУ та МЗС відповідно.

 

Олег Бойко


Теги статьи: Ионов Максим

Дата и время 09 сентября 2015 г., 14:24     Просмотры Просмотров: 4939
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.051984