АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -3°C
Харьков: -1°C
Днепр: 0°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -4°C
Сумы: -2°C
Львов: -1°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -2°C
Ровно: -2°C

Кількість киян, які заявляють про готовність до протесту, збільшилась

Кількість киян, які заявляють про готовність до протесту, збільшилась
Кількість киян, які заявляють про готовність до протесту, збільшилась

Кількість киян, які сказали, що готові в будь-який момент вийти на протест, збільшилась з 14,6% до 17,7%.

Такі результати соціологічного дослідження компанії «Active Group», проведеного в рамках проекту «Київський омнібус» за підтримки проектного центру «Project Center X». Дослідження рівня протестних настроїв киян проводилось тричі з інтервалом один місяць: 27-28 червня, 24-25 липня та 28-29 серпня. Точні формулювання запитань, які задавались киянам: «Чи готові ви вийти на протест проти центральної влади (Президента, Прем’єра, Кабміна, Верховної ради)?» і «Як ви оцінюєте ризик революції в Києві?»

150829-protest2Відсоток людей, готових вийти на протест у будь-який момент, протягом місяця виріс – з 14,6% у червні до 17,7% у серпні. Незмінною залишилась кількість людей, які сказали, що вони «швидше готові» вийти на протести – 23,2%. Це співпадає із результатами липневого та червневого опитування. Кількість «швидше не готових» до протестів також стабільно зростає. В останні дні червня цей показник складав 16,7%, наприкінці липня – 20,1%, а станом на кінець серпня – 25,9%. «Не готових до протесту» поменшало: їх стало 23,8%. Це значно менше за липневий показник (32%), проте більше червневого (19,7%)

Варто зазначити, що липневе опитування проводилось практично наступного дня після акції протесту «Правого сектору». А серпневе опитування проводилось ПЕРЕД подіями під Верховною Радою.

За словами засновника компанії «Active Group» Андрія Єременка, Київ поступово рухається в напрямку збільшення протестних настроїв, і передвиборча кампанія тільки підсилює їх. Проте від декларування готовності вийти на протест до реальних протестів дуже довгий шлях. У разі, якщо влада не пришвидшить реформи, величезної кількості протестів їй не уникнути.

Найбільша готовність до протестів спостерігається у людей віком понад 50 років. Серед тих, хто не визначився щодо своїх протестних настроїв, переважають жінки із показником 11,6%. Частка чоловіків, які не визначились, складає – 7,1%.

Оціночне значення імовірності виникнення революції збільшилось. Частка киян, які вважають, що революція може вибухнути в будь-який момент, протягом двох місяців виросла з 8,6% у червні до 18,6% у серпні. Про те, що «існує великий ризик», сказали 14,5% респондентів (проти 12,3% у липні та 11,9% у червні). Кількість людей, які вважають, що революція може статися коли-небудь, але не зараз, зменшилась практично до показників червня та склала 20,1% (19,5% – червень, 24,4% – липень). Частка респондентів, які вважають такий ризик мінімальним, збільшилась до 19,7%, у липні цей показник складав 11,3%, а в червні – 13,1%.

Дослідження проводилось у м. Києві 28-29 серпня в рамках проекту «Київський омнібус» компанією «Active Group» за підтримки проектного центру «Project Center X». Обсяг вибірки 1570 респондентів віком від 18 років. Похибка не перевищує 2,5 %. З публічним звітом дослідження можна ознайомитись за посиланням.

new.activegroup.com.ua


Теги статьи: СоцопросКиевпротесты

Дата и время 12 сентября 2015 г., 11:39     Просмотры Просмотров: 2620
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

В Киеве на Березняках троллейбус сбил насмерть мужчину
Ехали на вызов: В Киеве пожарная машина провалилась под асфальт
Полиция объявила, что ищет двух напавших на иностранного журналиста хулиганов

В центре Киева заковали в наручники помощника Савченко: фото и видео жестких столкновений
"Третий майдан": протестующие пришли "свергать власть" к Михайловскому собору в Киеве
"Подошли люди Корчинского и плюнули в лицо". В Киеве на митинге напали на журналиста NewsOne

"Белая балаклава" и Вера Савченко. В центре Киева прошло вече против Порошенко и "преступной власти"
Всюду дым и слезоточивый газ. В Киеве радикалы сорвали марш в защиту трансгендеров
Новое нападение на общественных активистов. Саакашвили заявил об избиении в Киеве его сторонницы

Жуткая трагедия в Киеве: девушка совершила непоправимое на глазах у своего ребенка
В Киеве водитель Kia на высокой скорости вылетел на обочину, врезался в электрический столб и скончался на месте
В Киеве загоревшаяся Toyota и подожгла еще три машины

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Уйдет ли Луценко в отставку?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.123411