АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Як Партія регіонів створювала "правосекторні" фобії Донбасу (ДОКУМЕНТИ)

Як Партія регіонів створювала "правосекторні" фобії Донбасу (ДОКУМЕНТИ)
Як Партія регіонів створювала "правосекторні" фобії Донбасу (ДОКУМЕНТИ)

Нинішня політична ситуація на сході України багато в чому є наслідком багаторічної антиукраїнської політики Партії регіонів

Даний матеріал базується на документах, розписках про отримання грошей, знайдених в центральному офісі Партії регіонів. З документів видно, одним із центральних елементів піаркампанії Януковича була обрана тема фашизму-антифашизму. Для цього піарники працювали у двох напрямках. З одного боку «біло-блакитні» розгорнули широкомасштабну антифашистську кампанію, виліплюючи з Партії регіонів образ головного борця з неофашизмом і таким чином заробляючи політичні бонуси на своїй електоральній вотчині - Південному Сході.

Варто відзначити, що поплічники Януковича не шкодували грошей на різноманітні фестивалі, військово-патріотичні ігри та історичні реконструкції, фотовиставки; місцеві телерадіокомпанії знімали фільми і телепередачі, присвячені військовій тематиці, організовували круглі столи та конференції.

З іншого боку «регіонали» поступово випускали «демона фашизму» в маси, створюючи міфічного ворога та приклеюючи клеймо «фашистів» на політичних конкурентів.

Таким чином на сьогодні зрозуміло, що страх та ненависть Південного Сходу перед кровожерливими «бандерівцями», «свободівцями» та «Правим сектором» та іншими міфічними квазіутвореннями народжувалися в стінах офісу тоді ще провласної Партії регіонів.

Так, наприклад, один із проектів «регіоналів» називався «В України фашистське обличчя». Назва проекту говорить сама за себе. На відповідне дослідження Інституту соціології НАН «регіонали» витратили $4тис. 

Все це супроводжувалося широкомасштабною інформаційною кампанією.

Саме технологами Партії регіонів, які орієнтувалися наСергія Льовочкіна був створений сайт «Антифашист», який існує і зараз http://antifashist.com/. Головними героями, з якими боряться автори-«антифашисти», стали безперечно спочатку Тягнибок та його команда, а пізніше "Правий сектор" та інші. Варто відзначити, що ті ж самі люди також створили і фейковий сайт «Вся правда про Юлію Тимошенко». 

Спираючись на ці документи можна також припустити, що на утриманні у «регіоналів» знаходилися російські та українські пропагандисти, відомі своєю антиукраїнською позицією.

Зокрема, є документи  про фінансові справи з таким собі Ігорем Друзем (перерахована сума  125 тис. грн.) та Євгеном Копиловим (перерахована сума 35 тис. рублів).  

В інтернеті є згадка про  голову української громадської організації «Народний собор» Ігоря Друзя. Він є автором «опусів» «Український націоналізм як фактор деградації народу України», «Українство»: етнос чи ідеологія?», «Українство» як антиетнічна політична ідеологія»  та ін.

Ще один українофоб - російський блогер Євген Копилов дуже активно висвітлює події в Україні. В своєму «ЖЖ», Копилов зазначає, що виступає «За сильну Росію! За Стратегічний Союз Суверенних Республік - СРСР! Проти помаранчевої нечесті!! Проти розділу Росії на наших і не наших!».

Ми не стверджуємо, що це ті самі люди, але і не виключаємо цього.

 

Про спробу підкупу регіоналами представників офіційних міжнародних делегацій читайте в наступному матеріалі.

 

Еспресо ТВ


Теги статьи: СепаратизмДонбасфашизмПартия регионов

Дата и время 21 мая 2014 г., 10:46     Просмотры Просмотров: 2922
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Суды вынесли 9 обвинительных приговоров администраторам сепаратистских групп в соцсетях "ВКонтакте" и "Одноклассники", - СБУ
«Штаб блокады Донбасса» выдвинул России ультиматум
Известная украинская актриса посоветовала, как относиться к пророссийски настроенным жителям Донецка, Луганска и Крыма

Ирина Бережная: депутатские запросы для олигархов и антиукраинская деятельность
Боевики обстреливали силы АТО и жилые кварталы Красногоровки
Не граждане: Семенченко "разгромил" жителей Донбасса

Сын Порошенко считает, что президент прилагает максимум усилий для завершения войны
Журналист: На Донбассе погиб командир боевиков «ЛНР»
Боевики обстреляли позиции ВСУ из «Градов»: Ранены четверо бойцов ВСУ

Возвращаем свое: украинские герои заняли новый плацдарм
В случае отставки: глава СБУ пригрозил взяться за автомат
Чешский журналист в своих статьях прославлял боевиков "Л/ДНР"

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как вы относитесь к блокировке российских соцсетей?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте