АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 2°C
Харьков: 1°C
Днепр: 3°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 2°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 2°C
Ровно: 2°C

Порошенку потрібно відмовитися від практики постійної брехні своєму народові – Семен Глузман

Порошенку потрібно відмовитися від практики постійної брехні своєму народові – Семен Глузман
Порошенку потрібно відмовитися від практики постійної брехні своєму народові – Семен Глузман

Правозахисник і дисидент вважає, що українська влада катастрофічно втрачає час, не проводячи швидкі і серйозні реформи.

Глузман переконаний, що українська влада катастрофічно втрачає час Президента України Петро Порошенко втратив народну довіру, щоб повернути її, главі держави потрібно припинити брехати українцям, таку думку висловив в інтерв’ю виданню "iamir.info" президент Асоціації психіатрів України, правозахисник і дисидент Семен Глузман. Глузман нарікає, що у президента України народної довіри вже немає, але виправити цю ситуацію поки можна. "Наприклад, його небажання відмовитися від бізнесу.

Або - історія з його сином. Син президента, звичайно, геніальний парламентарій. Але є "несмачні" для суспільства речі. Мені ж не шкода, що президентський син - там, в парламенті. Але цим рішенням — відправити сина в депутати - Порошенко прив’язав себе до тієї ж галери, на якій сьогодні пливуть всі інші злодії і негідники... І він вже не може вискочити звідти", - радить правозахисник. Глузман вважає, що Порошенко потрібно міняти радників. "Повторю - йому необхідно відмовитися від практики постійної брехні своєму народові. Ну, якщо у тебе проблеми з прем’єр-міністром - скажи про це вголос!

Адже ми все одно знаємо про ці проблеми! Та ми ж прекрасно знаємо, що молодий чоловік став мільярдером за півтора року", - говорить він. "Якщо є ситуація, в якій він повинен поступитися західним правителям — як з внесенням змін до Конституції України, які нам диктує Захід, — він мусить чітко про це сказати. Не треба приховувати це", - додав він. Правозахисник також висловив думку з приводу подій під Верховною Радою 31 серпня.

"Я не вірю, що недавні події під Верховною Радою - це Путін. І не "Свобода" теж. Це зробив звичайний молодий чоловік, кипів ненавистю і не знає, як себе вести... Я не думаю, що йому хтось щось наказав. Але і Тягнибок, і Ляшко винні в іншому — вони створюють таких молодих людей", - акцентував він. Він також підкреслює, що українська влада катастрофічно втрачає час. "Так ось - я хочу, щоб в моїй країні з’явився де Голль, який швидко і успішно навів порядок у зруйнованій після війни Франції. Так, він був жорсткою людиною. Але нам як раз сьогодні необхідна диктатура закону. Не диктатура особистості! Але, на жаль, Порошенко не де Голль. Зовсім не де Голль. І це, насправді, дуже страшно", - додав він. Правозахисник підкреслив, що зараз необхідно проводити швидкі і серйозні реформи.

"Ніхто не береться за це. І ось це бездіяльність я виправдати не можу. Я розумію, чому президент не може з цим впоратися. Тому що у нього рефлекси бізнесмена. А рефлекси бізнесмена і рефлекси політика — не завжди поєднані", - говорить він. Глузман прогнозує, що Порошенко буде змушений почути невдоволення, яке зараз визріває. І, не чекаючи прояву народної агресії, стане вчитися керувати країною. "Я розумію, йому це буде дуже важко робити. По-перше, потрібно буде сина в армію відправити... По-справжньому, а не "за легендою". Липецьку фабрику продати. І не тільки Липецьку. Свій кримський бізнес призупинити хоча б на час, поки Крим анексований...", - зазначив правозахисник.

http://dt.ua/


Теги статьи: Глузман СеменПорошенко

Дата и время 14 сентября 2015 г., 19:48     Просмотры Просмотров: 3881
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Есть ли жизнь после Порошенко – реакция политического бомонда на нового президента
Не так страшен поляк, как его малюют, или Зачем Польше "война" с Украиной
Покушения на Порошенко: главный охранник решил рассказать всю правду

Я не должен искать его благорасположения, – Аваков прокомментировал конфликт с Порошенко
Порошенко «унесло» в открытое море, появились фото
Главой ГБР стал лояльный к Порошенко кандидат

Порошенко копирует методы Януковича – Деревянко
Балога про спецоперацію на Закарпатті: 2 роки тому Москаль рапортував Порошенку, що контрабанду поборено
Ви кажете йдемо за тими, хто здатен повести за собою овець? Можливо, ви самі вівці? — Корчинський

Почему влиятельный орган Госбюро расследований возглавил малоизвестный прокурор Роман Труба
Карты раскрыты: Президент-"золушка" и его "крестная фея" Корчак покидают бал антикоррупционеров
Порошенко пришел, чтобы стать еще большим олигархом – Деревянко

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.100291