АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 13°C
Харьков: 14°C
Днепр: 14°C
Одесса: 14°C
Чернигов: 13°C
Сумы: 13°C
Львов: 10°C
Ужгород: 12°C
Луцк: 12°C
Ровно: 12°C

Дорогі депутати. Хто кому помічник


- кому була за помічницю перша леді країни?  Списки помічників одіозного 7-ого скликання - ексклюзив "Дорогих депутатів"!
- принципи дії нового закону про місцеві вибори - хто кого і як обиратиме? 
- і у рубриці  "Вокабула"  - як народні обранці "аболіціонізм"  трактували?

73 народні обранці нарахували Дорогі депутати у списках помічників депутатів одіозного VII скликання.

Найбільше депутатів-екс-помічників у БПП - 27, 23 у Народного фронту і 10 у Радикальної партії Олега Ляшка, 5 у Батьківщині. По одному - у Опозиційного блоку і Об’єднання САМОПОМІЧ.

До списку одіозних знахідок - Руслан Сидорович Об’єднання "САМОПОМІЧ був помічником у Володимира Пилипенка - депутата із групи Віталія Хомутинника Економічний розвиток. Андрій Шинькович - депутат від БПП був помічником у регіонала Олександра Гереги, а нинішня депутатка від Батьківщини Олена Шкрум на платній основі була помічницею у комуніста Ігора Вікторовича Алексєєва. На громадських засадах Алєксєєва консультував і тато білосердечної депутатки - Іван Шкрум. Дмитро Ярош значиться помічником у Валентина Наливайченка.

 

 

По 6 власних помічників включили до прохідної частини списку Олег Ляшко та Арсеній Яценюк. На третьому місці - Микола Мартиненко.  Дев’ять!!! його помічників були у списку "Народного фронту". По факту лише 3 отримали депутатський значок - Олена Бойко, Ігор Гузь,  Олена Ледовських. Відмовилася від мандату Дарина Лєдовських.

110, тобто кожен 4-ий народний обранць 7-ого скликання мав серед помічників однофамільців. Найбільше їх у Михайла Мироненка - 5! Віталій Хомутиннік записав собі у помічники сестру, брата, батька і маму. Усіх - на громадських засадах. 

 

Петро Порошенко у своєму списку помічників не має родичів. Натомість Марину Порошенко "Дорогі депутати" знайшли у депутата з Вінниччини Григорія Заболотного. Дядько Арсенія Яценюка - Фадей Степанович записаний помічником відразу у двох депутатів від "Батьківщини" - Максима Бурбака і Миколи Федорчука.   Сергія Валентиновича Зайчука  - сина нинішнього керівника Апарату ВРУ Валентина Зайчука "Дорогі депутати" виявили у списку помічників Сергія Клюєва.

У зв’язку з тим, що робота помічника в Сенаті чи Палаті представників передбачає налагодження контактів з членами парламенту, досвід роботи в конгресі на посаді помічника – привілей в роботі лобіста. Скільки помічників може собі дозволити парламентар і на яку зарплатню можуть розраховувати помічники закордоном у рубриці "А як у них?"

 

25 жовтня країна обиратиме представників місцевої влади за новою виборчою системою - пропорційною з преференціями. Хтось називає її прогресивною, інші критикують за те, що виборці так і не отримали можливість напряму формувати списки кандидатів. Дехто навіть стверджує, що нова система є нічим іншим як видозміненою "мажоритаркою". Програма Дорогі депутати вирішила розібратися у   ключових особливостях майбутнього голосування, щоб дати вам можливість самим оцінити слабкі і сильні сторони Закону про місцеві вибори.

http://www.hromadske.tv


Теги статьи: Помощники нардепов

Дата и время 15 сентября 2015 г., 11:21     Просмотры Просмотров: 3365
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.130769