АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 1°C
Харьков: 1°C
Днепр: 3°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 1°C
Львов: 1°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 1°C
Ровно: 1°C

НБУ визнав неплатоспроможним ще один банк і відправив його на фінансову "реанімацію"

НБУ визнав неплатоспроможним ще один банк і відправив його на фінансову "реанімацію"
НБУ визнав неплатоспроможним ще один банк і відправив його на фінансову "реанімацію"

Учора, 15 вересня, Національний банк України прийняв рішення про віднесення до категорії неплатоспроможних комерційного "Інтеграл-банку".

Цю фінустанову ще в серпні визнали проблемною через відсутність коштів, що призвело до невиконання банком своїх зобов’язань перед вкладниками та кредиторами. Читайте також: Масові банкрутства банків "викинули на вулицю" 29 тисяч працівників "Після віднесення ПАТ "Інтеграл-банк" до категорії проблемних було встановлено факти невідображення ним у бухгалтерському обліку документів клієнтів, що не виконані у встановлений законодавством строк.

Також погіршилися фінансові показники діяльності банку. Через відсутність коштів банк не виконував своєчасно та в повному обсязі законні вимоги вкладників та інших кредиторів. Тобто всупереч вимогам статті 58 Закону України "Про банки і банківську діяльність", якою встановлено обов’язок власників істотної участі в банку вживати своєчасних заходів для запобігання настанню неплатоспроможності банку, у банку не було вжито своєчасних заходів з достатньої фінансової підтримки ПАТ "Інтеграл-банк", – пояснили своє рішення у НБУ.

Тепер Фонд гарантування вкладів фізичних осіб має ввести в "Інтеграл-банку" тимчасову адміністрацію. Якщо "реанімаційні" заходи не допоможуть, через три місяці банк можуть ліквідувати повністю.

До речі, "Інтеграл-банк" стане вже 57 банком, у якому від початку 2014 року ввели тимчасову адміністрацію. Структура власності "Інтеграл-банку" from tsnua Нагадаємо, НБУ також прийняв рішення відкликати ліцензію та ліквідувати банк екс-регіонала Єфремова  "Укркомунбанк", а також "Укргазпромбанк", у якого з’явився новий власник, проте не зміг врятувати фінустанову.

ТСН


Теги статьи: Интеграл Банк

Дата и время 16 сентября 2015 г., 10:18     Просмотры Просмотров: 1238
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.051738