АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -3°C
Харьков: -1°C
Днепр: 0°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -4°C
Сумы: -2°C
Львов: -1°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -2°C
Ровно: -2°C

Український "Малюк" перевершив автомати Калашнікова

Український "Малюк" перевершив автомати Калашнікова
Український "Малюк" перевершив автомати Калашнікова

В Україні між розробниками в особі компанії "ІнтерПроІнвест", виробниками та потенційними споживачами укладено угоду з організації виробництва дослідної партії унікального українського автоматичної зброї нового покоління "Малюк".

Про це повідомляє "Еспресо.TV".

Спочатку автомат замислювався як варіант модернізації радянських АКМ і АК-74 за схемою булл-пап. Однак після ряду випробувань і конструктивних змін він став самостійною оригінальною конструкцією.

"Малюк" за показниками точності, надійності та зручності істотно перевершує автомати Калашникова. Він вже зацікавив Міноборони та Нацгвардії. Дослідна експлуатація вже підтвердила високі характеристики автомата.

Зброя оснащене трьома планками Picatinny - для установки додаткових оптичних і механічних пристроїв, зокрема прицілу, рукоятки, сошок та ін. Так само на "Малюк" кріпиться і глушник, який можна швидко зняти.

Магазин автомата легко випадає під власною вагою при натисканні кнопки викиду, розташованої поруч з курком. Зброя також передбачено для використання лівшами. У порівнянні з автоматом Калашникова ресурс стовбура збільшений у два рази. Також у "Малюка" в два рази менше віддача.

Автомат буде вироблятися на ДП "Красилівський агрегатний завод". Незабаром буде представлена і цивільна версія зброї, виробництво якої планується розгорнути на потужностях львівського концерну "Електрон".

Як повідомлялося, Україна вийшла на рекордні темпи у виробництві автоматичних гармат: за місяць були виготовлені 35 одиниць знарядь ЗТМ-1 і ЗТМ-2.


Теги статьи: Оружие Малюк

Дата и время 17 сентября 2015 г., 17:04     Просмотры Просмотров: 4166
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Уйдет ли Луценко в отставку?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.113242