АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

НОВА РЕЙДЕРСЬКА СХЕМА У БРОВАРАХ. АВТОРИ ІДЕЇ – ОБЛАСНІ ПРОКУРОРИ ТА ДЕПУТАТИ

НОВА РЕЙДЕРСЬКА СХЕМА У БРОВАРАХ. АВТОРИ ІДЕЇ – ОБЛАСНІ ПРОКУРОРИ ТА ДЕПУТАТИ
НОВА РЕЙДЕРСЬКА СХЕМА У БРОВАРАХ. АВТОРИ ІДЕЇ – ОБЛАСНІ ПРОКУРОРИ ТА ДЕПУТАТИ

Бровари завжди були епіцентром уваги всієї України. Тепер за кілька кілометрів від столиці реалізуються нові схеми відбирання майна під покровительством заступника прокурора Київської області Андрія Івановича Шила, який, за чутками, мітить в прокурорське крісло Київщини, та завдяки зв’язкам Олександра Фаяницького – старшого прораба на Межигірській фазенді у самого Президента. Рейдерське захоплення ВАТ "Броварський побуткомбінат” та порушення всіх існуючих законів відбувається на благо перебіжчика-зрадника, депутата Броварської міської ради Євгена Зайця, який за будь-яку ціну хоче стати власником вищезгаданого ВАТ.

Ще у 2009 році на підставі Договору купівлі-продажу цінних паперів № 178/09-Б від 26 серпня, Валерій Дворніков продав іменні акції ПАТ «Броварський побуткомбінат» Сулейманову Мансуру Махмуду огли. Майже 20 років новоспечений власник проживає в Україні зі своєю сім’єю, займається розвитком бізнесу, але знайшлося двоє молодиків - В’ячеслав Московка та Геннадій Гончаренко, які ще 28 липня 2010 року з допомогою рішення, далекого від Києва, але такого вигідного для ділків, Старобільського районного суду Луганської області вирішили захопити ВАТ "Броварський побуткомбінат", з далеким прицілом на користь районного депутата Євгена Зайця. Тоді було ухвалене заочне рішення, яким повністю задоволено позовну заяву Наталії Дворнік (дружина Валерія Дворніка), яка ніби-то не знала про продаж акцій і одразу після продажу акцій прописалась на Луганщині, і тепер просить визнати договір недійсним. Договір купівлі-продажу цінних паперів від 26 серпня 2009 року, укладений між Валерієм Дворніком та Сулеймановим Мансуром Махмуд огли визнали не­дійсним. Суд застосував реституцію та зобов’язав Валерія Дворніка повернути кош­ти, сплачені в якості розрахунку, а публічне акціонерне товариство «Банк «Таврика» як реєстроутримувача на той час Відкритого акціонерного товариства «Броварський побуткомбінат» - негайно здійснити списання з особового рахунку Сулейманова Мансура Махмуду огли 14095 штук простих іменних акцій Відкрито­го акціонерного товариства «Броварський побуткомбінат» та зарахувати на особовий рахунок Валерія Дворніка.

Така махінація відбулася таємничо, без розмов та попереджень, про неї власник дізнався лише у жовтні 2012 року, коли Сулейманов М.М. отримав за своїм зверненням витяг з рахунку про ведення акцій від ПАТ «Банк «Таврика» та відповідний лист, із змісту якого він дізнався, що на виконання вимоги ВДВС Шевченківського РУЮ у м. Києві та рішення Старобільського районного суду Луганської області ще у 2010 році, фактично, позбавився права власності.

Луганський суд - найгуманніший суд, адже розглядає справи, які відбуваються у Київській області та приймає рішення, про які просить колега, заступник прокурора Київської області Андрій Шило, мітячи в крісло головного прокурора Київської області. Такими ризикованими для його посади справами він вирішив опікуватися подалі від себе, тому навіть у апеляційній скарзі Сулейманову М.М. одразу було відмовлено. Лише ухвалою Апеляційного суду Луганської області від 13 листопада 2012 року у даній справі рішення Старобільського райсуду Луганської області від 28.07.2010 року було скасовано, а справу за провадженням закрито на підставі заяви позивача Дворнік Н.А.

План відбирання акцій був чітко спланованим. Валерій Дворнік змінив кілька реєстроутримувачів та зберігачів акцій ВАТ «Броварський побуткомбінат» з ПАТ «Банк «Таврика» на ПАТ "Український інноваційний банк"... Повернувши собі акції, натомість не віддавши Сулейманову кошти, Дворніков знову вирішив йти ва-банк, підкріпившись допомогою прокурора Шила. Легендарний Старобільський райсуд Луганської області 28 липня 2010 знову відчужив ці акції на користь вищезгаданих В’ячеслава Московки та Геннадія Гончаренка через формальних осіб - посередників. Купівля-продаж акцій здійснювалась чотири рази, доки дійшла до рук цих молодиків.

В цей час змінюється законодавство України, відкриті акціонерні товариства («ВАТ») перейменовуються на публічні акціонерні товариства («ПАТ»). За дорученням В’ячеслава Московки, Геннадія Гончаренка та їхніх дружин з їх рахунків в цінних паперах в ПАТ "Український інноваційний банк" зазначені пакети акцій ПАТ «Броварський побуткомбінат» були перераховані в серпні 2012 року на інші рахунки в цінних паперах, відкриті відповідачами у іншого зберігача їх акцій у Приватному акціонерному товаристві Інвестиційна компанія "ІТТ-інвест", потім на ТОВ «Фінансова компанія «КУБ». Сліди замітались кілька разів. Саме В’ячеслав Московка та Геннадій Гончеренко були ініціаторами і організаторами процедури рейдерського відбирання акцій через незаконне рішення Старобільського районного суду Луганської області суддею ОзеровимВ.О. (який вже став зіркою світської преси завдяки своїм рейдерським рішенням та неодноразовому притягуванню до дисциплінарної відповідальності). Вони вмовили подружжя Дворніків обдурити та забрати акції акціонерного підприємства.

Спір про зазначені акції триває і сьогодні... Виявляється, у нашій країні можна продати своє майно, без відома самого власника, окрім того, не отримавши за це кошти. В 90-х такі схеми організовували злочинні угруповання, без будь-яких правил, тепер же, все відбувається за підтримки заступника прокурора Київської області Шила, за допомогою знайомств головного Межигірського виконроба Олександра Фаяницького та районного депутата Євгена Зайця, які водночас багато років товаришують, "з носом" можна залишити будь-кого.

В найкращих традиціях рейдерського жанру громадяни Московка В’ячеслав та Гончаренко Геннадій, подалі від міста Бровари, у Старобільському районному суді Луганської області за участі судді Озерова В.О. виносять незаконне рішення суду з допомогою якого отримують контроль над частиною акцій ВАТ "Броварський побуткомбінат" та шахрайським шляхом входять до його наглядових органів.

Не втрачаючи часу, за два тижні створюють фіктивний мультимільйонний борг перед 20-річним жителем міста Бровари (Шепталовим І.С.) з допомогою все того ж самого відомого судді Старобільського районного суду Луганської області Озерова В.О.

 

Довго не думаючи та зваживши аргументи, суддя Озеров В.О. Старобільського районного суду Луганської області своєю Ухвалою визнає право власності на нежитлову будівлю загальною площею 2815,7 кв.м., розташовану за адресою: Київська область, м. Бровари, вул. Гагаріна, 26, що належить на праві власності Публічному акціонерному товариству «Броварський побуткомбінат», за Шепталовим Іллею Сергійовичем та передає її йому у власність.

Шепталов І.С. за законом жанру у той же день продає приміщення громадянину Ільницькому Євгену Миколайовичу, який в свою чергу продає його куму заступника прокурора Київської області Андрія Шила, депутату Броварської міськради Зайцю Євгену Миколайовичу, який вже наступного дня на офіційному сайті Броварської міської ради вказав нове місце роботи - ВАТ "Броварський побуткомбінат". Кому як не йому відомо про всі хороші підприємства свого округу.

Євген Заєць не лише рейдер та керівник злочинного угруповання, він ще й депутат-ошуканець, який обрався до ради від найрейтинговішої партії "Батьківщина", а потім перебіг до табору влади, обдуривши цим самим всіх, хто віддав за нього голос, як за бютівця. Судять людину не по одежі, а по вчинках.

 

Сьогодні ця справа набуває неабиякого розголосу, не лише на рівні району, а й на рівні області. Заступник прокурора Київської області Шило дає вказівки всім підзвітним структурам закрити справу та передати в містоБровари, а вже там Заєць посприяє, аби цю справу захоронили, аби все-таки переоформити об’єкт на себе. Справа набирає обертів, адже до цього причетний найкращий друг Зайця, заступник прокурора Київської області Андрій Шило.
Як не крути, а шила в мішку не сховаєш, та й зайця в полі можна заганяти, адже тепер обдурений підприємець Сулейманов М.М. у цій кримінальній справі з підробкою документів, шахрайством та рейдерським захопленням звернувся за розслідуванням і до відділення міліції, і до СБУ, а усі незаконні договори оскаржуються у судовому порядку. Далі буде...

 

Ілля Гончаренко для Цензор.нет


Теги статьи: РейдерыБровары

Дата и время 10 сентября 2013 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 5814
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Под Киевом пьяный коп сбил пешеходов на "зебре": есть жертва
Под Киевом лоб в лоб столкнулись две Audi: пострадал мужчина
В Одесской области более 500 человек лишились сельхозкооператива «Яровское» – делом заинтересовались антикоррупционеры и нардепы

В дома украинцев будут проникать без разрешения: что придумали в Раде
По команде замглавы МВД скандальный рейдер Гунько брутально атакует застройщиков Броваров
В Украине массово отменяют концерты оскандалившихся поездками в Крым «Кроликов»

На Киевщине из школы эвакуировали почти две тысячи человек
Под Киевом отец решил спрыгнуть с ребенком с крыши дома: фото с места ЧП
Рейдерский беспредел семьи Шпаков: «подмазанные» правоохранители, надуманные дела, информационные вбросы

Глава сельсовета в Одесской области пытался присвоить более 60 га земли для своей фирмы?
Оптовый рынок в Броварах продали за 44,5 млн
Обстреляли авто Соболева и погиб его сын: кто мог совершить покушение на депутата

Комментарии:

comments powered by Disqus
19 февраля 2020 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы открытие рынка земли?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.447963