АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 5°C
Харьков: 8°C
Днепр: 9°C
Одесса: 9°C
Чернигов: 4°C
Сумы: 7°C
Львов: 4°C
Ужгород: 7°C
Луцк: 5°C
Ровно: 4°C

У рідної фірми російського банкіра-кагебіста Юткіна відібрали турбазу, куплену 10 років тому

У рідної фірми російського банкіра-кагебіста Юткіна відібрали турбазу, куплену 10 років тому
У рідної фірми російського банкіра-кагебіста Юткіна відібрали турбазу, куплену 10 років тому

Суд визнав недійсним продаж туристичної бази «Святошино» у 2004 році ТОВ «Капітальні інвестиції» і зобов’язав фірму повернути комплекс Фонду держмайна. Про це свідчить постанова Вищого господарського суду від 20 травня.

ТОВ «Капітальні інвестиції» купило цю базу за 2,51 млн грн. в Українського ЗАТ по туризму та екскурсіях «Укрпрофтур» 24 листопада 2004 року.

Суди встановили, що база є державною власністю і її продаж міг відбуватись виключно за наявності згоди Фонду держмайна.

Суди встановили, що Федерація профспілок неправомірно внесла базу «Святошино» до статутного фонду «Укрпрофтуру» і на момент продажу бази «Укрпрофтур» не був власником майнового комплексу.

Туристична база «Святошино» розташована за адресою: Київ, просп. Перемоги, 150. Її загальна площа становить 2115,6 кв м.

У 2004 році ТОВ «Капітальні інвестиції» заснував Вячеслав Юткін. На час купівлі турбази він залишався засновником фірми.

Нинішніми засновниками ТОВ «Капітальні інвестиції» є кіпрська компанія «Дардо Трейдінг Лімітед», а також ТОВ «Готельний комплекс «Глорія» і ТОВ «НРБ-Клуб», засновницею яких є кіпрська компанія «Дженіфекс Партісіпейшн Лімітед» (Jenifex Participation Limited).

Юткін раніше входив до складу засновників ТОВ «Готельний комплекс «Глорія» і ТОВ «НРБ-Клуб». Разом з «Дардо Трейдінг Лімітед» він зараз є співзасновником ТОВ «Парк-готель «Київ».

Росіянин В’ячеслав Юткін є першим заступником голови правління «Промінвестбанка», кінцевим бенефіціаром якого є російський «Внешэкономбанк». У 2008 році він був головою правління ДБ «Сбербанк Росії», а до цього працював у «Банку НРБ». За часів СРСР служив у КДБ.

НАШІ ГРОШІ


Теги статьи: Вячеслав Юткин

Дата и время 27 мая 2014 г., 13:11     Просмотры Просмотров: 5903
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
19 апреля 2021 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Начнет ли Россия полномасштабную войну с Украиной в ближайшее время?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.091449