АНТИКОР — національний антикорупційний портал
МОВАЯЗЫК
Київ: 18°C
Харків: 27°C
Дніпро: 26°C
Одеса: 24°C
Чернігів: 25°C
Суми: 25°C
Львів: 19°C
Ужгород: 20°C
Луцьк: 20°C
Рівне: 19°C

«Смотрящій» Януковича Альоша отримав 2 мільйони на сільський сквер у Донецьку

Читать на русском
«Смотрящій» Януковича Альоша отримав 2 мільйони на сільський сквер у Донецьку
«Смотрящій» Януковича Альоша отримав 2 мільйони на сільський сквер у Донецьку

Управління капітального будівництва Донецької міськради 20 травня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Укрбілдінг Корпорейшн» на реконструкцію прилеглої території скверу біля пам’ятника «Загиблим комсомольцям» в сел. Авдотіне Ленінського району. Вартість угоди склала 1,87 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця липня поточного року у сквері повинні здійснити реконструкцію прилеглої території, улаштувати тротуари, доріжка, майданчики, зовнішнє освітлення, територію озелененими.

«Укрбілдінг Корпорейшн» заснували Олександр Петрук, депутат Куйбишевської районної у місті Донецьку ради (фракція Партії регіонів), а також ТОВ «Альфа-Груп». Останнє в свою чергу належить кіпрській компанії First East Holdings Limited, чиїм власником, згідно з даними кіпрського реєстру компаній, є белізький офшор First East LTD.

«Укрбілдінг корпорейшн» входить в групу DMS, яку контролює депутат Донецької міськради Андрій Альоша, президент Донецької обласної Федерації рукопашного бою.

У січні цього року Альоша отримав пост радника запорізького губернатора Олександра Пеклушенка з питань взаємодії з бізнесом та залучення інвестицій. Водночас ЗМІ повідомляли, що в такій формі Запоріжжя отримало нового «смотрящего» від Президента після того як був арештований попередній – Євген Анісімов.

Перед тим Альоша, основним бізнесом котрого є метал і будівництво, був призначений радником дирекції інституту винограда й вина «Магарач», після чого були остаточно знищені виноградники інституту в с. Відрадному – прилеглі до «Чайного будиночку» Януковича.

Єдиним допушеним до участі конкурентом «Укрбілдінгу» стало ТОВ «Буд Май» Володимира Богданцева й Лілії Велис, яке програло з різницею в 39тисяч.

На тендер також подавалося МПП «БМД и КО», яке пропонувало виконати роботи на чверть дешевше від переможця, однак пропозицію відхилили за відсутність оригінал платіжного доручення щодо перерахування коштів забезпечення конкурсної пропозиції.

НАШІ ГРОШІ


Теги статті: Андрей АлешаАлеша

Дата і час 27 травня 2014 г., 13:16     Переглядів Переглядів: 3599
Коментарі Коментарі: 0


Коментарі:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наші опитування

Чи є у вас у місті підрозділи тероборони?

Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті
0.040639