АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 4°C
Одесса: 8°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 4°C
Ужгород: 8°C
Луцк: 4°C
Ровно: 5°C

Євдоченко знов в СБУ. Нонсенс

Євдоченко знов в СБУ. Нонсенс
Євдоченко знов в СБУ. Нонсенс

Річ піде про Службу безпеки України. Про ту Службу, де, мабуть, 30% особового складу прихильники політики Путіна та «братньої» РФ. А точніше, про Український науково-дослідний інститут спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України. А ще точніше, про його деяких керівників.

 

І так, рік 2009. Указом Президента України внесено зміни до структури СБУ, якими ліквідовано на угоду політичних інтриг Науково-технічне управління, як недоцільний підрозділ, яким з кінця 2006 року керував Євдоченко Леонід Олександрович.

 

До свого призначення Євдоченко Л.О. був нічим непримітний військовослужбовець якоїсь лабораторії в Департаменті спеціального зв’язку та технічного захисту інформації СБУ, але мав батька – Євдоченка Олександра Леонідовича – керівника Головної служби кадрової політики Секретаріату Президента України. Та після відокремлення ДСЗТЗІ від СБУ був призначений на посаду начальника технічного управління Центрального управління СБУ, не маючи ніякого уявлення про напрямок та специфіку діяльності управління. Але, це – полковнича посада!

 

Управління зникає та повинен зникнути недолугий його керівник, який довів управління до ліквідації. Ай, ні. В той же час «розширюється» Український науково-дослідний інститут спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України. І посада директора Інституту – «генерал-майор». Після довгих підкилимових домовленостей, виконуючим обов’язки Голови СБУ Наливайченком, з рекомендації Євдоченка О.Л., директором інституту спецтехніки та судових експертиз призначається Євдоченко Леонід Олександрович. Ось він шлях до генерала!

Але, іронія долі. Батько «злітає» з посади керівника Головної служби кадрової політики Секретаріату Президента України та в 2010 році до влади приходить Янукович, що більш зменшує вплив на посадових осіб «авторитет» екс-керівника Головної служби кадрової політики Секретаріату Президента України.

Йшов час. «Генерала» ніяк не присвоювали. Діяльність та авторитет Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз падали вниз. Керівництво СБУ постійно було незадоволено професійною діяльністю «недолугого» директора. В 2012 році, після багатьох перевірок, був знятий з посади, а потів і звільнений з військової служби Євдоченко Л.О.

На його місце був призначений професійний військовослужбовець, з великим досвідом в технічній та оперативній діяльності. З технічною, економічною та юридичною освітою. І це було – нахідка для колись дуже поважної установи СБУ.

Але, на жаль 2013 рік став черговим роком заміщення всіх посад в державі на «проФФесіоналів» з Донбасу. Не обійшла таку участь і посада директора Український науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України. Його очолив начальник сектору з Донецького регіонального управління СБУ, людини може й добра, але зовсім не тямуща в роботі такого рівня такої установи.

Рік 2014. Перемога революції гідності. Вимога українського народу покінчити з протекціонізмом, корупцією, квотністю при призначенні на посади. Люди вимагають професійність, незаангажованість, нових облич в органах державної влади, тим паче в силових структурах.

А що виходить. З призначенням на посаду виконуючого обов’язки Голови СБУ Наливайченка, повертається до Служби якийсь «непотреб», у якого є «поважні» батьки. І в травні цього року на посаду директора Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України призначають «воскреслого» Євдоченка Л.О., цивільну особу — офіцера запасу. Особовий склад Інституту «в шоці», такого навіть в дурному сні не могло приснитись. За що їм така кара?

 

P.S. На 90 відсотків впевнений, що пан Євдоченко Л.О. знову відновиться на службі, і стане чекати свого «генерала».

 

Free Headhunter, для “ОРД”


Теги статьи: СБУЄвдоченко

Дата и время 28 мая 2014 г., 17:23     Просмотры Просмотров: 14594
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Операция «Белая балаклава». СБУ сообщила о подготовке спецслужбами России срыва выборов президента
Реформировать СБУ, похоже, будет ФСБ
СБУ: план нападения на церкви в Украине разработал Егор Соболев

В Одесской области пограничники перехватили грузовик с психотропными веществами
На Киевщине СБУ задержала на взятке следователя полиции
Морпех, минометчик, разведчик: пять историй боевиков, которых оправдали по программе СБУ

Нападения на культовые сооружения УПЦ МП были организованы с территории оккупированного Донбасса при координации ФСБ, - Грицак
На Харьковщине в шайку наркодилеров входили полицейский и чиновник
Аваков идет налево, «чекисты» идут направо. Как украинские силовики готовятся к выборам-2019

СБУ необходимо значительно сократить — эксперт
Предвыборный штаб Смешко возглавил боевой генерал с американским образованием
В Одессе задержали банду рэкетиров, контролируемых “вором в законе”

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.140664