АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Екс-охоронець Порошенка має більше двох гектарів на березі Дніпра

Екс-охоронець Порошенка має більше двох гектарів на березі Дніпра
Екс-охоронець Порошенка має більше двох гектарів на березі Дніпра

Депутат Київської міської ради від «УДАРу-Солідарності» Геннадій Ільїн має 2,34 га гектарів землі неподалік від Осокорків у Києві, на якій по документам знаходиться майновий комплекс бази відпочинку. Про це стало відомо з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

карта

Йдеться про три земельні ділянки, що становлять єдину територію по вулиці Весняній в урочищі «Млиново» на території Гнідинської сільради Бориспільського району. На ній розташований майновий комплекс бази відпочинку «Блакитна затока», який Ільїн отримав у жовтні 2002 року за договором купівлі-продажу. Згідно з даними з Реєстру прав власності на нерухоме майно, вартість бази становила 118 тис грн.

вид на ділянку

У лютому 2009 року Ільїн отримав будівлю спального корпуса за договором дарування по вулиці Весняній, 6, яка знаходиться також в урочищі «Млиново». У Реєстрі прав власності на нерухоме майно вартість корпусу оцінюється у 503 тис грн.

Інформація в Інтернеті про Базу відпочинку «Блакитна затока» відсутня.

Земельну ділянку розміром 0,17 га під цією базою Ільїн отримав у грудні 2014 року на основі договору дарування. Згідно з цільовим призначенням, земельна ділянка має використовуватися під існуючу базу відпочинку. Ще 0,31 га Ільїн орендує землі у Бориспільської районної адміністрації. Походження ділянки розміром 1,86 га невідоме.

У декларації за 2014 рік зазначено, що Геннадій Ільїн має земельні ділянки 1,86 га та 0,17 га.

При цьому, Ільїн не має житлового будинку. Утім, серед «іншого нерухомого майна» вказано, що депутат має у власності шість об’єктів.

Офіційний дохід Геннадія Ільїна за 2014 рік становить 4,72 млн грн. З цією суми 3 млн грн. були отримані у якості «дарунка, призу або виграшу». Ще 1,70 млн грн Ільїн отримав від відчуження та здачі майна в оренду.

Дохід членів його сім’ї становить 3,17 млн грн, з яких майже вся сума була отримана також у якості «дарунка, призу або виграшу».

Депутат Київради Геннадій Ільїн з президендської фракції.

Депутат Київради Геннадій Ільїн з президендської фракції.

Водночас, Геннадій Ільїн має внесків до статутного фонду ТОВ «Бізнес-Інвест Груп» та ТОВ «Класик» на загальну суму близько 15 млн грн. Ільїн володіє навпіл фірмою «Класик» разом з дружиною екс-заступника генпрокурора Анатолія Даниленка Наталією. Статутний внесок

Як писали «Наші Гроші», саме ТОВ «Класик» була замовником скандального будівництва Торгівельного центру на Львівській площі,8б. Також Ільїн обіймав керівні посади у приватних компаніях, більшість з яких контролювалася його родиною та Даниленками.

Племінник Геннадія Ільїна Євген був керівником  ТОВ «Грандіс Інвестментс», яку заснувала офшорна белізька компанія «Бейрок Файненс Лімітед». У червні звільнений з посади голови СБУ  Валентин Наливайченко сказав, що на офшори «Бейрок Файненс Лімітед» та «Мелліан Менджмент ЛТД» виводяться кошти колишнього міністра енергетики Едуарда Ставицького і тих, хто «став його кришувати після перемоги Майдану».

Син Ільїна Микита виступав співзасновником фірми «Солтанівка Каскад», яка була власником каскаду ставків під Києвом, де розташовано маєток Даниленка.

Також Ільїн-старший володіє приміщеннями у торговому центрі на проспекті Перемоги у Києві разом з донькою екс-генпрокурора Віталія Яреми Ілоною та сином Даниленка В’ячеславом.

За інформацією ЗМІ, Геннадій Ільїн був бригадиром авторитета Салохи та начальником охорони Петра Порошенка.

У Київраді Ільїн займає посаду заступника голови постійної комісії Київської міської ради з питань дотримання законності, правопорядку та боротьби з корупцією.

‘’Ђ’“’Ќ€‰ ‚Ќ…‘ЋЉ ‘“Љ“ЏЌ€‰ „Ћ•I„ ‚…‘ЌџЌЂ 6 Ѓ“„I‚‹џ ‘ЏЂ‹њЌЋѓЋ ЉЋђЏ“‘“ ‡…Њ‹џ „…Љ‹ЂђЂ–Iџ IЌ?… Ќ…ђ“•ЋЊ… ЊЂ‰ЌЋ ‡…Њ‹џ „…Љ‹ЂђЂ–Iџ 0,31 ѓЂ Ћђ…Ќ„Ђ Ѓ‹ЂЉ€’ЌЂ ‡Ђ’ЋЉЂ 2002 ђIЉ 0, 17 ѓЂ 1,86 га

Наши Гроши


Теги статьи: ПорошенкоИльин Геннадий

Дата и время 09 октября 2015 г., 09:40     Просмотры Просмотров: 5077
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

«Речь шла только о возможной причастности Порошенко к коррупции»: Ермак утверждает, что не обвинял пятого президента в начале войны на Донбассе
Верховный суд вынес решение о противоправной бездеятельности Порошенко по отношению к инвалиду войны
Ермак прокомментировал причастность Порошенко к развязыванию войны на Донбассе

"Это вы, мерзавцы, сделали": Тарас Чорновил ткнул украинцам новость о Назарбаеве, Зеленском и Путине
По обращению Портнова суд обязал НАБУ расследовать хищения друзей Порошенко в военной компании «Прогресс»
Александр Гончаров: “Украинцы должны от власти и олигархов получить не только рыбу, а и удочку”

Психиатр рассказал, как его напугал Зеленский
«Лучшее за сегодня»: Юрист показал, как Порошенко похож на Швондера
Черновил: при Порошенко была уверенность – Украину не предадут, сейчас такой уверенности – нет

«Давление на СМИ началось при Зеленском»: Поярков убежден, что ущемление свободы слова в Украине связано со сменой власти
Компании Косюка оплачивали лоббистов США для администрации Порошенко
Кошевой посмеялся над неизлечимой болезнью Порошенко

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

За кого бы вы проголосовали на выборах мэра Киева?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.243637