АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 26°C
Харьков: 32°C
Днепр: 33°C
Одесса: 32°C
Чернигов: 23°C
Сумы: 27°C
Львов: 23°C
Ужгород: 27°C
Луцк: 23°C
Ровно: 24°C

Продажна лубенська громада

Продажна лубенська громада
Продажна лубенська громада

23 травня в м.Лубни працівниками СБУ на збуті наркотиків був затриманий молодий лейтенант міліції Євген Гриценко. Ця надзвичайна подія змусила керівництво УМВС переглянути діяльність керівництва Лубенської міліції. Приводом для цього послужив не лише факт затримання СБУ міліціонера, а ще й те, що такі випадки є не поодинокі в Лубенському відділі міліції. Так близько півроку тому, в тому ж Лубенському РВ, тими ж працівниками СБУ був затриманий старший оперуповноважений капітан міліції Юрій Тітов на збуті автоматичної вогнепальної зброї. Тоді начальник міліції Власенко Олександр Васильович відбувся легким переляком та зміщенням з посад своїх підлеглих, які і по два місяці не прослужили в своїх посадах.

Але на цей раз Власенку Олександру вже не було ким «закриватися», тому керівництво в жорсткій та однозначній формі прийняло рішення про звільнення горе-полковника Власенка О.В. з займаної посади.

Та від «корита» важко йти! Тому Власенко вирішив застосувати модний на даний час прийом. Він звернувся до так званої громади з проханням підтримати.

План був такий: громада 2 червня 2014 року приходить до Лубенського РВ, де перекриває вхід міліціонерам до приміщення. І все було б нічого, та проплачена «громада» так захопилася, що не пустила до міліції і самого замовника – полковника міліції Власенка. Логіка «по-Власенковскі» — це коли 9 чоловік обуреної громади так обрились, що не пускають на роботу сотню міліціонерів, включаючи самого Власенка, і при цьому вимагають не знімати з посади полковника Власенка. Абсурд! Та для підкуплених полковником це норма.

А тепер трішки про склад обуреної «громади», основним керівником якої є Панченко Віктор Петрович. Вітя Паня, як його кличуть в народі, разом з Власенком підім’яли під себе увесь Лубенський район. Вітя їздить по підприємцям і збирає мзду для полковника Власенка.

Легенчук Олександр, в народі Легеня – це гаманець Власенка Олександра, який займається прийомом брухту металів за чорними схемами і за кришу щедро фінансує полковника. Ще зграйка раніше судимих в кількості 6-7 чоловік, от і вся «громада». Нормальні люди не підтримали цієї бездарної та проплаченої акції, бо чітко розуміють, що злочинці в погонах – то дуже погано і для громади і для самої міліції.

Дуже вдячні керівництву УМВС за тверду позицію і незмінний курс на боротьбу з корупцією в системі МВС Полтавщини.

 

О. Розводовський, для “ОРД”


Теги статьи: ЛубниВласенко Олександр

Дата и время 02 июня 2014 г., 13:07     Просмотры Просмотров: 5643
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как карантин сказался на вашем материальном положении?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.123545