АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 13°C
Харьков: 19°C
Днепр: 17°C
Одесса: 16°C
Чернигов: 12°C
Сумы: 16°C
Львов: 12°C
Ужгород: 13°C
Луцк: 13°C
Ровно: 12°C

Хто кришує в Запоріжжі корупцію

Хто кришує в Запоріжжі корупцію
Хто кришує в Запоріжжі корупцію

Даний пост – це спроба розібратись та скласти пазл, щоб вималювалась картинка, хто стоїть за ігноруванням думки громадськості Запорізької області, за скандальними призначеннями з Києва начальників Обласної податкової та ГУ Держземагентства у Запорізькій області.  Стосовно молодого заїжджого в.о. ГУ Міндоходів у Запорізькій області Кавиліна Олексія Анатолійовича, який навіть не знає групи платників єдиного податку, вже багато писала Олена Єрьоменко. Хочу лише додати, що якщо пошукати в Інтернеті інформацію про фірми, де працював на керівних посадах цей молодий високопосадовець, то можна дізнатись багато цікавого та стане зрозумілим з якою можливо метою його призначили очільником податкової області.

Так, Кавилін О.А. на офіційному сайті ГУ Міндоходів у Запорізькій області http://zp.minrd.gov.ua/mindohodiv-u-regioni/golov-upr/kerivnyztvo/577.html зазначає про себе що з 2008 р. він працював комерційним директором ТОВ "Експертдіагностика".
Щодо ТОВ "Експертдіагностика" можна знайти наступну інформацію: 14.08.2008 р. дане підприємство раптово виграло тендер у Філії УМГ Черкаситрансгаз ДК Укртрансгаз ПАТ НАК Нафтогаз України, де раніше Кавилін О.А. працював помічником заступника Голови правління НАК "Нафтогаз Україна", та отримало майже 1 млн. грн.. за послуги з обстеження засобів протикорозійного захисту та корозійного стану підземного обладнання КС, УМГ "Черкаситрансгаз" (2 лоти). http://z.texty.org.ua/seller/36898
Але цікаво, що потім виявляється, ТОВ "Експертдіагностика" взагалі не мало найманих працівників й схоже, що було одним з конвертаційних підприємств, що підтверджується відповідним рішенням суду http://pravoscope.com/act-postanova-2a-0270-2276-11-alchuk-maksim-petrovich-05-07-2011-ne-viznacheno-s

Але я хотів зупинитись на в.о. ГУ Держземагентства у Запорізькій області Прядун Андрій Миколайович. Коротко нагадаю передісторію його призначення.
Громадськістю та землевпорядними організаціями Запорізької області на громадських слуханнях щодо призначення начальника ГУ Держземагентства у Запорізькій області, була підтримана більшістю кандидатура Спіциної Людмили Василівни та дана кандидатура була подана Барановим В.О. в Київ для подальшого призначення.
Але через деякий час Київ, без обговорення, замість Спіциної Л.В. прислав Прядуна А.М.
О.Єрьоменко вже писала, що Баранов В.О. обурений ігноруванням думки Запорізької області підіймав це питання в Києві перед Турчиновим, але схоже це ніяк не вплинуло, адже досі Прядун А.М. займає посаду в.о. ГУ Держземагентства у Запорізькій області, а землевпорядні організації в кулуарах жаліються, що в цьому органі не зважаючи на революцію гідності нічого не змінилось і без «грошових вливань» питання оформлення земельних ділянок не просуваються.
Крім того, була інформація, що з Черкас, де до цього працював Прядун А.М. за ним тягнеться шлейф непрофесійності та корупційних скандалів, навіть підтверджених рішенням суду.
Була також інформація, що в цьому призначенні винна партія «Совободи» та її міністр агрополітики Ігор Швайка, проте моє власне спостереження та аналіз наштовхує на думку, що всі ці небажані «ноги ростуть» від нашого вихідця з Запоріжжя та голови фракції Батьківщина Сергія Соболєва.
На таку думку мене наштовхнула відповідь Голови Держземагенства України Рудика С.Я. на звернення громадських та землевпорядних організацій Запорізької області щодо підтримки кандидатури Спіциної Л.В. (до речі відповідь прийшла майже через 2 місяці після направлення звернення).
Так, Держземагенство зазначає, що до них надійшло звернення від народного депутата України Скосара І.Є. від 17.04.2014 р. (тобто після того, як в Запорізкій області була погоджена та подана на затвердження кандидатура Спіциної Л.В.) щодо недопущення Спіциної Л.В. для призначення її на посаду начальника ГУ Держземагентства у Запорізькій області у зв’язку з «незаконною монополізацією» повноважень. На підставі цього звернення ними була проведена перевірка та нібито виявлені численні порушення земельного законодавства з боку Спіциної Л.В., внаслідок яких кандидатура Спіциної Л.В. не може розглядатись для призначення на посаду начальника ГУ Держземагентства у Запорізькій області.
Я поцікавився, що ж це за депутат такий Скосар Ігор Євгенійович і дізнався наступне http://uk.wikipedia.org/wiki/Скосар_Ігор_Євгенійович
Інженер-теплотехник, який одразу після закінчення вузу у 1990 р. став заступником директора комерційного підприємства ТОВ «Луч» в місті Дніпропетровську. У 2000 році переїхав до Києва, де у 2002 р. був обраний депутатом до Київради.
Але далі ще цікавіше, за даними руху «ЧЕСНО» http://2012.chesno.org/meter/person/804/ , у 2004 році Скосар І.Є. був помічений у списку осіб, які отримали земельні ділянки в Пущі-Водиці під час розподілу 736 га лісу.
Крім того, згідно з матеріалом, розміщеним журналістом "Української правди" Сергієм Лещенком у себе в блозі, Скосар Ігор Євгенійович, який на той час був депутатом Київської міської ради і входив до комісії з питань містобудування та землекористування, особисто на сесії Київради відстоював питання забудови земельної ділянки на місці дитячого садочка. У результаті забудови було споруджено будівлю, як стверджується, з порушенням норм щодо висотності http://blogs.pravda.com.ua/authors/leschenko/50204819603ea/
У 2012 р. Скосар І.Є. був обраний до Верховної Ради України за списком Батьківщини під номером 58.
У квітні 2013 р. він вийшов з фракції Батьківщини та став «тушкою» й далі голосував за вказівкою партії регіонів, в тому числі за «диктаторські закони» від 16.01.2014 р., внаслідок яких владою на Майдані були вбиті перші люди, які обурились прийняттям цих законів.
Щодо саме депутатської діяльності Скосарю І.Є. нічим похвалитись, він не подав жодного законопроекту чи іншої депутатської ініціативи, жодного разу не виступав та здебільшого взагалі не з’являвся у залі, а лише тоді, коли за голосування платили гроші.
Він навіть не грамотний http://glavred.info/politika/tushka-skosar-sdelal-9-oshibok-v-zayavlenii-na-imya-rybaka-247284.html
У зв’язку з цим постає запитання з чого раптом цей депутат зацікавився Запорізькою областю та ще й виявився обізнаним у «незаконній монополізації» повноважень Спіциною Л.В.
На мою думку, що у зв’язку з втратою ПР влади і відповідно фінансових ресурсів для годування «тушек» Скосар І.Є. почав проситись повернутись до партії влади, якою зараз фактично є Батьківщина, а Соболєв С. його використовує для «відкуплення» Скосаром І.Є. своєї вини перед партією та з метою реалізації своїх планів щодо налагодження фінансових потоків з рідного Запорізького краю.
 
 

ОРД 2

Теги статьи: ШвайкаСоболевПрядунКавилін

Дата и время 04 июня 2014 г., 11:18     Просмотры Просмотров: 8661
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Убийство в Киеве сына депутата: появились новые подробности и важное заявление политика
Чи втримається на посаді голова ДФС Київської області Кавилін
БПП, "Народный фронт" и "Оппоблок" объединяет коррупция - Соболев

Бурун в стакане воды. «Информационные киллеры» из «ДНР» против киевских депутатов
Редакцию запорожской газеты СБУ обвиняет в сепаратизме
Соболев: Порошенко был и остается партнером Януковича, продолжая его схемы

Соболєв: Клептократи ведуть країну до нової крові, фактично ведуть себе і суспільство до судів Лінча
Насиров попытался встать с носилок, как только ему сообщили, что он свободен, - Журжий
Луценко вышел на «Свободу»

Лабутин откупился? Кривецкий и Швайка готовятся снова заняться спиртом
Соболєв попросив НАЗК перевірити розкішний спосіб життя Тимошенко відповідності її жебрацької декларації
Порошенко возвращает Украину во времена Януковича - Соболев

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как карантин сказался на вашем материальном положении?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.092607