АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 14°C
Харьков: 17°C
Днепр: 14°C
Одесса: 16°C
Чернигов: 14°C
Сумы: 14°C
Львов: 11°C
Ужгород: 15°C
Луцк: 12°C
Ровно: 12°C

Вищі казначейські чиновники, відповідальні за розподіл державних коштів, приховують від громадськості свої доходи!

Вищі казначейські чиновники, відповідальні за розподіл державних коштів, приховують від громадськості свої доходи!
Вищі казначейські чиновники, відповідальні за розподіл державних коштів, приховують від громадськості свої доходи!

Державна казначейська служба України відмовилася надати декларації про доходи голови цього відомства, Тетяни Слюз, а також її першого заступника Олександра Даневича та заступника Віктора Скирти.

У своїй відповіді на інформаційний запит громадської організації «Антикорупційний підприємницький фронт» Держказначейство повідомило, що Голова Держказначейства України Тетяна Слюз та її заступник Віктор Скирта не збираються звітувати перед громадськістю за одержані доходи та не будуть надавати інформацію стосовно належного їм майна.

Декларацію першого заступника голови Олександра Даневича Держказначейство також не надало, повідомивши, що не бачить в тому нагальної потреби, оскільки декларація Даневича раніше вже була опублікована в журналі «Казна».

ГО «Антикорупційний підприємницький фронт» (АПФ) вважає таке ставлення казначейських чиновників до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» просто хамським.

Відписку Держказначейства можна розцінити як соковитий плювок у бік всіх громадських активістів, котрі нарешті змусили кнопкодавів з Банкової проголосувати за закон №0947. Нагадаємо, цей закон допоміг «залатати» всі шпарини, які використовували чиновники-шури для відмов у наданні доступу громадськості до своїх декларацій.

ГО «АПФ» направив заяву до прокуратури з вимогою зобов’язати Держказначейство виконати положення Закону України «Про доступ до публічної інформації» та зобов’язати керівників Держказначейства оприлюднити декларації.

Якщо виявиться, що сьогоднішні прокурори такі ж сліпі, як були за часів Януковича, і вони не побачать нічого... Тоді «АПФ» звернеться до суду. ГО «АПФ» вважає що, гниле корумповане відомство, Державна казначейська служба України, потребує негайної люстрації чиновників – крадіїв, які розподіляють державні кошти вкрай непрозоро та у ручному режимі, обслуговуючи лише інтереси своїх партійних вождів.
Ми заявляємо, що Держказначейство України повинно виконувати свої функції по розподілу державних коштів під пильним контролем громадськості.

Якщо три перших особи Держказначейства України одночасно відмовились надавати інформацію щодо своїх статків – певно, їм є що приховувати від громадськості.

Тому ми закликаємо громадських активістів завітати у гості до вищезазначених чиновників та запитати у них, що саме вони так посилено намагаються приховати.

Громадська організація «Антикорупційний підприємницький фронт» – це громадське об’єднання правозахисного та антикорупційного спрямування, створене з метою забезпечення умов безперешкодного ведення підприємницької та інвестиційної діяльності в Україні.

Элита Страны


Теги статьи: Тетяна СлюзДержавна казначейська служба України

Дата и время 04 июня 2014 г., 16:24     Просмотры Просмотров: 2494
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как карантин сказался на вашем материальном положении?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.104187