АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 15°C
Харьков: 17°C
Днепр: 18°C
Одесса: 17°C
Чернигов: 14°C
Сумы: 16°C
Львов: 12°C
Ужгород: 11°C
Луцк: 12°C
Ровно: 13°C

Бездіяльність влади та міліції призвела до страшного самосуду

Бездіяльність влади та міліції призвела до страшного самосуду
Бездіяльність влади та міліції призвела до страшного самосуду

Справа про побиття жителів у селі Лящівка Чорнобаївського району, що перебуває на особистому контролі губернатора Юрія Ткаченка, призвела до першої смерті.

Сьогодні вранці, один із постраждалих від свавілля місцевих владців, Володимир Р. підірвав гранатою себе разом із головою СТОВ “Лящівка” Федором Скрипником. Сам Р. загинув на місці,  голову товариства з численними пораненнями відвезли до лікарні.

Як кажуть очевидці, загиблий минулого року був жорстоко побитий працівниками СТОВ “Лящівка”, після чого став інвалідом. І це не перший випадок конфліктів між “Лящівкою” та селянами. Останні навіть їздили скаржитися голові обласної адміністрації.

“Безперечно, в жодному разі не повинно доходити до знущань над людиною. Перед слідчими органами стоїть чітке завдання, з’ясувати виконавців та організаторів побиття. Винні у цьому мають бути покараними.” – казав ще понад рік тому Юрій Ткаченко. Проте, як бачимо, слова губернатора залишились лише словами.

Жителі Лящівки вважають винними в трагедії місцеву владу та правоохоронців, які знали про ситуацію, та не вжили відповідних заходів.

http://dzvin.org


Теги статьи: ЧП

Дата и время 02 ноября 2015 г., 09:42     Просмотры Просмотров: 3304
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Нужно ли посадить Медведчука?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.219024