АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 12°C
Харьков: 10°C
Днепр: 12°C
Одесса: 12°C
Чернигов: 11°C
Сумы: 9°C
Львов: 13°C
Ужгород: 18°C
Луцк: 15°C
Ровно: 14°C

Чиновник-рекетир: веселі будні начальника бориспільського відділу юстиції

Чиновник-рекетир: веселі будні начальника бориспільського відділу юстиції
Чиновник-рекетир: веселі будні начальника бориспільського відділу юстиції

Я не завжди був журналістом і редактором – свого часу довелось змінити багато професій. Довелось постояти і за барною стійкою. Самою жахливою реальністю бармена була тоді (а це у лихі 90-ті) клієнтура у вигляді… рекетирів. Постійні вимагання і знущання, «вексєля» та п’яні погрози, – були ледь не щоденним явищем.

Згадати гірке минуле мені довелось, переглянувши вчора редакційну пошту. Вдячні читачі КНК Медіа уважно слідкують за нашими матеріалами: ми вже двічі писали про одного горе-чиновника, який любить з ножем гуляти до сусідів. І якого ніяк не може знайти міліція – невидимка. Очевидно, що нам вірять і теж сподіваються на допомогу – тому й шлють листи з криком душі. Спробуємо допомогти!

Виявляється, що пан Роздобудько не лише п’яничка і хуліган. Він ще й рекетир, який залякує підприємців своїми зв’язками в правоохоронних органах і прокуратурі – та вимагає... безкоштовної випивки та закуски.

IMG 1192

Чесно кажучи – такий собі рекетир. Заробити рекетом на пляшку та шашлик – рівень нижче плінтуса. Але ж це, не забуваймо, державний чиновник!

Що ж, доведеться взятись серйозно за цього «діяча», поки він не вичудив щось справді кримінальне. Адже для цього є всі підстави: п’яні походеньки з ножем, тиск і вимагання у місцевих підприємців, залякування.

До речі. Є неперевірена інформація про те, що пан Роздобудько колись навчався разом з паном… Шокіним. Так, з тим самим генеральним прокурором, в якого вчора стріляли. І якщо це правда (а ми це перевіримо), то стає зрозумілим чому так нахабно поводитьсяцей Роздобудько. Ще б пак – «в корєшах» сам генпрокурор!

Але будьмо реалістами. Віктор Шокін займається боротьбою з корупцією на найвищому рівні (хоча й заслуговує на цьому поприщі нищівної критики). А Юрій Роздобудько – вибиває сто грам горілки і кусок м’яса у нещасного шашличника. Рівні життя та інтересів, відповідно, – як небо і земля у цих двох персонажів. Тому, понти, звісно, дорого коштують, але ж майте совість! І чекайте нас в гості.

knk.media


Теги статьи: Роздобудько Юрий

Дата и время 03 ноября 2015 г., 15:08     Просмотры Просмотров: 4746
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Начнет ли Россия полномасштабную войну с Украиной в ближайшее время?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.042161