АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 20°C
Харьков: 20°C
Днепр: 22°C
Одесса: 22°C
Чернигов: 19°C
Сумы: 19°C
Львов: 16°C
Ужгород: 17°C
Луцк: 16°C
Ровно: 17°C

Чому Царьов закрив очі на незаконний і небезпечний бізнес на його окрузі?

Чому Царьов закрив очі на незаконний і небезпечний бізнес на його окрузі?
Чому Царьов закрив очі на незаконний і небезпечний бізнес на його окрузі?

Безчинства на окрузі “батька сепаратизму” на Сході України. 

Неподалік Дніпропетровська знаходиться своєрідний “трикутник” з міст Нікополя, Марганця та Орджонікідзе.На території цих міст розташовані бази видобутку і збагачення марганцевої руди.

Під час кризи 1990-х, які відомо усі промислові підприємства активно розкрадалися і знищувалися. Проте дещо таки лишилось, враховуючи, що окрім як на шахтах, кар’єрах та заводах місцевому населенню не було де працювати. Такі підприємства залишились. Крім того залишилися величезні поклади шлаку, які не могли видобувати за допомогою радянських технологій, проте за мірками технологій сучасних – поклади руди ще піддаються видобутку і вистачить даних родовищ ще щонайменше на 50 років активної розробки.

Переважна більшість даних покладів знаходиться на території Марганцю. Тож і не дивно, що у другій половині 2000-х розпочалася активна розробка даних родовищ і розробка ця не була легальною.

Спочатку своє око на родовища поклала місцева вірменська мафія. Проте після етнічних погромів вірмен, які відбулися у 2009 році – мафії довелося шукати собі політичне прикриття. Відтоді розпочалася активна співпраця з місцевою владою з якою щедро ділилися мафіозі, аби та закривала очі на гріхи тіньових гірників. Так, доволі резонансною подією, яка закінчилася, власне, нічим – була трагедія на одній з таких шахт-копанок. На голови двох хлопців, які видобували марганцеву руду раптово обвалилася шахта, у якій вони працювали. Хлопці загинули на місці.

Попри це – видобуток продовжувався і надалі, і не припинявся до сьогодення.

Сьогодні, відповідальним за заний округ нардепом є його обранець Олег Царьов, який будучи членом Партії Регіонів на парламентських виборах у 2012 році вже вчетверте пройшов до Верховної Ради.

На місцях подейкують: Царьов став наріжним каменем схеми з нелегального видобутку Марганцевої руди на Дніпропетровщині і усіляко прикриває інтереси місцевої мафії, яка видобуває руду безпосередньо.

Подейкувати звісно можуть все що завгодно, проте наочно можна судити з очевидних справ і очевидної бездіяльності. Політик все скликання умисно ігнорував округ і його про,леми, обмежившись суто сумнівним піаром на воєнній тематиці та проросійською пропагандою.Що примітно, політик жодного разу не об’їхав власного округу після обрання його на посаду нардепа.

Виборці могли його побачити суто з екранів своїх телевізорів, де на місцевому каналі він розповідав страшилки про “фашистів”, “бандерівців” і “утиски російської мови”.

Можна було б припустити, що Царьов ідейний бодай у своєму антиукраїнському шовінізмі, проте більше скидається на те, що це просто замилювання очей виборця, якого вже котрий рік замість обіцяним добробутом – годують “національним” і “мовним” питаннями.

Деталі журналістського розслідування ІНФОРМАТОРа щодо марганецької мафії і її співпраці з певними політичними фігурами – з’являться у наступних матеріалах.

Анастасія Чебрець для ІНФОРМАТОРа


Теги статьи: ЦаревОлег Царев

Дата и время 10 июня 2014 г., 11:05     Просмотры Просмотров: 2273
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как карантин сказался на вашем материальном положении?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.238716