Напад на засновника “Шустов-спирту” – частина рейдерської атаки? Подробиці скандалу

Напад на засновника “Шустов-спирту” – частина рейдерської атаки? Подробиці скандалу
Напад на засновника “Шустов-спирту” – частина рейдерської атаки? Подробиці скандалу

Напад на колишнього директора Новосілківського спиртозаводу, а донедавна генерального директора «Шустов-спирт» 67-річного Володимира Кривоноса та його дружину Ольгу Василівну ніщо інше, як рейдерська атака. Так стверджують люди, близькі до спиртової галузі.

Насамперед, достовірні джерела одразу вказують на нахабність та відверте відчуття майбутньої безкарності нападників. Вони працювали з відкритими обличчями, не вкрали жодних цінностей і шукали тільки акції «Шустов-спирт».

Володимир Кривоніс заслужив повагу серед своїх колег та підлеглих. Прикладом цього є його вчинок піл час реформування мережі спиртзаводів. Кілька років тому всі підприємства перестали бути самостійними структурами і перейшли у підпорядкування єдиної структури, яка базується на Києвщині. У цей час всі кошти з рахунків мали перейти також на центральний рахунок. На рахунках Новосілківського спиртзаводу тоді було більше 80 мільйонів гривень. Пан Кривоніс, розуміючи всю ситуацію, нарахував всьому колектив великі премії та додаткові нарахування. А це – декілька мільйонів. Решту київські чиновники обіцяли повернути на розвиток підприємства після закінчення реструктуризації. Та, зрозуміло, цього не сталося.

Та «козиром у рукаві» Володимира Кривоноса залишалася чи не найкраща марка горілки в України – новосілківське «Золоте поле». Точніше, не сама торгова марка, а акціонерне товариство «Шустов-сприт». Після акціонування Володимир Павлович скупив контрольний пакет акцій у своїх же працівників. За приблизними підрахунками – більше 70%.

Як ми пам’ятаємо, зовсім нещодавно «Золоте поле» зникло з прилавків всіх магазинів.

«Це була перша спроба змусити Кривоноса «продати» свої акції, – розповіло джерело «За Збручем». – Тоді правдами-неправдами керівнику вдалося як зберегти свою частку недоторканою, так і продовжити термін ліцензії на розлив горілки».

А вже 3 вересня цього року у помешкання сім’ї Кривоносів у Старому Скалаті завітали люди без масок. Вони нахабно увійшли у будинок, зв’язали власників, і за допомогою праски намагалися змусити досвідченого спиртовика переписати акції «Шустов-спирт» на інших людей.

«Зрозуміло, що переоформлення акцій – справа не одного дня, – продовжило джерело. – Та, зважаючи на те, з якою цинічністю діяли нападники, можна сказати – це чергова рейдерська атака. Вони не боялися, що їх впізнають. Не боялися розголосу. Можливо, чоловіки перестаралися в інтенсивності «вибивання», що ледь не вбили пана Володимира. На мою думку, завершення цієї історії попереду. Людина отримала досить таки відчутне попередження. Наступний раз до нього вже можуть прийти люди більш культурні у краватках. Принесуть пусті довіреності від нотаріуса, які Володимир Кривоніс має підписати».

zz.te.ua

Дата и время 16 сентября 2013 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 3423