АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 15°C
Харьков: 16°C
Днепр: 17°C
Одесса: 17°C
Чернигов: 14°C
Сумы: 14°C
Львов: 13°C
Ужгород: 17°C
Луцк: 13°C
Ровно: 13°C

Три мільйони на музей Довженка зливали без конкурсу з порушенням закону

Три мільйони на музей Довженка зливали без конкурсу з порушенням закону
Три мільйони на музей Довженка зливали без конкурсу з порушенням закону

Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА безпідставно провело тендер на розширення музею Довженка у Сосниці за неконкурентною процедурою «у одного учасника». Про це йдеться у рішенні Господарського суду Чернігівської області.

Йдеться про тендер на розширення літературно-меморіального музею О.П.Довженка, який управління проводило минулої осені. Тоді підряд вартістю 3 мільйони без конкурсу отримало ТОВ «Чернігівське РСУ» співвласником котрого був Віталій Собиченко, відомий як директор комунального підприємства «Чернігівбудінвест» Чернігівської міської ради.

Управління капбудівництва своє рішення пояснювало таким чином: роботи по заміні покрівлі, віконних блоків та оздоблення фасадів потребували сприятливих погодних умов, а позитивний висновок філії «Укрдержбудекспертизи» отримали лише лише у жовтні. Тому виникла складна ситуація щодо освоєння виділених коштів – їх треба було освоїти до кінця 2013 року, а на відкриті торги часу вже не лишалося.

Натомість обласна прокуратура за результатами власної перевірки заявила, що закупівлю у одного учасника застосовано безпідставно.

По-перше, законом передбачено виключний перелік підстав застосування цієї процедури, а перераховані управлінням обставини до таких не належать.

По-друге, Указ Президента про відзначення 120-річчя від дня народження Довженка прийнято у липні 2012 р., а постанову Уряду про фінансування – у квітні 2013 р. Тобто, наголошувала прокуратура, у посадових осіб було достатньо часу для відкритих торгів.

Суд вимоги прокуратури задовольнив повністю, зазначивши, що не було якихось раптових, неочікуваних та несподіваних особливих економічних чи соціальних обставин, які б створили нагальну потребу в закупівлі у одного учасника.

nashigroshi.org 


Теги статьи: Музей Довженка

Дата и время 10 июня 2014 г., 17:23     Просмотры Просмотров: 2531
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
14 июля 2020 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как карантин сказался на вашем материальном положении?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.09085