АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 12°C
Харьков: 15°C
Днепр: 14°C
Одесса: 13°C
Чернигов: 13°C
Сумы: 15°C
Львов: 9°C
Ужгород: 10°C
Луцк: 11°C
Ровно: 12°C

У міністерстві юстиції зайнялись справою чиновника-рекетира

У міністерстві юстиції зайнялись справою чиновника-рекетира
У міністерстві юстиції зайнялись справою чиновника-рекетира

Ви кажете: нічого не змінюється у суспільстві. Я так сказати не можу, бо серед численних «зрад» бачу й перемоги! Просто треба стукати у двері – і вам відчинять.

Два дні тому ми опублікували черговий крик журналістської душі. Мовляв регулярно пишемо про злочинну самовпевненість і порушення закону з боку чиновників – а нас ігнорують. Ось тут деталі п’яних походеньок Роздобудька Юрія Івановича, начальника Бориспільського міськрайонного управління юстиції. За останні півтора місяця ми тричі писали про посадовця, який абсолютно не відповідає нашим уявленням про державну службу. Сам посадовець на контакт не йде, тому довелось писати листа до Мінюсту – інформаційний запит за місцем працевлаштування горе-чиновника, який хуліганить.

CCF24112015 000007CCF24112015 00001

Але сьогодні вранці дамбу чиновницької мовчанки прорвало: мені зателефонував сам Gia Getsadze, заступник міністра юстиції. Я вчора ввечері, без особливої надії, написав листа у соціальній мережі Фейсбук, на офіційну сторінку де він активно пропагує реформи. Мовляв, не соромно за таких колег?

Виявляється – соромно. І будуть діяти. Не відкриваю усіх деталей нашої розмови, але сподіваюсь, що розбір «алкогольних польотів» бориспільського рекетира-посадовця буде коротким та продуктивним.

Продовження цієї історії розкажу згодом!

http://knk.media/


Теги статьи: Роздобудько Юрий

Дата и время 27 ноября 2015 г., 23:36     Просмотры Просмотров: 1677
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
17 мая 2021 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Нужно ли посадить Медведчука?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.03916