АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 13°C
Харьков: 14°C
Днепр: 16°C
Одесса: 19°C
Чернигов: 12°C
Сумы: 12°C
Львов: 14°C
Ужгород: 15°C
Луцк: 13°C
Ровно: 13°C

Фермер Подоляка з Полтави, що придбав собі Ламборджині й Бентлі выявився другом Януковича-молодшего

Фермер Подоляка з Полтави, що придбав собі Ламборджині й Бентлі выявився другом Януковича-молодшего
Фермер Подоляка з Полтави, що придбав собі Ламборджині й Бентлі выявився другом Януковича-молодшего
Статті з таким заголовком здивували користувачів мережі в середині  лютого цього року. Безперечно, така новина підняла рейтинги газет та  медіа, що її поширили, адже не щодня, ба, навіть не щороку фермери з  провінції дозволяють собі витрачати більше 5 мільйонів гривень на  задоволення своїх пристрастей (наш герой полюбляє автоспорт і, при  нагоді, не шкодує кровно зароблених на своє хобі).
Однак новина  не стала топовою, адже саме не середину січня припали ключові події на  Грушевського у Києві. Саме тоді ми вперше побачили, як можна  застосовувати коктейлі молотова, почули про Правий сектор, зрозуміли, що влада не така вже й всесильна. Однак ця історія не про київські події,  хоч, безперечно, вони вплинули на полтавського автолюбителя.
Знайомтесь – Олександр Федорович Подоляка. Голова приватної агрофірми (далі ПАФ) «Подоляка». Не скромно, зате інформативно.
 
Фермерському угіддю належать значна кількість земель в селі Байрак  Полтавської області. Крім того, ПАФ «Подоляка» орендує землю в інших  районах Полтавщини і навіть Сумщини. За даними українських видань, на  фермах Олександра Федоровича вирощують злакові культури. У стайнях  нараховується майже 4 тисячі голів худоби. З них півтори тисячі крупної  рогатої,  майже 2 тисячі свиней і 350 овець. Автопарк відомого на  Полтавщині фермера налічує близько 30-ти одиниць техніки, половина з  яких – дорогі комбайни John Deere. Для довідки, один такий неновий  красень коштує 50 тис євро. Автопарк нашого героя, крім згаданих вище  Бентлі й Ламборджині, налічує цікаві екземпляри позашляховиків  ЛуАЗ-росомаха и «Жаба».
http://www.poltava.pl.ua/photo/530/10666/
Воно й не дивно, адже в Полтаві є непогана місцина для Трофі Рейду – змагань з подолання бездоріжжя. Щоправда, пан Олександр щоразу чомусь займає 6  місце. Варто зазначити, що в усіх екіпажах, які представляють Полтавщину фігурує прізвище Подоляка. Це пояснюється тим, що наш любитель дорогих  карів долучає до автоспорту своїх родичів.
У Вас, очевидно, уже  назріло питання: чому ми уже протягом чотирьох абзаців копирсаємось у  спідньому провінційного фермера? Відповідь дуже проста – на наші очі  потрапила стаття під назвою «АВТОМОБИЛЬ ЯНУКОВИЧА ПРОДОЛЖАЕТ ГРОМИТЬ  КОНКУРЕНТОВ НА ПОЛТАВЩИНЕ»  (ГІПЕРССИЛКА http://www.poltava.pl.ua/photo/530/10666/ ), а ще сам факт  при дбання аграрієм дорогих суперкарів у період буремних подій в  державі. Виявляється, наш герой     у немолодому віці здружився із  зовсім собі молодим сином горезвісного Президента Віктора Федоровича  Януковича, який на той час займав крісло президента федерації автоспорту України. Обидва Федоровича – Віктор Янукович(молодший) і Олександр  Подоляка брали участь у змаганнях із Трофі Рейду, щоправда, без  особливих успіхів. Однак обидва завдячують успіхом матеріальним  четвертому Президенту України. 
http://www.poltava.pl.ua/photo/530/10666/
Виявляється аграрний бізнес допоміг освоїти і навіть підняти до високих висот у  старий добрий , утім, не завжди чесний спосіб – використання держпрограм підтримки сільгоспвиробників. Це коли у потрібний момент треба  звернутись до потрібних людей з проханням про допомогу. Усі ж розуміють  можливості сина президента при режимі Януковича, коли треба – подзвонив,  домовився – отримав. Так перемагають у конкурсі на отримання дотацій на фермерські угіддя.
 
На жаль перемагають ті, у кого є «правильний» номер  телефону. Дружба, зав’язана на автоспорті, дала можливість Олександру  Подоляці такий номер телефону мати. Погодьтесь, в період з 2010-го до  минулої зими розвивати бізнес в країні було дедалі складніше, бо ласі  шматки завжди хотіли забирати ті, що мали потрібні зв’язки. Не гребували і рейдерськими захопленнями. Так і будувалась провінційна фермерська  імперія нашого героя.
Однак, у лютому місяці цього року  «правильний» номер телефону змінився – став недоступний, бо його власник переїхав до сусідньої держави. У той же час, полтавський автолюбитель  продовжує роз’їжджати містом у дорогих спорт карах і брати участь у  змагання з Трофі Рейду. Очевидно він упевнений у своїй безкарності.  Однак, ми пильно стежимо за нашим полтавським другом.
Уже зовсім скоро чекайте на нові матеріали із конкретними фактами використання  зловживань і махінацій. А поки-що пропонуємо Вам уважніше слідкувати за  станом справ у Вашому місті.

Теги статьи: Янукович младшийОлександр Федорович Подоляка

Дата и время 14 июня 2014 г., 12:41     Просмотры Просмотров: 36442
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как карантин сказался на вашем материальном положении?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
1.498441