АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: °C
Харьков: °C
Днепр: °C
Одесса: °C
Чернигов: °C
Сумы: °C
Львов: °C
Ужгород: °C
Луцк: °C
Ровно: °C

Міністр Петренко сказав неправду

Міністр Петренко сказав неправду
Міністр Петренко сказав неправду

Як ми спробували отримати новий закордонний паспорт "за тридцять хвилин", і що з цього вийшло

Минулого тижня Павло Петренко публічно демонстрував роботу Єдиного центру надання адміністративних послуг в одному з районів Києва. Аби показати, що реформи міністерства ефективні, чиновник вирішив особисто перевірити процедуру на практиці - обміняв закордонний паспорт на новий.

У присутності десятків журналістів, клієнтів установи та з експертами групи Реанімаційного пакета реформ міністр заповнив анкету, сфотографувався та заплатив за обмін документа. З його слів, тепер процедура обміну закордонного паспорта громадянина України забиратиме в українців лише 30 хвилин.

"Минулого разу на отримання закордонного паспорта я витратив декілька днів, збираючи відповідні довідки у різних відомствах. Тепер ця процедура у єдиних центрах надання адміністративних послуг займає максимум 30 хвилин", -- зазначив Павло Петренко. Міністр запевнив, що iстотно скоротити час отримання різного виду адміндокументів вдалося завдяки рішенню уряду, прийнятому в середині травня. Згiдно з ним, єдиним центрам надання адміністративних послуг додалося роботи.

Чиновник так переконливо розповідав про те, що отримати документ справді дуже легко, що я вирішила й собі обміняти закордонний паспорт на новий. Тим бiльше що тепер, зі слів міністра, ця процедура триває лише півгодини!

Тож прямую у Єдиний центр надання адміністративних послуг у Львові. Маю редакційне завдання особисто перевірити, чи відповідають дійсності заяви міністра. ... 11.00. У приміщенні десятки людей. Робота центру нагадує конвеєр - клієнти заповнюють документи, чекають, коли на електронному табло з’явиться їхній номер, iдуть до віконця, де працює працівник центру, вирішують свої питання, потім знову заповнюють документи. Процес безперервний.

У центрі всюди вивішено оголошення з довiдковою інформацією. На аркушах паперу надруковано роз’яснення про те, як внести відомості до державного реєстру, як зареєструвати фізичну особу як підприємця тощо. Проте ані слова ніде нема про те, як можна обміняти закордонний паспорт на новий. Дивно. ...

Підходжу до віконечка №2. Питаю консультантку, де можу обміняти закордонний паспорт на новий. Почувши запитання, дівчина отетеріла, глянула на мене, мов на божевільну.

“У нас закордоннi паспорти не обмiнюють. Такої послуги не надаємо. Йдіть у Головне управління міграційної служби”. Кажу дівчині, що бачила, як у Києві міністр юстицiї обмінював паспорт саме в Єдиному центрі надання адміністративних послуг. "Вам потрібно йти у міграційну службу. Тут паспорта ви не обміняєте", -- запевнила дівчина.

Підходжу ще до кількох віконець у центрі, питаю те саме. Проте всі працівники запевнили, що в Єдиному центрі надання адміністративних послуг iз закордонними паспортами не працюють.

Вочевидь, таку послугу надають лише міністрам, а простим смертним доводиться традиційно йти в міграційну службу, стояти в довжелезних чергах та оформляти масу документів.

Юлія ГОЛОДРИГА, газета "Експрес" 


Теги статьи: Петренко павел

Дата и время 16 июня 2014 г., 19:59     Просмотры Просмотров: 2261
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Декларируют храмы и биткоины. Во что вкладывают деньги украинские политики
С украинцев начнут силой стягивать долги: когда ждать «облавы»
Петренко запретил выезд за границу 100 тысячам должникам за алименты

Все имущество "Газпрома" в Украине арестовано, - Минюст
С «Газпрома» в бюджет Украины уже взыскали более 100 миллионов, — Петренко
Петренко грозит новыми карами тем, кто не платит алименты

Права споживача у випадку придбання товару неналежної якості: поради міністра юстиції України
Жизнь после Майдана: опубликовано показательное фото украинского министра
Алексей Омельяненко: опубликован список фирм самого «кидающего» должника Украины

Должники по алиментам не смогут водить машину и выезжать за границу
В реестр беглецов от алиментов попали депутаты и экс-министры
С завтрашнего дня за неуплату алиментов можно будет лишится водительских прав

Комментарии:

comments powered by Disqus
26 апреля 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что нужно сделать с Савченко?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.09738