АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 1°C
Днепр: 0°C
Одесса: 0°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 1°C
Львов: -1°C
Ужгород: 0°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Екс-міністр Ігор Шевченко судиться з викривачами своєї корупційної діяльності

Екс-міністр Ігор Шевченко судиться з викривачами своєї корупційної діяльності
Екс-міністр Ігор Шевченко судиться з викривачами своєї корупційної діяльності

«Про свою честь та гідність пану Шевченку треба було думати, коли він літав на кошти олігархів у далекі краї, а після «зубами» чіплявся за свою посаду.

Та замість того, щоб, як мінімум, тихо відійти з політики, він ініціює судові процеси над тими, хто викриває його протиправну діяльність. Очевидно, ще не дослужив своїм господарям», - відзначає нардеп.

 

При цьому парламентар наголошує, що той факт, що Шевченко не поніс юридичного покарання, є свідченням не достатньої ефективності роботи правоохоронної системи України. Саме тому такі екс-чиновники почувають себе настільки комфортно, що самі розпочинають переслідування своїх опонентів. 

 

 

«Звернення громадськості та усі документи про факти корупційної діяльності Шевченка ми передали в правоохоронні органи, які повинні дати їм юридичну оцінку. Зараз готуємо документи для передачі в новостворені антикорупційні органи. Переконана, що нехай відставка Шевченка і була позитивним прецедентом в українській політиці, та цього замало, щоб говорити про встановлення справедливості. Також очікуємо втручання прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, який так голосно озвучував факти незаконної діяльності свого тодішнього підлеглого», - підкреслює І. Суслова, зазначаючи, що інформуватиме про перебіг свого судового процесу із Шевченком. 

Нагадаємо, що Ігор Шевченко був усунутий з посади міністра голосуванням парламенту після того, як стали відомі факти його польотів за кордон на кошти олігархів, які мають бізнес-інтерес в галузі, якою керував міністр. Також численні ЗМІ та політики озвучували інформацію про призначення Шевченка на посаду за фінансового сприяння крупних бізнесменів. Після своєї відставки Ігор Шевченко подався в мери і зі значним відривом програв вибори міського голови  90-тисячного Білгород-Дністровського Одеської області.

 

 

http://gromtv.net/


Теги статьи: Шевченко Игорь

Дата и время 09 декабря 2015 г., 10:50     Просмотры Просмотров: 1407
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.539245