АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: -4°C
Днепр: -1°C
Одесса: 3°C
Чернигов: -2°C
Сумы: -5°C
Львов: 3°C
Ужгород: 3°C
Луцк: 2°C
Ровно: 2°C

Ніжинський робінгуд Владислав Попович: у школах міста продають амфетамін

Ніжинський робінгуд Владислав Попович: у школах міста продають амфетамін
Ніжинський робінгуд Владислав Попович: у школах міста продають амфетамін

Лідер "ніжинських робінгудів" та командир роти батальйону ОУН Владислав Попович на своїй сторінці у Facebook повідомив про факти продажу в школах Ніжина наркотичної речовини амфетаміну.

"Ніжин рятуйте своїх дітей! Стало відомо факти продажу в школах Ніжина найстрашнішої наркотичної речовини ,,Амфетамін’’. Одна доза дитині робить її наркозалежною, вживання півроку = інвалідом!!! Діти 8го класу вживають! Придбавши в стінах рідної школи! Це жах! Батьки! Говоріть з дітьми! Поясніть небезпеку! Діти наше майбутнє! Захистимо їх - захистимо Україну", - написав Владислав Попович

Амфетамін - це найсильніший стимулятор ЦНС. За фармакологічними властивостями амфетамін є аналогом таких гормонів, як адреналін і норадреналін. Характер дії збудливий. Його ефект, переважним чином, полягає в збільшенні активності і бадьорості, зниженні розумової стомлюваності, відмінному емоційному настрої, а також, в підвищенні здатності концентрації уваги, зниженні апетиту і зниження потреби у відпочинку. 

Велика доза амфетаміну може викликати судомні напади, не типові руху або психічно неврівноважений стан. Після закінчення дії амфетаміну за цими реакціями поведінки, практично завжди слід сильна депресія і перевтома, що суто індивідуально для кожного. 
 
http://www.mynizhyn.com/

Теги статьи: НаркотикиНежин

Дата и время 10 декабря 2015 г., 20:19     Просмотры Просмотров: 1696
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.058206