АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 14°C
Харьков: 18°C
Днепр: 19°C
Одесса: 21°C
Чернигов: 12°C
Сумы: 14°C
Львов: 13°C
Ужгород: 19°C
Луцк: 13°C
Ровно: 13°C

Тимошенко боїться проводити з’їзд «Батьківщини»

Тимошенко боїться проводити з’їзд «Батьківщини»
Тимошенко боїться проводити з’їзд «Батьківщини»

«Батьківщина» погодиться на дочасні вибори парламенту лише тоді, коли Тимошенко візьме під контроль все своє партійне господарство "ДС" вже писала, що тема дочасних виборів зараз стала такою собі піар-технологією "хто більше сподобається виборцеві". Власне, всі політсили, зосереджені під куполом, розуміють, що перезавантажити Раду все ж доведеться, бо це вимога суспільства, але кожна намагається відтермінувати перегони, аби якомога краще до них підготуватися.

До того ж, потребує суттєвих змін закон про вибори, бо недостатньо прибрати мажоритарку, громада вимагає відкритих списків. А ось до цього готові лише ті сили, які можуть до наступного парламенту і не потрапити. Та ж "Свобода". Вона є партією ідеологічною і всі, хто будуть у її списку, стоять на одній ідейній платформі. Тому торгівля місцями у списку не має сенсу. Гірші справи в усіх інших гравців. Без мажоритарки і за відкритих списків до парламенту не потраплять спонсори партій.

Ще один момент: Президенту вибори вигідні лише за умови, коли підтримка його діяльності суспільством залишатиметься високою. Якщо ж ні, Порошенко ризикує не отримати підконтрольної більшості, або ж матиме коаліційну більшість. З "Батьківщиною", приміром. І муситиме ділитися портфелями з Тимошенко. Яка розпочала ротацію в партії, кадрову чистку та активний пошук ідей. Але навряд чи задля того, аби після виборів йти молодшою сестрою до команди Порошенка. Політичне майбутнє Юлії Володимирівни лише в конструктивній опозиції.

Втім, у Тимошенко виникло досить багато проблем з перезавантаженням партії. За інформацією "ДС", вона до цих пір не взяла під свій контроль низку обласних організацій, де як вище керівництво, так і низові ланки орієнтуються не на лідера, а на когось з колишніх "фронтовиків" або ж на людей, які, по суті, приватизували партійні осередки. Саме через це Юлії Володимирівні не хочеться проводити партійний з’їзд доти, доки вона не візьме під контроль все своє партійне господарство. Коли це станеться, сказати важко. Але для Тимошенко вигідно, щоб дочасних виборів не було принаймні у жовтні-листопаді. Бо може так статися, що деякі регіональні осередки висунуть на з’їзд таких делегатів, які власне є опозиціонерами у самій "Батьківщині". Затвердити партійний список за таких умов буде важко. І скандалів не оминеш.

http://www.dsnews.ua


Теги статьи: ТимошенкоВО Батькивщина

Дата и время 17 июня 2014 г., 15:03     Просмотры Просмотров: 2855
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Прогноз: «Слуга народа» с треском проиграет почти всех мэров — политолог
Тимошенко утвердила Кучеренко кандидатом в мэры Киева, договорившись с Ахметовым и кинув Молчанову и Комарницкого
Партия "Слуга народа" сплагиатила предвыборный слоган Тимошенко

В парламент могут попасть четыре партии: опрос определил лидеров
Тимошенко: Украину сознательно погружают в хаос
Зеленского и “Слугу народа” догоняют Бойко и “ОПЗЖ” – результаты соцопросов

Тимошенко: нужно срочно устранять эту власть, уничтожающую Украину
Сын одиозной подельницы Януковича Засухи вошел в “Батькивщину” Киевской области и идет с ней на выборы
Сeргeй Кoрoвчeнкo и Витaлий Нecтoр: кoмбинaтoры oт «Бaтькивщины»

Политические партии получили крупные суммы из госбюджета — как поделили деньги
Киевскую «Батькивщину» полностью захватил смотрящий мафии Денис Комарницкий: партийцы бегут из организации
В Киеве глава районной “Батькивщины” обвинила руководство городской организации в связях со строительной мафией и вышла из партии

Комментарии:

comments powered by Disqus
11 августа 2020 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Изменилось ли ваше отношение к Владимиру Зеленскому за последний год?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.703971