АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 28°C
Харьков: 25°C
Днепр: 27°C
Одесса: 28°C
Чернигов: 27°C
Сумы: 25°C
Львов: 24°C
Ужгород: 26°C
Луцк: 23°C
Ровно: 25°C

Кому война, а полковнику Чеботарьеву мать родная

Кому война, а полковнику Чеботарьеву мать родная
Кому война, а полковнику Чеботарьеву мать родная

Звертається до Вас колектив військовослужбовців та працівників військової частини А2110 (база пального, м. Нікополь Дніпропетровської області). Надаємо на Ваш розгляд незаконні, злочинні та корупційні дії командира військової частини А2110 підполковника ЧЕБОТАРЬОВА О.С., та деяких інших посадових осіб військової частини А2110. Те що відбувається зараз в нашій військовій частині можна охарактеризувати як повне «беззаконня». Таке враження, що ми повернулись в 90 роки минулого століття. Нами було відправлено 2 листа в різні інстанції – МОУ, прокуратура, СБУ, КРУ, МВС, РНБО і т.д

( Зразки листів наведені нижче у Додатку 1 та Додатку 2)стосовно перевірки та припинення корупційних діянь нашого командування, нам відомо, що майже всі адресати отримали дані листи але на жаль все марно, у нас нічого не вийшло, пройшло 3 тижні, але ніяка перевірка в військовій частині А2110 так і не проводиться.

В результаті наших звернень у відповідних контролюючих органах пройшла реакція, але як кажуть зворотна. Деякі контролюючі органи замість того щоб припинити корупційну діяльність командира військової частини А2110 підполковника ЧЕБОТАРЬОВА О.С., ми вважаємо навпаки – сприяють йому в цьому.

30.05.14 командир військової часини А2110 підполковник ЧЕБОТАРЬОВ О.С. та майор ДУБОВИЙ І.В. (про нього мова піде нижче, також корумпований офіцер військової частини А2110, «права рука» та «нештатний замісник» ЧЕБОТАРЬОВА О.С.) в одному з найдорожчих ресторанів м. Нікополя «СТАРАЯ ГАВАНЬ» зустрічались з представниками Прокуратури за додержанням законів у воєнній сфері м. Кривого Рогу та представниками Прокуратури за додержанням законів у воєнній сфері Південного регіону м. Одеси . Мабуть представники прокуратури викликали ЧЕБОТАРЬОВА О.С. та ДУБОВОГО І.В. в ресторан на «допит», або можливо на «щиросердечне каяття». «Допит», або «щиросердечне каяття», яке розпочалося близько 14.00 плавно переросло в вечерю, яка закінчилась близько 01.00 години ночі. Ми знаємо, що ЧЕБОТАРЬОВ О.С. заплатив за даний вечір кругленьку суму, близько 7,2 тис. грн..

Нам невідомо, про що спілкувались представники прокуратури з підполковником ЧЕБОТАРЬОВИМ О.С. та майором ДУБОВИМ І.В., але ми знаємо що основними питаннями, які вирішував останнім часом ЧЕБОТАРЬОВ О.С. були:

1-е питання:- «Відмазати» від покарання старшого колони прапорщика ЛУЦЮКА О.О. ( військовослужбовця військової частини А2110), за організацію незаконної продажі пального колоною військової частини 13.05.14 (Повна інформація в Додатку 2 п.7). Даний прапорщик являється сином військового пенсіонера ст.. прапорщика ЛУЦЮКА О.Г., який прибув разом з ЧЕБОТАРЬОВИМ О.С. до вч А2110 у 2009 році для подальшого проходження служби у військову частину А2110, та звільнився з лав ЗСУ десь в 2012 році. Здається сім’ї ЧЕБОТАРЬОВИХ ТА ЛУЦЮКІВ – куми, або близькі друзі. В усякому разі всі «гулянки» вони проводять разом.

Основною функцією прапорщика ЛУЦЮК О.О. ( крім майора ДУБОВОГО І.В.) є виконання злочинних завдань підполковника ЧЕБОТАРЬОВА О.С., а саме незаконний продаж пального під час слідування колон. Тому стає зрозуміло, чому під час проведення внутрішнього розслідування командира військової частини А2110 підполковника ЧЕБОТАРЬОВА О.С. старший колони прапорщик ЛУЦЮК О.О., ні до ні потім в матеріалах розслідування взагалі ніде не фігурував.

2-е питання:- Що робити з інформацією зазначеною в нашому листі про корупційні діяння підполковника ЧЕБОТАРЬОВА О.С. (Додаток 2).

В результаті на сьогоднішній день маємо:

- по 1 питанню, - з метою «відмазати» від заслуженої кари прапорщика ЛУЦЮКА О.О. сина своїх кумів, - командир частини ЧЕБОТАРЬОВ О.С. умовив одного з членів даної поїздки старшину КС ЛАГОДУ С.С.( який взагалі стояв збоку під час продажу пального) взяти вину на себе. На сьогоднішній день проти старшини КС ЛАГОДИ С.С. Криворізькою прокуратурою по дотриманню законів у воєнній сфері порушено кримінальну справу, по якій статті ми поки не знаємо та дана справа внесена в Єдиний реєстр досудових розслідувань.

Працівник ЗСУ водій ЛАГОДА О.С. (брат старшини КС ЛАГОДИ С.С., який теж приймав участь в тій поїздці ) безпосередньо за вказівкою прапорщика ЛУЦЮКА О.О. 13.05.14 зливав паливо на продаж. За вказівкою підполковника ЧЕБОТАРЬОВА працівник О.С. ЛАГОДА О.С. звільнився з військової частини А2110 15.06.14 за власним бажанням. Нам відомо, що працівник ЛАГОДА О.С. частково свою провину признав та написав пояснення в якому вказав, що за вказівкою прапорщика ЛУЦЮКА О.О. зливав 300 літрів дизельного пального. Ту саму кількість пального підтвердив й скупник пального Віталій, який мешкає по вул. Нікопольській на виїзді з м. Марганець. Пояснювальна працівника ЗСУ ЛАГОДИ О.С. після того як попала до підполковника ЧЕБОТАРЬОВА О.С. зникла в невідомому напрямку. До речі, 10.06.14 підполковник ЧЕБОТАРЬОВ О.С. знову взяв працівника ЗСУ ЛАГОДУ О.С. на роботу, на посаду водія. Також ми розмовляли з мешканцем м. Марганця скупником пального Віталієм, який сказав, що готовий дати офіційну інформацію у разі проведення розслідування стосовно неодноразових продаж пального військовослужбовцями військової частини А2110, а саме – хто, коли та скільки зливав йому пального.

- по 2 питанню - було прийняте рішення взагалі нічого не робити, зробити вигляд начебто взагалі нічого не було та немає, що ми й бачимо сьогодні.

Єдиною реакцією на наш колективний лист-звернення (Додаток 2) стало те, що 04.05.14 до військової частини А2110 прибув офіцер ВСП ( Військової Служби Правопорядку) з м. Кривий Ріг. Основним питанням його було не встановлення фактів корупційних діянь ЧЕБОТАРЬОВА О.С., та не встановлення наприклад хто такі ХАРЦИЗОВ В. М., ЛЕОНОВ О. П. - НІКІТІН О. С. (п.1 Додатку 2), а виявлення тих осіб, які написали даний лист-звернення (Додаток 2).

Даний представник ретельно всіх опитував, та казав «…нам відомо хто написав лист! ми знаємо чиї під ним стоять підписи!», цікаво, – це він мав на увазі себе й підполковника ЧЕБОТАРЬОВА О.С.? Коли в нього питали, - так про які факти корупції йде мова? Даний представник нічого зрозумілого пояснити не зміг. Склалося враження, що він сам не знає про що йде мова. Даний представник пропрацював цілий день, та ввечері вибув з частини.

Результатом «роботи» даного офіцера став наказ по Військової Служби Правопорядку в якому йде мова, що в результаті опитування особового складу військової частини А2110 встановлено: - командир військової частини А2110 підполковник ЧЕБОТАРЬОВ О.С. – ніякий не корупціонер, а «свята людина», та цього «взірцевого офіцера оклєвєтали злі язики» . Цікаво, мабуть п.п.1-11 нашого звернення (Додаток № 2 ) представник ВСП в очі не бачив, або зробив вигляд, що не бачить. Ми вважаємо, та це видно й так, що перевірка ВСП була проведена для «галочки», та так як це наказали зробити «зверху».

Також ви розумієте, що в «здравому умі та тверезій пам’яті», дивлячись на повне беззаконня в частині, ніхто скаржитись офіційно не ризикне, так як те, що буде розказано перевіряючим, через 5 хвилин буде знати ЧЕБОТАРЬОВ О.С. та його «команда підтримки» зверху, та яка жде в подальшому праця, або служба цієї людини в ЗС України.

Крім того у нас є інформація, що підполковника ЧЕБОТАРЬОВА О.С. «прикривають» деякі високопоставлені посадові особи, а саме, дружина командира частини ЧЕБОТАРЬОВА Т. хвалилась дружині одного з офіцерів частини з якою вона товаришує, про те що у них є «криша» - знайомий народний депутат, і що їм ніхто нічого не зможе зробити. Крім того у нас є інформація, що його прикривають і деякі високо посадовці в Збройних Силах України, але в цілях власної безпеки ми поки не можемо назвати їхні прізвища.

До речі сам ЧЕБОТАРЬОВ О.С. неодноразово заявляв при особовому складі частини, що за корупцію його ніхто не зможе розжалувати до рядового, звільниться він з лав ЗСУ тільки в званні не менше підполковника, і то тоді коли сам вирішить, а не тоді коли комусь цього схочеться.

Хочемо сказати декілька слів стосовно «правої руки» та «нештатного замісника» підполковника ЧЕБОТАРЬОВА О.С. , а саме – майора ДУБОВОГО І.В.. Даний офіцер сам краде пальне та все, що можна вкрасти. Також він виконує функції по продажу пального та всього, що вкрав підполковник ЧЕБОТАРЬОВ О.С.. Пальне, яке вкрав у держави підполковник ЧЕБОТАРЬОВ О.С. (п.6 Додатку 2) вивозиться на заправний пункт військової частини А2110. Далі в гру вступає майор ДУБОВИЙ І.В., він знаходить клієнтів на паливо, супроводжує пальне до клієнтів, або привозить їх в частину та передає кошти після незаконного продажу пального головному організатору - підполковнику ЧЕБОТАРЬОВУ О.С..

Також майор ДУБОВИЙ І.В. виконує функції «радника з безпеки» для підполковника ЧЕБОТАРЬОВА О.С.. Маючи зв’язки з деякими співробітниками СБУ (майор ДУБОВИЙ І.В. цим особисто хвалився неодноразово), мешканцями м. Нікополя, прикривається сам та допомагає ЧЕБОТАРЬОВУ О.С. безкарно займатись розкраданням державних коштів та майна.

За участю майора ДУБОВОГО І.В. та можливо за допомогою співробітників СБУ 16.05.14 був зроблений «наїзд» на представника «ПРАВОГО СЕКТОРУ» мешканця м. Марганця – Юрія ( той знімав факт продажу пального на відео регістратор свого автомобіля марки «АУДІ») в результаті чого відео з продажем пального колоною вч А2110 не попало в мережу інтернет. Ми спілкувались з Юрієм , який розповів нам про факт «наїзду» на нього з боку майора ДУБОВОГО І.В..

До речі майор ДУБОВИЙ І.В. порекомендував скупника пального із м. Орджонікідзе Сергія Н. підполковнику ЧЕБОТАРЬОВУ О.С.. Останній продав ПММ у кількості 9000 літрів (1 бензовоз) та «прокинув» ЧЕБОТАРЬОВА О.С., на сьогоднішній день йому гроші за дизпаливо так і не віддав. Також у нас є інформація, що майор ДУБОВИЙ І.В. свої відсотки за це пальне від Сергія Н. отримав, без грошей залишився лише підполковник ЧЕБОТАРЬОВ О.С..

Крім того у майора ДУБОВОГО І.В. є й інші способи поправити свій матеріальний стан за рахунок держави:

- майор ДУБОВИЙ І.В. «проводить конкурс» серед водіїв частини та вирішує кому їхати на бензовозах з паливом в інші частини. За це «щасливчик» повинен віддати 50 % зароблених коштів (пального) за рейс майору ДУБОВОМУ І.В. інакше наступного разу в рейс він більше не поїде;

- майор ДУБОВИЙ І.В. сам підходить до отримувачів пального, які прибувають з інших військових частин, та пропонує за 40 % свої послуги з продажу надлишків пального;

- також здається в 2013 році проти вчастини А2110 була порушена кримінальна справа стосовно відмивання коштів у сумі 100 тис. грн., а саме – організованого «ремонту» майором ДУБОВИМ І.В. та підполковником ЧЕБОТАРЬОВИМ О.С. нікому непотрібної радіостанції Р-140. Ідейним організатором та виконавцем цієї афери також був майор ДУБОВИЙ І.В.;

- крім того одним з улюблених занять по суботам у майора ДУБОВОГО І.В. є злив залишку пального з автомобільної техніки гаражу, з метою подальшого його продажу;

- також майор ДУБОВИЙ І.В. постійно в частині намагається когось «звільнити» з лав ЗС України, починаючи від солдат та закінчуючи офіцерами (тих осіб, які йому неугодні, або не згодні з його точкою зору, або відмовляються виконувати його злочинні накази). Цікаво, а хто йому дав такі права?!

Нам відомо про наказ начальника генерального штабу від 02.06.14 про проведення розслідування по фактам корупції в нашій частині. Але ніхто нічого не перевіряє.Ми вважаємо вже й готовий наказ про «результати розслідування», яке ніхто не проводив та проводити не збирається.

Дивлячись на впевнену та зухвалу поведінку ЧЕБОТАРЬОВА О.С., та на те що з боку контролюючих органів відсутня жодна реакція ми можемо тільки здогадуватись, які за ЧЕБОТАРЬОВИМ О.С. стоять «сили» зверху.

Також ми розуміємо, що в даній обстановці, яка склалась в нашій державі вся увага прикута до Сходу нашої держави.

Та все ж-таки просимо нам допомогти та спільними зусиллями зупинити корупцію в нашій частині. Для цього треба взагалі дуже мало – організувати в нашій частині незалежну від вказівок «зверху» перевірку, якій ми самі допоможемо провести розслідування та вкажемо на всі факти корупційної діяльності в частині.

Ще раз наголошуємо, що підполковнику ЧЕБОТАРЬОВУ О.С. навмисно наданий час для замітання слідів. На жаль йому в цьому надається активна допомога з боку деяких контролюючих органів та вищих посадових осіб.

Поки ми писали цього листа, ЧЕБОТАРЬОВ О.С. теж не сидів без діла. Він вирішив спробувати прикрити свої злочини за допомогою своєрідного щита - сержантсько-старшинського складу нашої частини. Він сам склав та написав звернення від імені сержантів та старшин військової частини А2110 на Міністра оборони України про те, що «командир частини ніякий не корупціонер та незаслужено оббреханий…» та заставив підписати його весь старшинсько-сержантський склад.

Ви розумієте, яка «служба» жде в частині тих сержантів та старшин, які не дай бог не підпишуть дане звернення.

Ми виносимо факти корупційних діянь командира військової частини А2110 ЧЕБОТАРЬОВА О.С. на загальний розгляд та обговорення суспільством нашої держави, можливо після цього будуть хоч якісь зрушення.

Звертаємось до небайдужих громадян України допомогти нам спільними зусиллями здвинути дане питання з «мертвої крапки».

Колектив працівників та військовослужбовців військової частини А2110.

16.06.14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 1

ПРОХАННЯ

Звертаємось до Вас як до громадян України, яким, ми сподіваємось, небайдуже майбутнє нашої держави. Більше нам вже звернутись нікуди. Нам дуже потрібна Ваша допомога.

Ми, – це колектив працівників та військовослужбовців військової частини А2110, яка дислокується у м. Нікополь, Дніпропетровської області по вул.. Оржонікідзевській .

У нас є достовірні та незаперечні факти щодо корупційних діянь командира військової частини А2110 підполковника ЧЕБОТАРЬОВА О.С..

З метою зупинення подальших корупційних діянь підполковника ЧЕБОТАРЬОВА О.С. нами був складений лист-звернення щодо даних фактів (Додаток 1) та 22.05.14 був відправлений в електронному та письмовому вигляді до всіх керівних та контролюючих органів та структур, а саме: - Міністерства оборони України, Служби Безпеки України, МВС, прокуратур всіх рівнів, Контрольно-ревізійних управлінь, деяких народних депутатів, редакцію газети «НАРОДНА АРМІЯ».

В результаті наше звернення дійшло майже до всіх адресатів, та на жаль реакція на наш лист-зверення виявилась такою, яку ми й очікували.

Замість того щоб організувати та провести ретельну перевірку фактів корупційних діянь підполковника ЧЕБОТАРЬОВА О.С., почався ретельний пошук авторів даного звернення, тобто нас.

04.05.14 у військовій частині А2110 працював представник ВСП ( військової служби правопорядку), та опитував весь особовий склад частини, з метою виявлення осіб зазначених вище (до речі лист-звернення на адресу ВСП ми не надсилали).

Підполковник ЧЕБОТАРЬОВ О.С. ходить по частині «як в ні в чому не бувало», та знахабнівши від безкарності заявляє про те, що буде судитись з метою відстоювання свого «чесного ім’я».

Все вийшло так як ми й прогнозували, ніхто не хоче виносити «сор из избы», або до цього причетний хтось «зверху», - перевірка корупційних діянь ЧЕБОТАРЬОВА О.С. не проводиться. ЧЕБОТАРЬОВУ О.С. навмисно надали час для «замітання слідів».

Дати поштовх до перевірки, та тим самим зупинити корупційні діяння підполковника ЧЕБОТАРЬОВА О.С. та можливо й деяких інших посадових осіб можливо лише за умови висвітлення даного факту в засобах масової інформації та на телебаченні.

Дуже просимо Вас допомогти нам в даному питанні. Якщо для висвітлення даних фактів на шпальтах газет або в одній з програм необхідні кошти, ми готові зібрати необхідну суму.

Також ми готові надавати всю інформацію, яка буде виявлятись в подальшому по даному питанню.

Якщо Ви зможете нам допомогти, надішліть на нашу електронну адресу kolektiva2110@ukr.netВаш контактний телефон і ми з Вами зв’яжемось. Дуже на Вас розраховуємо.Також просимо вибачити за анонімність листа, але поки не почнеться розслідування, в цілях власної безпеки ми не називаємо своїх імен.

05.06.14

З надією та повагою, колектив працівників та військовослужбовців військової частини А2110.

Додаток 2

 

 

КОЛЕКТИВНИЙ ЛИСТ-ЗВЕРНЕННЯ

ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ПРАЦІВНИКІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

ВІЙСЬКОВОЇ ЧАСТИНИ А2110 (м. Нікополь, Дніпропетровської обл..) ЩОДО ФАКТІВ

КОРУПЦІЙНИХ ТА ІНШИХ НЕЗАКОННИХ ТА ЗЛОЧИНИХ ДІЯНЬ КОМАНДИРА

ВІЙСЬКОВОЇ ЧАСТИНИ А2110 ПІДПОЛКОВНИКА ЧЕБОТАРЬОВА О.С.

Сьогодні як ніколи гостро стоїть проблема збереження територіальної цілісності та недоторканості України, права нашої держави на самовизначення, збереження життя та здоров’я наших громадян. Наша держава переживає найскрутнішу економічну кризу та кризу майже в усіх сферах своєї діяльності за часи нашої незалежності. Нашим конституційним та громадянським обов’язком, як військовослужбовців та працівників Збройних Сил України та свідомих громадян, крім збереження територіальної цілісності та недоторканості нашої держави, її кордонів є також недопущення будь-яких проявів корупційних діянь в Збройних Силах України пов’язаних з розкраданням державних коштів, незаконним заволодінням військовим майном та інших військових злочинів. На жаль деякі командири (начальники) не усвідомлюють ту відповідальність, яка покладається на них під час керування ними тими чи іншими військовими частинами чи підрозділами, збереження державних коштів, військового та іншого майна. Жадоба наживи затьмарює їм розум. Такі начальники вважають себе панами, підлеглий особовий склад - своїми холопами, військові частини своїми маєтками, а проходження військової служби в ввірених їм військових частинах, використовують як можливість особистого збагачення за рахунок держави та підлеглого особового складу. Ми вважаємо, що далі так продовжуватись не може. Також ми усвідомлюємо те, що проти нас деякими вищими посадовими особами можливо будуть застосовуватись репресії з метою створення умов щодо неможливості проходження служби та праці в Збройних Силах України, можливо будуть застосовуватись будь-які способи звільнення з лав Збройних Сил України та звільнення з військової частини А2110 після опублікування даного листа. Ми розуміємо на що йдемо, але сьогодні ми вже не маємо права мовчати.

Вважаємо своїм громадянським та службовим обов’язком доповісти про факти корупційних та інших незаконних та злочинних діянь, які здійснюються командиром військової частини А2110, підполковником ЧЕБОТАРЬОВИМ О. С. у військовій частині А2110 з 2008 року по сьогоднішній час, а саме:

1. Починаючи з 2008 року по сьогоднішній час підполковником ЧЕБОТАРЬОВИМ О. С. в бухгалтерії військової частини А2110 організоване отримання заробітної плати на підставних осіб, а саме громадян, які жодного дня не працювали у військовій частині А2110, яких жодного разу ніхто не бачив в очі, але вони рахувались на відповідних посадах в частині та справно отримували та можливо отримують і зараз зарплатню та премії. Прізвища деяких з них: - ХАРЦИЗОВ В. М. (слюсар-ремонтник) , ЛЕОНОВ О. П. (електромонтер) - НІКІТІН О. С. (тесляр). Сума збитків нанесених державі в результаті даних корупційних діянь підполковника ЧЕБОТАРЬОВА О. С. складає на нашу думку близько 100 тисяч гривень, а можливо й більше.

2. Впродовж останніх 2-х років у військовій частині А2110 постійно затримувалась та затримується заробітна плата, інші виплати (відпускні, кошти за відрядження, преміювання, інше). На наші запитання в чому причина затримок, - підполковник ЧЕБОТАРЬОВ О. С. пояснював, що начебто в цьому винувате Нікопольське або Дніпропетровське відділення Держказначейства, Головне фінансове Управління МОУ. Ми в телефонному режимі неодноразово спілкувались з фінансовою службою Тилу ЗСУ, там відповідали що всі кошти нам відправлялись в повному об’ємі та своєчасно, крім того ми спілкуємось з військовослужбовцями інших військових частин Тилу, сухопутних військ, Повітряних сил інших військових підрозділів та структур і всі нам відповідають - що все кругом виплачується своєчасно, і людям взагалі не зрозуміло про які затримки йде мова. В даному випадку ми вважаємо, що підполковник ЧЕБОТАРЬОВ О. С. вступив в злочинний зговір з поки що невідомими нам працівником (ами) фінансової служби, або державного казначейства та на несвоєчасно виплачених нам коштах заробляв та заробляє собі відсотки.

3.Впродовж своєї діяльності підполковником ЧЕЬОТАРЬОВИМ О. С. організована система преміювання одних і тих самих "приближених" працівників ЗСУ військової частини А2110. Крім того деякі "приближені" працівники ЗСУ частини рахувались та рахуються зараз одночасно на двох посадах. За це, вищезазначені громадяни, надають щомісяця "відкати" підполковнику ЧЕБОТАРЬОВУ О. С. у розмірі 50% від отриманих премій та додаткових зарплат.

4.У військовій частині А2110 впродовж 1999-2003 років проводило свою роботу науково- виробниче підприємство "ВАЛДАЙ", яке займалось відкачуванням суміші нафтопродуктів (СНП) , з пробурених ними свердловин по технічній території частини. Дана СНП після відстою та відокремлення води являє собою звичайне дизельне пальне, яке без додаткового доочищення може використовуватись в дизельних двигунах як пальне. Після закінчення своєї діяльності НВП "ВАЛДАЙ" дані свердловини не затампувала. Починаючи з свого приходу в 2008 році у військову частину А2110, з метою особистого збагачення, цим скористувався підполковник ЧЕБОТАРЬОВ О. С.. Ним була організована регулярна відкачка глибинними насосами (фото додається ) СНП з свердловин, які знаходяться на технічній території вздовж залізничних колій ззаду сховища для технічного майна № 51 та на території причальної зони (фото додаються) . Замість того щоб поставити отримане дизельне пальне на прибуток на користь державі, він організував продаж його власникам мікроавтобусів та автобусів в районі 1-го кварталу та 3-ї дільниці м. Нікополя, сіл Олексіївка та Капулівка . Приблизна кількість відкачуваної СНП в перерахунку на чисте пальне складає близько 100 літрів на добу. Не важко підрахувати, який, своїми корупційними діяннями підполковник ЧЕБОТАРЬОВ О. С. наніс збиток державі. За 6 років своєї діяльності підполковник ЧЕБОТАРЬОВ О. С., вкрав близько 200 тисяч літрів пального на суму близько 2 ( двох! ) мільйонів гривень.

4. Не гребує командир частини й меншими об’ємами особистого збагачення за рахунок держави. Щороку, восени, під час осіннього листопаду ним організовувалась та організовується продаж опалого листя, яке згрібається солдатами строкової служби на території військової частини А2110 та в подальшому продається мешканцям 3-ї дільниці, сіл Олексіївка та Капулівка, які займаються вирощуванням винограду (для захисту пагонів від морозів взимку). Наприклад в 2013 році бортовий КРАЗ опалого листя підполковник ЧЕЬОТАРЬОВ О. С. продавав по 300 гривень, (до речі покупцями листя є також працівники ВОХОР військової частини А2110).. З території військової частини вивозилось в невідомому напрямку близько 100 машин опалого листя. Не важко підрахувати скільки осіло в кишенях підполковника ЧЕБОТАРЬОВА О.С., це близько 30000 гривень. Крім того державі нанесений збиток за використане під час перевезення листя пальне та витрачений на це моторесурс.

5.В лютому 2014 року підполковником ЧЕБОТАРЬОВИМ О. С. був організований спил близько 20 шт. дерев в районі стадіону військового містечка 29, вдовж високовольтної лінії електропередач 6 КВт. Загальний об’єм спиляної деревини складає близько 100 м3. Дані матеріальні цінності на обліку військової частини так і не з’явилась. Зазначена деревина також була продана підполковником ЧЕБОТАРЬОВИМ О. С. мешканцям села Олексіївка як дрова, по ціні 150 гривень за куб, що дало змогу підполковнику ЧЕБОТАРЬОВУ О. С. покласти в свою кишеню близько 15000 гривень державних коштів.

6. Військова частина А2110 займається видачею та перевезенням нафтопродуктів до інших військових частин. Паливо та масла згідно своїх фракційних якостей мають відповідну густину, наприклад : у військовій частині А2110 бензин має густину 0,71-0,73 масло 0,83-0,9 дизпаливо 0,82-0,83 грам на см3 відповідно. Підполковник ЧЕБОТАРЬОВ О. С. і тут знайшов можливість особистого збагачування. Він особисто визначає густину, яку необхідно враховувати під час видачі та отримання ПММ військовими частинами. Наприклад масло має фактичну густину 0,83 грам на см3, а по команді підполковника ЧЕБОТАРЬОВА О. С. закривається по густині 0,925 грам на см3. В результаті маємо на 10 тонах масла чистий прибуток 950 кг масла, що становить по сьогоднішнім ринковим цінам близько 15000 гривень. Так само по завищеній густині закривається дизельне пальне - 0,855 та бензин по 0,76 грам на см3 відповідно. Зазвичай отримані таким незаконним способом ПММ продаються під час слідування машин від одержувачів до військової частини А2110 (в тих випадках коли підвіз пального здійснюється безпосередньо автомобільним транспортом військової частини А2110). Є такі військові частини, які відмовляються йти на поводу у підполковника ЧЕБОТАРЬОВА О. С., внаслідок чого проти таких непокірних частин командиром частини безпосередньо, або по його команді застосовуються різноманітного роду штрафні санкції, наприклад: - коли вже ПММ отримане і залишився тільки підпис командира частини, останній зникає в невідомому напрямку на невизначений час, і люди вимушені його чекати; завіз палива таким непокірним військовим частинам в останню чергу; по приїзду їх для отримання в військову частину А2110 - навмисна затримка до декілька годин з оформленням документів; затримка на заїзд на технічну територію; відмова допомоги в організації розміщення та харчування військовослужбовцям, які залишились переночувати в частині; упереджена та затягнута по часу перевірка автомобілів пожежним нарядом ; відмова одержувачам в допомозі технічного забезпечення та інше. На сьогоднішній день паливо в частині , як кажуть в народі "ллється рікою", тобто йде масова видача пального у війська. В основному це дизельне паливо. За тиждень видається близько 100 тон палива. В результаті навмисного завищення густини пального на 100 тонах підполковник ЧЕБОТАРЬОВ О. С. отримує в свою кишеню 3 тони пального, що складає по сьогоднішнім цінам близько 45 тисяч гривень. Загальні збитки нанесені державі даними незаконними діями підполковника ЧЕБОТАРЬОВА О.С. впродовж 6-ти років його корупційної діяльності складають сотні тисяч, а можливо й декілька мільйонів гривень.

7. В продовження 6-го пункту : - 13.05.14 у другій половині дня під час слідування колони паливозаправників військової частини А2110 з військової частини А1978 м. Запоріжжя до м. Нікополь старшим колони прапорщиком ЛУЦЮК О. С., та водіями автомобілів старшиною КС ЛАГОДОЮ С. С. та працівником ЗСУ ЛАГОДОЮ О. С. на відрізку траси м. Запоріжжя - м. Марганець за розпорядженням підполковника ЧЕБОТАРЬОВА О. С. був організований продаж пального отриманого незаконним шляхом. Даний факт був зафіксований на відео та фото свідомими громадянами України, представниками громадської організації "ПРАВИЙ СЕКТОР", які підійшли до прапорщика ЛУЦЮК О. С., водіїв автомобілів старшини КС ЛАГОДИ С. С. та працівника ЗСУ ЛАГОДИ О. С. та сказали, "...що ж ви творите, народ України шле вам СМС-ки за 5 гривень, а ви крадите у свого ж народу...".Після цього прапорщик ЛУЦЮК О.О. подзвонив підполковнику ЧЕБОТАРЬОВУ О.С., та запитав що їм робити? Підполковник ЧЕБОТАРЬОВ О.С. передзвонив особисто працівнику ЛАГОДІ О.С., наказав кидати все та тікати (в місці продажу пального були кинуті рукава з паливозаправників та каністри ), що в решті й було зроблено.По прибуттю колони у військову частину А2110 підполковник ЧЕБОТАРЬОВ О. С. наказав негайно зняти з цих автомобілів військові номери. Дані представники, які зафіксували незаконну продажу пального приїжджали в військову частину А2110 на КПП, до них виходив підполковник ЧЕБОТАРЬОВ О. С., але чим закінчилось дане спілкування нам достеменно невідомо. Також нам відомо, що підполковник ЧЕБОТАРЬОВ О.С. 14.05.14 близько 17.00 зустрічався з представниками "ПРАВОГО СЕКТОРУ" в м. Нікополь , які зафіксували продажу пального на відеорегістратор, пропонував за хабар зам’яти цей прояв корупції, та забрати дану фотовідеофіксацію. На нашу думку підполковник ЧЕБОТАРЬОВ О. С. буде робити все можливе, для того щоб приховати даний злочин, а вразі неможливості цього, зробить вигляд, що він нічого не знає і до даного факту корупційних діянь не має ніякого відношення.

8. Восени 2013 року підполковник ЧЕБОТАРЬОВ О. С. ввів в оману старших начальників, а саме - командування військової частини А0125 (м. Київ), внаслідок чого отримав можливість отримати, незаконно списати та використати для особистого збагачення більше 10 тон дизельного палива начебто для запуску дизельної електростанції на технічній території (в зазначений період Нікопольським МРЕС на військове містечко та військову частину А2110 неодноразово відключалось світло). Дизельна електростанція так жодного разу й не була запущена. Фахівців у військовій частині А2110, які б змогли б запустити даний дизельгенератор немає. Працівники гаражу намагались її запустити (для відводу очей), але їхні намагання так і не увінчались успіхом, дизельгенератор так і не запрацював. Раніше, ще до приходу підполковника ЧЕБОТАРЬОВА О. С. в частину, дизельгенератор декілька разів запускали. Гул від роботи встановленого в дизельній танкового двигуна було чути не те що в військовій частині, а й в військовому містечку, та кругом був струм. В даному випадку струму в частині не було жодного разу, роботу двигуна ніхто не чув. Всі працівники та військовослужбовці впродовж зазначеного періоду носили з дому в частину гарячу воду в термосах з метою можливості заварити чай або каву. Збитки державі від вищезазначених корупційних діянь підполковника ЧЕБОТАРЬОВА О.С. складають близько 100 тисяч гривень.

9. Впродовж своєї діяльності підполковник ЧЕБОТАРЬОВ О.С. неодноразово продавав та періодично продає й зараз для мешканців сіл Олексівка та Капулівка прісну воду (центральне водопостачання проведено в ці села 3 роки назад, але не по всім вулицям) , яку набирається за його командою з системи водопостачання в автомобіль АЦ-9-5320 військовий номер 44-11Т5 по ціні 250 гривень за машину води. Отримані кошти знов таки використовуються підполковником ЧЕБОТАРЬОВИМ О.С. на особисті потреби, а в частині внаслідок таких діянь йде перерозхід ліміту води. І знову за все платить держава. Збитки від чергових корупційних діянь підполковника ЧЕБОТАРЬОВА О. С. впродовж 6 років складають десятки тисяч гривень.

10. В період 02.05.14 року по команді підполковника ЧЕБОТАРЬОВА О.С. було зіпсоване військове майно, а саме: - на технічній території військової частини А2110 на майданчику для зберігання гумотканевих резервуарів (в південно-західному куті території) був розрізаний гумотканевий резервуар МР-250. В подальшому дане військове майно без будь-якого документального оформлення було вивезене по команді підполковника ЧЕБОТАРЬОВА О.С. з технічної території в невідомому напрямку, іншими словами - вкрадене.

11.За період керівництва підполковника ЧЕБОТАРЬОВА О.С. з ділянки масової видачі пального в автомобільний транспорт (ДМВП), яка знаходиться з південної сторони охоронного периметру на причальній території в невідомому напрямку зникло все обладнання включаючи труби ДУ-150 у кількості близько 1,5 км.( близько 200 шт. труб). Збитки нанесені в даному випадку державі складають близько 200 тисяч гривень.

Тепер пропонуємо Вашій увазі моральний аспект діяльності підполковника ЧЕБОТАРЬОВА О. С у військовій частині А2110:

В той час коли одним з головних завдань командира є згуртування військового колективу цей керівник займається розповсюдженням недовіри та моральної і психологічної напруги серед військовослужбовців та працівників.

Неодноразово особовий склад говорив що в присутності підлеглих він висловлював свою думку що особовий склад частини тільки заважає йому щось робити, а всю роботу він здатен виконувати сам і йому у військовій частині взагалі ніхто не потрібен (окрім хіба що головного бухгалтера та юриста). Окрім того на фоні цих висловлювань він постійно звинувачував особовий склад частини в його незнанні, невмінні, та небажанні будь-що робити. То знаючи психологію, педагогіку та основи управлінської діяльності чи можна сказати що колектив якому постійно вказують на його бездарність, неспроможність виконувати будь-які завдання та взагалі непотрібність буде націлений на розвиток, вдосконалення та успішне виконання поставлених завдань? Як говориться в крилатій фразі «Скажи людині 100 разів що вона свиня і на 101-й вона почне хрюкати», то в цій ситуації відбувається те ж саме.

Особовому складу частини постійно вказується що всі безініціативні та пливуть за течією, хоча за роки його керівництва майже жодна пропозиція щодо виконання будь-якого завдання наражалась на критику. Перше слово яке звучить після вислуховування пропозицій – «НЕТ!». Від такого відношення закономірно формується небажання будь-що пропонувати та проявляти будь-яку ініціативу. Сам же командир не визнавав жодної своєї помилки, неодноразово заявляючи що «я всегда и все делал и делаю правильно, и сомневаться мне не в чем» незважаючи на результати прийнятих рішень. Як то кажуть є дві думки – одна моя, а друга – неправильна.

Окрім того люди говорять, що командир неодноразово в присутності сторонніх осіб (тобто тих що прибували до військової частини у відрядження або у інших справах), а також за межами частини, неодноразово висловлював свої думки про те, що особовий склад знаходиться на низькому рівні розвитку і йому тільки заважає служити та негативно характеризував своїх підлеглих. То який же створюється імідж та репутація військової частини? То чи не з цієї причини роками залишаються вільними численні посади, особливо офіцерські? Може люди просо не бажають йти в колектив, де служать зі слів його командира служать якісь «недоумки»?!

За роки такого керівництва військова частина, яка в минулі роки займала одні з передових місць за підсумками року впевнено скотилась на останнє (або передостаннє) місце, яке займає вже кілька років підряд, хоча колектив залишився в більшості той же, що і в минулі роки. То природно постає питання, може проблема не в колективі, а в його керівникові? Може це небажання командира навести порядок у військовій частині та згуртувати його, чи його неспроможність та невміння це зробити? Але ж розумна людина не може не бачити що відбувається у військовому колективі. То постає ще одне питання, чи не виконує він такими діями чиюсь вказівку зруйнувати військову частину та морально розложити її?

Роль офіцерського складу у військовій частині зведена практично до нуля, постановка завдань здійснюється через прапорщиків, сержантів і навіть солдат.

У особового складу військової частини відсутні будь-які спільні інтереси та дозвілля. Особовий склад об’єднує лише одна територія на якій він проходить службу чи працює. Неодноразово чули висловлювання що на роботу люди йдуть як на примусові виправні роботи через вкрай напружену обстановку в колективі. Особовий склад буквально поділений на «білих» і «чорних», «своїх» і «зайвих». То хіба можлива в такій обстановці плідна праця та самовіддача? А про плату за бездоганну працю то і взагалі розмовляти нічого.

З приходом цього командира більшість працівників ЗС України таке поняття як премія взагалі забули. Її систематично отримує лише дві категорії: «білі» та «свої» (як описувалось вище). А останнім часом спостерігається систематичне недофінансування та невчасна виплата грошового забезпечення і військовослужбовцям. Хоча спілкуючись з друзями та знайомими з інших військових частин люди говорять що там таких проблем немає. Поняття колектив практично знищене.

А в останній час з загостренням обстановки на кордоні з Росією люди говорять що взагалі чули висловлювання командира частини де він вважає що лідером серед країн бувшого СРСР повинна стати саме Росія, що Росія все одно отримає перемогу а «вас, славян, я вообще не понимаю и ненавижу». То на фоні висловлювань про непотрібність йому «такого» особового складу, який є в частині, в разі настання критичної ситуації чи збройного конфлікту до чого це може призвести? Окрім того чули висловлювання командира в присутності майже всього особового складу частини що той, на його думку, взагалі неспроможний захищати Батьківщину зі зброєю в руках, а думає тільки про матеріальну вигоду з будь-якої справи. То що ж це відбувається???!!! Де той командир, який повинен вселяти в особовий склад віру в його силу, боєздатність та спроможність виконати будь-яке завдання, та за якого підлеглі підуть як-то кажуть у вогонь і воду? Адже з історії всім відомо, що перемагає не зброя, а люди з їх вірою в свою силу та спроможність виконати будь-яке завдання. А тут що???!!! А тут ми повертаємось до крилатої фрази де на 101-й раз людина названа свинею хрюкне. Таке зомбування особового складу на його бездарність необхідно зупиняти доки не сталося лиха. Взагалі складається враження що це все робиться свідомо, але не зовсім зрозуміло з якою метою.

Таким чином непорозуміння між особовим складом військової частини та командиром переростає з тріщини в прірву, яка останнім часом стала поширюватись не по рокам, а по місяцям і навіть тижням.

У військовій частині ходять якісь чутки про спроби отруїти працівників. То в такій обстановці чи не просто так вони виникли?

Ми знаємо, що анонімні листи не розглядаються, і що на фоні сьогоднішніх подій в Україні те, що ми виклали в даному листі може показатись другорядним та неосновним, але все-ж таки просимо зрозуміти нас. Далі так жити ми не можемо. Серед Вас знайдеться багато скептиків, які скажуть, " Ми бачимо в даному листі зведення якихось особистих рахунків...", повірте це не так.

Просимо звернути Вашу увагу, що в даному листі не має жодної "води", тільки факти, які мають те чи інше підтвердження.

Вважаємо, що доки у "руля" в нашій державі будуть знаходитись такі собі чеботарьови, Україна так ніколи не стане процвітаючою, незалежною та дійсно Європейською державою. Ми повинні всі разом докласти зусиль для позбавлення нашої держави від таких пухлин.

Крім того ми впевнені, що в результаті розслідування, яке буде проведене по даним фактам також будуть виявлені і інші факти корупційних діянь даного перевертня в погонах.

Звертаємось до Вас з надією що даний лист все-таки, не залишиться без уваги. Звертаємось до вищого керівництва Міністерства оборони України, Служби Безпеки України, органів прокуратури, органів КРУ, інших керівників державних органів, структур та громадських організацій, Народних Депутатів України, з проханням не залишити нас наодинці з даною проблемою та по всім пунктам даного листа провести ретельне відкрите громадське розслідування, з залученням крім представників МОУ також незалежних фахівців інших органів та структур, представників громадськості, так як вважаємо, що перевірка по лінії Міністерства оборони України більш за все буде проведена на місцевому рівні, а в такому випадку як Ви розумієте ніхто не захоче виносити "сор из избы", і все залишиться без змін.

КОЛЕКТИВ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ПРАЦІВНИКІВ ВІЙСЬКОВОЇ ЧАСТИНИ А2110

 

P.S. В продовження 7-го пункту:

- штатні водії відділу централізованих перевезень на закріплених за ними паливозаправниках не їздять, а їздять на них тільки ті довірені особи, які безприкословно виконують злочинні накази ЧЕБОТАРЬОВА О.С. та які по своїй посаді до відділу централізованих перевезень ніякого відношення не мають ( між цими особами інколи навіть бувають сварки за право здійснення рейсу);

- після випадку, який описаний в пункті 7 вкрадене паливо таким чином продавати перестали. ЧЕБОТАРЬОВ О.С. зі своїми прихвостнями зачаївся. Ми вважаємо, що за період з 13.05.14 по 24.05.14 у відділі зберігання ПММ внаслідок навмисного завищення густини пального по команді ЧЕБОТАРЬОВА О.С. накопичився надлишок ПММ у кількості близько 30000 літрів на суму близько 400000 грн. Зараз вивіз та продаж палива ЧЕБОТАРЬОВИМ О.С. організовується та проводиться через заправний пункт військової частини А2110. Нам відомо, що з заправного пункту 02.05.14 по команді ЧЕБОТАРЬОВА О.С. вивозилось близько 5000 літрів дизельного пального на суму близько 50000 грн. Також у нас є інформація, що на вихідні 24-25.05.14 через заправний пункт буде спроба вивезення дизельного пального у кількості 7000 літрів, а з початку наступного тижня і решти пального;

- також ЧЕБОТАРЬОВИМ О.С. на початку 2014 року був організований та здійснений продаж ПММ у кількості 9000 літрів (1 бензовоз) скупнику пального із м. Орджонікідзе Сергію Н., який «прокинув» ЧЕБОТАРЬОВА О.С. та на сьогоднішній день йому гроші так і не віддав. Сьогодні ЧЕБОТАРЬОВ О.С. через свої прихвоснів намагається вийти на Нікопольських «кримінальних авторитетів», для того щоб ті допомогли повернути борг, але поки що безрезультатно;

- що цікаво ЧЕБОТАРЬОВ О.С. маючи шалені статки - дріб’язкова людина, а саме, у нього єдиного з усіх мешканців військового містечка борги за комунальні послуги (в основному за опалення) у сумі близько 10000 грн., та він вважає, що як командир за службове житло та комунальні послуги він нічого платити не винен.

Патріоти України  / з пошти редакції сайту Компромат Украині и России

 


Теги статьи: ЧеботарьовВійскова частина А 2110

Дата и время 18 июня 2014 г., 08:16     Просмотры Просмотров: 10101
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как карантин сказался на вашем материальном положении?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.087407