АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 20°C
Харьков: 22°C
Днепр: 22°C
Одесса: 22°C
Чернигов: 20°C
Сумы: 21°C
Львов: 17°C
Ужгород: 21°C
Луцк: 18°C
Ровно: 19°C

ЗЕМЕЛЬНІ МАХІНАЦІЇ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА ВІКТОРА ЧУМАКА

ЗЕМЕЛЬНІ МАХІНАЦІЇ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА ВІКТОРА ЧУМАКА
ЗЕМЕЛЬНІ МАХІНАЦІЇ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА ВІКТОРА ЧУМАКА
Наразі проходить конкурс з відбору в члени Національного агентства з попередження корупції (НАПКА). Хочеться вірити, що дана структура буде асоціюватися зі словами чесність і прозорість, а для людей, які увійдуть до складу НАПКА ці слова не будуть порожнім звуком.

На цей час кандидатів до складу НАПКА вже 9 і серед них сильно виділяється Чумак Віктор Васильович - народний депутат, генерал-майор, двічі юрист року. Чумак позиціонує себе затятим борцем з корупцією, адже тільки нещодавно пробував себе у конкурсі на посаду керівника Національного антикорупційного бюро України, а також чесною людиною, еталонним чиновником і депутатом, але давайте перевіримо - чи так це насправді.

Згідно з відкритими джерелами, у Чумака В.В. в с. Хлепча, Васильківського району є будинок площею 54,4 кв.м. і дві земельні ділянки загальною площею 2506 кв.м. Половина будинку і обидва земельних ділянки Чумак В.В. отримав у дарунок 28.08.2014 року будучи не тільки народним депутатом України, а і Головою комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією.

Як таке взагалі можливо? Чому народний депутат, головний борець з корупцією у Верховній Раді України 7-го скликання, прийняв цей дар, хто є щедрим дарувальником і чи немає тут корупційної складової - це питання самі по собі виникають в голові і, сподіваємось, публічність Віктора Васильовича не дасть йому уникнути відповіді на них.

Крім того, сам Чумак В.В. не може визначитися, яка ж площа його будинку. У декларації за 2013 рік Віктор Васильович вказав про наявність незавершеного будівництвом житлового будинку площею 231кв.м., а в декларації за 2014 рік площа житлового будинку стала складати 179,3 кв.м.

Мабуть, Віктор Васильович порахував, що будинок в 231 кв.м. занадто велика розкіш для такої чесної людини як він, і вже завершуючи будівництво, вирішив знести 50 кв.м.?

Насправді ж все просто - згідно ст. 266 Податкового кодексу України, об’єкти нерухомості площею понад 180 кв.м. підлягають обкладенню податком, АЛЕ, в розрахунок приймаються саме ті дані про площі нерухомого майна, які містяться у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно (а там стоїть цифра 54,4 кв.м.).

За фактом же все ще цікавіше - площа будівель Чумака В.В. в с. Хлепча не менше 400 кв.м., в чому можна переконатися, скориставшись сервісом maps.yandex.ua і зробивши нехитрі математичні обчислення.

Чумак В.В. в Facebook 12 жовтня 2015 року писав, що вів будівництво свого будинку у 2010-2012 роках, у період економічної стабільності, коли будівництво під ключ 1 кв.м. становила близько 2000 у.о.

Знімки будинку Чумака і відео, зняте проектом «БЕЗ парканів», підтверджують реальність таких розцінок, а отже, арифметика проста - Чумак витратив близько мільйона доларів на будівництво свого затишного гніздечка, тим більше що на цьому відео (з 2:50 до 3:08) стверджує, що тільки на купівлю землі в 2008 році витратив 40 тис. доларів.

Але ж відкриті джерела інформації свідчать, що землю Чумаку подарували в серпні 2014 року, а свій будинок він будував з 2012 по 2014 рік, і навіть у себе у Facebook 17 червня 2012 року викладав фото з будівництва будинку, який тоді належав не йому.

Дивно, і як на це не звернули уваги члени конкурсної комісії на перших двох етапах конкурсу виборів членів НАПКА, що спонукає громадськість знову до реагування.

Невже членом НАПКА - передової, інноваційної та життєво важливої для України структури, на яку покладаються величезні надії по очищенню країни від ракової пухлини у вигляді корупції, може стати людина, яка, по своїй натурі, не може бути чесним і прозорим, а корупція і брехня для нього стандартна складова його життя?

http://kill-corruption.org/


Теги статьи: ЧумакЧумак Виктор

Дата и время 16 декабря 2015 г., 13:27     Просмотры Просмотров: 7620
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Мы не в состоянии остановить преступления Порошенко, - нардеп
Парламент не в состоянии противостоять незаконным действиям Порошенко – нардеп
Гриценко играет на опережение? Или «Остапа понесло» на радужной социологии?

Нардепы обжалуют в Конституционном Суде закон, принятый под Луценко-генпрокурора
Отбирать “новых лидеров” на канале Виктора Пинчука будут глава АП Януковича, его политолог и пресс-секретарь
Роман Шрайк: “Кого по телевизору часто показывают – того страна знает”

Порошенко стал сегодня «хромой уткой» – нардеп
Чумак о деле Холодницкого: по большому счету сейчас контролировать НАБУ будет Луценко
Скоро мы услышим совместное заявление МВФ, ЕС и посольств стран G7 об их жесткой позиции по антикоррупционному суду

Наибольшее влияние на президента имеет Ахметов. У него с Порошенко общий бизнес - Виктор Чумак
Порошенко не пройдет во второй тур - прогноз
«Порошенко – диктатор»: Нардеп спрогнозировал, когда украинскому президенту перестанут подавать руку в Европе

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.053138