АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 18°C
Харьков: 18°C
Днепр: 20°C
Одесса: 22°C
Чернигов: 17°C
Сумы: 18°C
Львов: 19°C
Ужгород: 21°C
Луцк: 18°C
Ровно: 18°C

Блудница-политик Хитрик унизила Киевский Патриархат

Блудница-политик Хитрик унизила Киевский Патриархат
Блудница-политик Хитрик унизила Киевский Патриархат

Глава Соломенской в г. Киеве районой организации «Батькивщина» Татьяна Хитрик явно перепутала религиозное событие со светской тусовкой. Во всяком случае, подобное мнение сложилось у многих, кто мог наблюдать на Крестном ходу в Киеве эту даму в рядах оппозиции. Т. Хитрик оделась явно не по случаю: ярко розовые туфли, отсутствие колгот, коротюсенькое цветастое платье и кокетливый бант. Довершала же картину абсурда микроскопическая сумочка.  “Еще бы пинчера под мышку прихватила”, – возмутились пользователи Сети.

  

Напомним, что 28 июля, Крестный ход прихожан УПЦ Киевского Патриархата начался у Владимирского собора, а закончится у памятника Святому равноапостольному князю Владимиру. В шествии участвует несколько тысяч верующих и священников, а также представители общественных организаций и народные депутаты. В частности, среди них Арсений Яценюк, Александр Бригинец, Андрей Павловский, Владимир Арьев и Олег Ляшко. Рядом с депутатами находится предстоятель УПЦ Киевского Патриархата Филарет. Завершит Крестное шествие молебен на Владимирской горке.

Після цього вона почала спам атаку

Партфункціонер “Батьківщини” погрожує виданню “Інформатор”

Від 4 серпня, після виходу статті “Блудница-политик унизила Киевский Патриархат” Голова Солом’янської “Батьківщини” Тетяна Хитрик розгорнула справжню спам-атаку на телефон чергового редактора видання “Інформатор”. Політик погрожує виданню “Інформатор” політичною розправою через наявність слова “блудниця” у заголовку.

Нам соромно за нашу колегу пані Хитрик, яка в біблейському слові “блудниця” завбачила щось, що не відповідає дійсності. Тому мусимо навести значення слова, яке так образило героїню цього матеріалу: блудниця (лат. fornicaria) – визначення, яке застосовується до жінки легкої поведінки, чия порочність придбала небувалих, «історичних» масштабів.

Вірить у те Тетяна Хитрик чи ні, але порочність її поведінки, можливо, і не стане “історичною”, проте точно має всі шанси на те, аби стати хорошою повчальною історією. Адже жінка у церкві має перебувати виключно з покритою головою, закритими колінами і ліктями. В протилежному випадку її поведінку можна розцінювати як образливу по відношенню до церкви, зокрема усіх вірян та святійшого патріарха Філарета (на службу під керівництвом якого пані Хитрик і з’явилася при такому екстравагантному туалеті).

То чи може політик, редактор декількох видань, член поважної Спілки журналістів України (яка у робить у реченні дві помилки) не розуміти таких, здавалося б, елементарних речей?

Редакція “Інформатора” звернулася з відповідною скаргою до правоохоронних органів, оскільки, згідно Статті 17 Закону України “Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів” погрози, утиски, переслідування чи напади на журналістів у зв’язку з виконанням ними їх службових обов’язків прирівнюються до тих самих дій, вчинених відносно працівника правоохоронних органів.

Ми звертаємося до колег-журналістів, правозахисників, народних обранців з проханням захистити видання від тиску і переслідувань.

Редакція видання “Інформатор” http://informator.su


Теги статьи: Хитрик Тетяна

Дата и время 18 июня 2014 г., 14:11     Просмотры Просмотров: 5448
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как карантин сказался на вашем материальном положении?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.084296