АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 20°C
Харьков: 23°C
Днепр: 25°C
Одесса: 26°C
Чернигов: 20°C
Сумы: 21°C
Львов: 16°C
Ужгород: 20°C
Луцк: 17°C
Ровно: 18°C

З’їзд суддів атакуватимуть люди Ківалова. Порошенко допомагає вже сьогодні?

З’їзд суддів  атакуватимуть люди Ківалова. Порошенко допомагає вже сьогодні?
З’їзд суддів атакуватимуть люди Ківалова. Порошенко допомагає вже сьогодні?

19 червня надзвичайно важлива подія – З’ЇЗД СУДДІВ. (Принагідно кличу всіх журналістів прийти з фото- і відеокамерами та фіксувати все. Реєстрація делегатів, запрошених гостей та представників ЗМІ розпочнеться о 9:00. Для акредитації представників ЗМІ: (044) 277-76-68 та (044) 277-76-69.

З’їзд відбудеться в приміщенні Національного спортивного комплексу "Олімпійський" (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55)

Нагадаю, це зібрання проводитиметься за новими правилами з нового Закону "Про відновлення довіри до судової системи України", коли делегатів обирали таємним! голосуванням. Раніше, суддівські колективи голосували за делегатів перед очима своїх очільників і їх же й обирали. Тому це були не з’їзди суддів, а з’їзди керівників судів.

Однак таємне голосування із обрання делегатів на з’зд суддів не закрило, напевно, головний ризик – проникнення людей Ківалова на сам з’їзд і велику ймовірність обрання на цьому ж з’їзді "ківалівців" на надважливі посади.

З’їзд суддів має квоту у Конституційному Суді України, Вищій Раді Юстиції (ВРЮ) І Вищій Кваліфікаційній Комісії Суддів (ВККС). ЗАВТРА судді й мають голосувати за кандидатів на посади за квотою з’їзду.

Кандидатів напередодні з’їзду пропонує Рада суддів. УПЕРШЕ в історії України ми отримали можливість дослідити кандидатів від з’їзду суддів на ці відповідальні посади ДО ДНЯ голосування, а не після, як було завжди. Голова Ради суддів Василь Онопенко в понеділок 16 червня оприлюднив їхні прізвища.

За два дні активісти Групи Судової Реформи Реанімаційного пакету реформ (що готували та лобіювали Люстраційний Закон "Про відновлення довіри до судової системи") виявили серед цих кандидатів купу "ківалівців" та суддів, безпосередньо (формально) не пов’язаних з Ківаловим, які абсолютно негодящі для відповідальних посад.

Як і припускали активісти, якщо з іменами кандидатів від Ківалова ознайомляться через медіа напередодні голосування, йому буде вкрай невигідне проведення цього з’їзду, бо його людей можуть тепер "прокатити".

УВАГА! ЩОЙНО СТАЛО ВІДОМО:

Народний депутат Роман Стаднійчук, наближений до народного депутата Давіда Жванії, якого уЗМІ називають "сірим кардиналом" Петра Порошенка, подав позов до Окружного адміністративного судум Києва щодо ЗАБОРОНИ проведення  З’їзду суддів України.Це ще раз, на жаль, підтверджує припущення багатьох правників про кулуарні домовленості команди новообраного президента Петра Порошенка із С. Ківаловим. Саме Ківалову невигідне проведення цього З’їзду. Бо на з’їзді Ківалов впливу на українських суддів.


Нижче "ЧОРНИЙ СПИСОК" СУДДІВ, які ПОКИ ЩО КАНДИДУЮТЬ НА ПОСАДИ У КОНСТИТУЦІЙНИЙ СУД, ВИЩУ РАДУ ЮСТИЦІЇ І ВИЩУ КВАЛІФІКАЦІЙНУ КОМІСІЮ СУДДІВ від З’ЇЗДУ СУДДІВ. Активісти Реанімаційного Пакету Реформ закликали учасників З’ЇЗДУ СУДДІВ НЕ ГОЛОСУВАТИ ЗА ЦІ КАНДИДАТУРИ:

Аракелян Марію Мінасівну

суддю Одеського окружного адміністративного суду. Захистила дисертацію під "керівництвом" співавтора "судової реформи" 2010 р. і диктаторського закону від 16 січня 2014 р. С. Ківалова. Її батько – Аракелян Мінас Рамзесович – перший проректор Одеської юракадемії, яку очолює С. Ківалов.

Арсірія Олександра Олександровича

суддю Окружного адміністративного суду міста Києва. Був і залишається членом Ради суддів України та Ради суддів адміністративних судів – органу, який з подачі Адміністрації Януковича "благословляв" голів адміністративних судів і їх заступників, у тому числі без будь-яких запитань і обговорень рекомендував у 2011 р. І. Темкіжева на посаду голови Вищого адміністративного суду. Не зупинив руйнування "Гостинного двору" у Києві (див. ухвалу в ЄДРСР N32353154).

У травні 2014 р. скасував рішення "неківалівського" з’їзду юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ з обрання членів Вищої ради юстиції та Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (постанова у ЄДРСР N38914519).

Білугу Сергія Володимировича

суддю Вищого адміністративного суду. Захистив дисертацію під "керівництвом" співавтора "судової реформи" 2010 р. і диктаторського закону від 16 січня 2014 р. С. Ківалова. Неодноразово перевірки щодо цього судді проводила Вища рада юстиції, у тому числі за зверненням на той час міністра економічного розвитку і торгівлі П.Порошенка, але підстав для притягнення до відповідальності "не знаходила".

Гончар Людмилу Ярославівну

суддю Вищого адміністративного суду. Була і залишається членом Ради суддів адміністративних судів – органу, який з подачі Адміністрації Януковича "благословляв" голів адміністративних судів і їх заступників, у тому числі без будь-яких запитань і обговорень рекомендував у 2011 р. І. Темкіжева на посаду голови Вищого адміністративного суду. Відома також тим, що безпідставно ухвалювала рішення за скаргами прокуратури, інших державних органів, які подані з грубим порушенням строків на оскарження (див., наприклад, ухвалу в ЄДРСР N18168086), навіть після ухвалення постанови Верховного Суду у справі (див. ухвалу N23738833).

Леванчука Олексія Миколайовича

суддю Апеляційного суду Миколаївської обл. У часи Януковича був головою цього суду. Втратив цю посаду за Законом "Про відновлення довіри до судової влади". Перед цим був головою апеляційного суду Хмельницької обл. У ЗМІ є чимало повідомлень про невідповідність способу життя цього судді суддівській зарплаті та неприкриту тягу до розкоші.

Мойсика Володимира Романовича

суддю у відставці, члена ТСК щодо перевірки суддів, більш відомому як політик, що був народним депутатом трьох скликань і є заступником голови політичної партії "За Україну" (www.zaukrainu.org/people/26). Політики не повинні обиратися до Вищої ради юстиції.

Розваляєву Тетяну Самуілівну

суддю Вищого адміністративного суду. Входила до "п’ятої палати", яка у 2010 р. була створена спеціально для розгляду справ проти президента, Верховної Ради, Вищої ради юстиції і фактично захищала інтереси цих органів. Відмовилася визнати незаконним підписання Януковичем так званих Харківських угод (див. ухвалу в ЄДРСР N19205735).Цуркана Михайла Івановича


судді Вищого адміністративного суду. У часи Януковича був заступником голови Вищого адміністративного суду. Втратив цю посаду за Законом "Про відновлення довіри до судової влади". Співпрацював із Сергієм Ківаловим, зокрема готував дисертацію під його керівництвом та захистив її в Одеській юридичній академії. Разом з Л. Гончар безпідставно поновив прокуратурі строк на оскарження судового рішення, яке було ухвалено два з половиною роки до того (див., ухвалу в ЄДРСР N18168086).

Вимагаємо від цих суддів ЗНЯТИ СВОЇ КАНДИДАТУРИ для обрання до Конституційного Суду, Вищої ради юстиції, Вищої кваліфікаційної комісії суддів і Ради суддів України, аби не підривати довіру до оновленого складу цих органів.

Закликаємо делегатів З’їзду НЕ ГОЛОСУВАТИ за ці кандидатури.Група Судової Реформи Реанімаційного Пакету Реформ

УП


Теги статьи: КиваловПорошенко

Дата и время 19 июня 2014 г., 09:23     Просмотры Просмотров: 3286
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Порошенко «проинструктировал» Меркель накануне ее встречи с Путиным
Окружной административный суд Киева защитил имущество АИС и оно не будет передаваться АРМЕ
Мер Конотопа назвав ім’я «церковного Медведчука»

Мільярди збитків, мільйонні застави і Bentley в лікарню. Як просувається справа "податківців Клименка"
Денисенко заявил, что сейчас есть только три с половиной кандидата в Президенты
Корнейчук показал, как будет выглядеть Порошенко в 2019 году

Технолог Порошенко рассказал, что ему предлагал Манафорт
Порошенко вдається до підкилимних ігор та маніпуляцій – політолог
Блогер показал фото, олицетворяющее «жизнь по-новому» от Порошенко

Російський шпигун в Службі зовнішньої розвідки України
Для Порошенко перед выборами захватили рынок рекламы – Лещенко
Саакашвили утверждает, что в ФБР завели на Порошенко “папку дел”

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.442333