АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 23°C
Харьков: 21°C
Днепр: 22°C
Одесса: 25°C
Чернигов: 21°C
Сумы: 20°C
Львов: 24°C
Ужгород: 29°C
Луцк: 23°C
Ровно: 22°C

Австрія буде виплачувати чернівчанам 60 євро в місяць

Австрія буде виплачувати чернівчанам 60 євро в місяць
Австрія буде виплачувати чернівчанам 60 євро в місяць

Уряд Австрії виділятиме щорічно 18 мільйонів євро чернівчанам в якості надбавки до заробітної плати.

Доплату у розмірі 60 євро, зможе отримати будь який мешканець Чернівців, що офіційно працевлаштований чи отримує пенсію та має прописку в місті. Копія паспорта, довідка з місця роботи та заява на отримання доплати австрійського уряду - це документи, що слід надіслати в Почесне консульство Австрії в Чернівцях для отримання коштів.

Такий різдвяний подарунок зробили мешканцям Чернівців депутати австрійського парламенту на останньому засіданні перед канікулами. 22 грудня 2015 року уряд Австрійської Республіки проголосував позитивно за виділення 18 мільйонів євро коштів спеціальних депозитних фондів для боротьби з наслідками несприятливих кліматичних умов та складною санітарною ситуацією в місті Чернівці.

«Австрійська Республіка, керуючись бажанням надалі розвивати всебічне співробітництво в галузі політичних, економічних, торговельних, науково-технічних, культурних і гуманітарних відносин та приймаючи до уваги тісні історичні стосунки між Буковиною та Австрією, буде надавати матеріальну допомогу мешканцям міста Чернівці для оздоровчих цілей» - зазначив у своєму зверненні до парламенту федеральний канцлер Австрії Вернер Файман .

«Австрія починаючи з 1774 року виплачувала своїм військовим на території Буковини кошти за шкідливість, враховуючи кліматичні умови, а саме вологість та атмосферний тиск. Це історичний факт. В рамках міждержавного співробітництва , протягом останніх років було проведено ряд моніторингів за кліматичною ситуацією в регіоні та аналіз питної води.

Результати були незадовільними. Оскільки відносини і співробітництво між нашими країнами грунтуються на принципах Організації Об’єднаних Націй і Конференції з безпеки і співробітництва в Європі, уряд та парламент прийняли постанову про підтримку мешканців обласного центру. Це рішення є безпрецедентним але жодним чином не відобразиться на платниках податків, оскільки використовуватимуться спеціальні фонди та кошти громадських гуманітарних організацій, що власне, й були організаторами моніторингів та ініціаторами громадських слухань з цього приводу» - коментує ситуацію Надзвичайний і Повноважний Посол Австрії в Україні Пані Герміне Поппеллер.

Цей проект в Чернівцях реалізовуватиме Федеральне міністерство європейських, інтеграційних та закордонних справ Австрії, Посольство Австрійської Республіки в Україні та Почесне консульство Австрії в Чернівцях. OSATSCHUK Sergij | Honorarkonsul

Самый большой выбор в Черновцах товаров из категории Картины по самым доступным ценам. Покупайте Картины с быстрой доставкой по Черновцам и области.

http://chernovtsyinfo.cinfoo.com/


Теги статьи: Материальная помощьЧерновцыАвстрия

Дата и время 01 января 2016 г., 10:47     Просмотры Просмотров: 11496
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Есть ли у вас в городе подразделения теробороны?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.036681