АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 17°C
Харьков: 17°C
Днепр: 18°C
Одесса: 19°C
Чернигов: 16°C
Сумы: 17°C
Львов: 14°C
Ужгород: 16°C
Луцк: 16°C
Ровно: 16°C

"Даже Украина не пошла на это": Кримські ветерани-зрадники в шоці - Москва їм більше не платить грошей

"Даже Украина не пошла на это": Кримські ветерани-зрадники в шоці - Москва їм більше не платить грошей
"Даже Украина не пошла на это": Кримські ветерани-зрадники в шоці - Москва їм більше не платить грошей

Ветеранам дуже боляче від даної ситуації. Адже всі вони разом зі своїми дітьми та правнуками пішли на референдум, де голосували за Крим у складі Росії, а вийшло, що після цього їх просто кинули, обурюються в організації.

У Керчі в будівлі Богатікова пройшло підсумкове засідання Ради ветеранів. Під час заходу було піднято питання про ситуацію, яка склалася з фінансуванням ветеранської організації. Голова громадської організації ветеранів Кітіков Микола заявив, що без фінансування вони не зможуть існувати. Про це йдеться у відео, викладеному на каналі Kerch.FM на Youtube, зазначають Патріоти України.

«Вони забувають, що наша організація створена не на членських внесках. Ми не можемо з наших старших збирати. Вони вже віддали. Віддали здоров’я, для того щоб у війні ми були переможцями. Вони виконали свою місію".

Також свою думку з даного питання висловила член Керченської міської Ради ветеранів Лілія Тимошенко. Вона розповіла, що ветеранам дуже боляче від сформованої ситуації. Адже всі члени організації разом зі своїми дітьми та правнуками пішли на референдум, де голосували за Крим у складі Росії, а вийшло, що після цього їх просто кинули.

"У нас тут величезнийа біль, більше півроку не вирішується питання про субсидування. Коли Крим був в Україні, близько 10 років ветеранські організації утримувалися за рахунок бюджету міст. А Крим, ми тільки рік як увійшли в Росії, і коли їм сказали що потрібно економити гроші, які дає Росія, вони вирішили, що будуть економити на ветеранах.

Ветерани пішли на референдум - наші діти, наші онуки і правнуки. І що? І на виборах вся організація стояла за те, щоб підтримати партію "Єдина Росія", яку очолює Путін, а тепер півроку нервова напруга і обіцянки. Це нормально? Навіть Україна не пішла на такий крок, щоб так вчинити з ветеранами. Це нонсенс" - обурювалася членкиня Ради ветеранів.

 

http://patrioty.org.ua/

 


Теги статьи: Керчь

Дата и время 01 января 2016 г., 13:26     Просмотры Просмотров: 1233
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.054529