АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -7°C
Харьков: -12°C
Днепр: -5°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -8°C
Сумы: -11°C
Львов: -4°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -4°C
Ровно: -5°C

У Кабміні сказали, скільки діятимуть нові торгові санкції проти Росії

У Кабміні сказали, скільки діятимуть нові торгові санкції проти Росії
У Кабміні сказали, скільки діятимуть нові торгові санкції проти Росії

Кабінет Міністрів України оприлюднив дві постанови про вжиття нашою державою заходів у відповідь на зупинення Росією Угоди про зону вільної торгівлі СНД щодо України з 1 січня 2016 року.

Зокрема, у постанові “Про ставки ввізного мита стосовно товарів, що походять з Російської Федерації” (№1146) йдеться, що з 2 січня до 31 грудня 2016 року застосовуватимуться пільгові ставки ввізного мита, встановлені Митним тарифом України, щодо імпорту товарів, що походять з Російської Федерації.

Документ втрачає чинність 31 грудня 2016 року або після припинення порушення Росією Договору про зону вільної торгівлі СНД.

Як зазначається, таке рішення ухвалено з метою захисту національних економічних інтересів та безпеки України, відновлення порушених прав, свобод та законних інтересів громадян України, суспільства та держави, викликаних діями держави-агресора.

Натомість іншою постановою (№1147) запроваджується з 10 січня заборона ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації. "Ця постанова втрачає чинність 5 серпня 2016 року або після скасування заборони ввезення на митну територію Російської Федерації товарів сільськогосподарського призначення, продукції та сировини, що походять з України", - наголошується у документі.

ukrinform.ua


Теги статьи: СанкцииСанкціїКабмин

Дата и время 02 января 2016 г., 14:56     Просмотры Просмотров: 719
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Имеют ли право Порошенко и Луценко тратить миллионы на отдых?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.083183