АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 19°C
Харьков: 20°C
Днепр: 22°C
Одесса: 22°C
Чернигов: 18°C
Сумы: 19°C
Львов: 16°C
Ужгород: 20°C
Луцк: 17°C
Ровно: 17°C

Полковник СБУ продає «ДНРівське» вугілля в Україну

Полковник СБУ продає «ДНРівське» вугілля в Україну
Полковник СБУ продає «ДНРівське» вугілля в Україну

Очільник групи «СтопТерор» Семен Кабакаєв розкрив секрет одного із працівників «МДБ ДНР» Георгія Сепашвілі. Екс-працівник СБУ, який свого часу зрадив Україну, зараз вигідно займається реалізацією вугілля із окупованих територій в Україну. Сепаратист таким чином заробляє собі «на світле майбутнє», адже розуміє, що утворення під назвою «ДНР» не має майбутнього.

Новину передає «Преса України».

Колишній працівник Слов’янського міськвідділу Управління СБУ в Донецькій області, сепаратист із «ДНР»  Георгій Сепашвілі перейшов на службу у «МДБ ДНР». Одночасно з цим підвищенням Сепашвілі отримав більше можливостей для «кришування» видобутку вугілля у Торезі. Згодом він налагодив «стосунки» із Україною, та почав продавати «днрівське» вугілля на території України.

«Сепашвіли брав активну участь у створенні «МГБ», зрадники з СБУ Криму і керівники ФСБ з Москви створювали нову структуру, функції, які повинна була виконувати, ідентичні з роботою ФСБ і СБУ плюс контррозвідувальна діяльність. За цей час він став заступником міністра «МГБ» на тимчасово окупованих територіях Донецької області», - наводить данні про екс-полковника Семен Кабакаєв

При цьому Сепашвілі активно займався власним бізнесом,  бо розумів, що структура та довго строковість існування уявного «ДНР», залишає бажати кращого.

«Заробіток від кришування копанок і контроль над деякими торговими точками, став основним заробітком колишнього начальника СБУ в Торезі. Опинившись уже на посаді в. о міністра «МГБ», Сепашвіли не кинув займатися вигідним бізнесом, а навпаки найнявши своїх робітників і поставивши своїх людей в керівники, почав розширювати поле діяльності. Відстежити поставки вугілля досить складно, та й зробити липові документи набагато простіше на місці. На підприємствах, що залишилися на окупованій території, зробити будь-який папірець і пропустити товар з копанок, як видобуте з Шахт досить легко, а з тим статусом який зараз у Сепашвіли це зовсім спрощує завдання. Ось так періодично і возять на продаж вугілля в Україну, від підприємств успішного підприємця і так званого «міністра» в уявній державі на окупованому Донбасі», - резюмував Кабакаєв.

За даними Кабакаєва, Сепашвіли Георгій Валеріанович, був заступником начальника Слов’янського міськвідділу Управління СБУ в Донецькій області. З 15.11 до 30.12.2010 р він був у складі виконавчого комітету в місті і був членом міськвиконкому Слов’янська, обростаючи зв’язками і посилюючи вплив, поклав початок успішної кар’єри. Трохи пізніше він пішов на підвищення в місто Торез, вже на посаду начальника відділу СБУ в місті. З початком бойових дій на Донбасі Сепашвіли вибрав темну сторону і перейшов під крило кураторів з Росії, незабаром його призначили заступником міністра «МГБ».

http://uapress.info/


Теги статьи: ДНР

Дата и время 02 января 2016 г., 21:15     Просмотры Просмотров: 1574
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
19 июня 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.080631