АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: 1°C
Днепр: 0°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -2°C
Сумы: 0°C
Львов: 0°C
Ужгород: 0°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Корупціонер Потоцький - очільник УВБ Міндоходів

Корупціонер Потоцький - очільник УВБ Міндоходів
Корупціонер Потоцький - очільник УВБ Міндоходів

Регіонали щоб залишитись на своїх підігрітих місцях хапаються за усі можливі і не можливі гілочки. Ось, що повідомляють харків’яни та просять допомоги у керівників вищих державних органів проведення більш повної та об’єктивної люстрації  керівників, які до цього часу, незважаючи на ті зміни, які відбуваються нині у державі, залишаються на своїх посадах та продовжують вимагати та отримувати хабарі, користуючись своїм службовим становищем набивати кишені незаконними грошовими винагородами з підприємців та простих громадян. Одним з таких посадовців є Потоцький Олександр Олександрович, який   у липні 2013 року через дружні стосунки його рідного брата  Потоцького С.О. з начальником податкової адміністрації м. Києва Усіком, який був довіреною особою колишнього міністра Міндоходів України Клименка О.В., був призначений на посаду начальника управління внутрішньої безпеки головного управління Міндоходів у Харківській області.

І це при тому, що ця людина не маючи будь-якого досвіду роботи у податкових органах, з відсутністю яких-небудь досягнень у роботі в органах МВС, маючи наявні дисциплінарні стягнення була призначена на керівну посаду.

Після призначення на вказану посаду Потоцький, в купі із своїм заступником Куценко С.М. (якого теж призначено на посаду завдяки протекції Потоцького С.О.) почав займатись не очищенням податкової служби від хабарників та корупціонерів, а вимаганням грошових коштів у співробітників головного управління та районних підрозділів Міндоходів у Харківській області та « продажем» матеріалів кримінальних проваджень, які супроводжуються працівниками управління внутрішньої безпеки.

Одним із прикладів, може стати доля кримінального провадження №12014220500001073, зареєстрованого за ознаками складу злочину передбаченого ч.1 ст.205 КК України, де особисто Куценко С.М., у директора підприємства ТОВ ТД «Баро», за позитивне вирішення питання по скасуванню кримінального провадження, вимагав 50 000 доларів США. Після проведених «торгів», представник підприємства, через довірену особу Потоцького та Куценка, Волобуєва О.І., передав 500 000 грн. Після чого, отримав від Куценка С.М. гарантії припинення кримінального провадження.

  Також, за наявною інформацією, начальники таких районів м. Харкова, як Дзержинський, Київський, Західний, Індустріальний щомісячно передають Потоцькому О.О. «подяку» у розмірі 5 000 доларів США за те, що в очолюваємих ними районах співробітники внутрішньої безпеки не виявляють факти хабарництва та корупції. На тих начальників, які відмовляються сплачувати хабарі, Потоцький О.О. здійснює тиск, шляхом проведення перевірок діяльності податкових інспекцій.

Така ж сама ситуація здійснюється на митниці. За невтручання у діяльність митниці м. Харкова, Потоцький отримує від керівництва митниці «подяку» у розмірі від 10000 до 15000 доларів США щомісячно.

          За період його «роботи» начальником управління внутрішньої безпеки, ним придбано два автомобіля ціна яких перевершує майже 90000 тис. доларів США, а саме:

-         Mercedes-Bens C280, 2008 р.в., білого коліру, держ. номер АХ 15-05 ЕС (користується його дружина, яка до речі ніде не працює );

-         TOYOTALandCruiser 150, 2013 р.в., чорного коліру, держ. номер АХ 15-05 АІ ( автомобіль для його виїзду у вихідні та святкові дні).

    Потоцький О.О. зареєстрував зазначені автомобілі на свою тещу Чепель Ольгу Федорівну, 1962 р.н., однак щоб деяким особам доказати, що данні автомобілі належать йому, на них встановлені державні номери з днем та місяцем його народження. До речі, автомобіль Skoda-super-B, державний номер АХ 49-24 ВК, на якому він їздить на роботу, також зареєстрований на громадянку Чепель О.Ф.

Також Потоцький О.О.  у 2013-2014 р.р. дозволяв собі виїжджати на відпочинок до Європи, перебуваючи у цей час на лікарняному. Його не турбує, що він керівник оперативного підрозділу, грубо порушує вимоги Закону України «Про державну таємницю». З 2009 року по теперішній час, перебуваючи на посадах в МВС та Міндоходів, він не має допуску до державної таємниці.

Не відстає від керівника і його заступник Куценко С.М., який у травні 2014 року теж придбав TOYOTALandCruiser 150, 2014 р.в., білого кольору, держ. номер АХ 2555 ЕЕ та зареєстрував його на дружину Куценко Н.В.

У той час, коли весь народ України прагне до встановлення європейських цінностей, йде боротьба з корупцією та хабарництвом, Потоцький О.О. та Куценко С.М  не словом, а ділом доказують, що такі хабарники та бездарі, як вони живуть та підвищують свій добробут. Так за що стояв Майдан, де перевантаження влади, чому хабарники та корупціонери сидять у своїх кабінетах та ні кого не бояться?????

Про яки виявлення фактів корупції та хабарництва в системі Міндоходів у Харківській області говорити, як що керівник внутрішньої безпеки та його заступник є одними із ворогів нової влади (до речі фото колишнього міністра Клименка О.В. і досі стоїть на його робочому столі), дії якого підривають віру громадян у можливість влади побудувати нове життя в Україні.

Мабуть ми і надалі будемо завжди пам’ятати вислів деяких колишніх керівників нашої держави, що молодим завжди дорога вперед, але якщо запитати у них, яку ж користь від діяльності цих “юних” обдарованих керівників отримала держава та її народ. 

Компромат Украины и России

 


Теги статьи: ПотоцкийКуценко

Дата и время 21 июня 2014 г., 11:56     Просмотры Просмотров: 6134
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.30379