Адвокат вважає, що справа "діамантових прокурорів" розвалиться в суді

Адвокат вважає, що справа "діамантових прокурорів" розвалиться в суді
Адвокат вважає, що справа "діамантових прокурорів" розвалиться в суді

Адвокат Віктор Петруненко, який представляє інтереси екс-заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця, переконаний, що кримінальне провадження "діамантових прокурорів" розвалиться з "гучним тріском".

Таку думку захисник висловив у коментарі УНН.

"Головне обвинувачення у нас – це отримання неправомірної вигоди. Я думаю, що справа розсиплеться, при чому з гучним тріском. Корнієць обвинувачується у тому, що він отримав неправомірну вигоду. У нього хоча б цент з тієї неправомірної вигоди знайдений? Ні. Доказів того, що він отримував, намагався отримати чи вчиняв якісь дії, не було, немає і бути не може", - зазначив захисник.

На думку В.Петруненка, проблема слідства у тому, що вони побудували своє обвинувачення на припущеннях і на маніпулятивній інформації, яку отримували від недобросовісних інформаторів.

За словами адвоката, О.Корнійця намагалися чотири рази арештовувати, будь-яким чином запроторити його за грати, "змусити замовкнути і припинити його публічний захист". "Це виходило за межі усього, що можна було припустити", - сказав він.

Адвокат зазначив, що на сьогодні є дві проблеми. Перш за все, це повне одуження його підзахисного, "оскільки після обвинувачень і після того, як його намагалися чотири рази арештувати, у нього дала збій серцево-судинна система". "А друге - це об’єктивний і неупереджений суд, який може бути тільки якщо ЗМІ не влаштують знову істерію навколо цієї справи", - додав захисник.

На його думку, за умов подачі об’єктивної і неупередженої інформації у цій справі, найближчим часом сторона захисту доведе повну невинуватість трьох фігурантів справи.

Нагадаємо, 4 січня Генеральна прокуратура України передала до Печерського районного суду Києва обвинувальний акт щодо колишнього начальника слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна, екс-заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця та підприємця Валерія Гібаленка.

За інформацією ГПУ, О.Корнійця підозрюють у вчиненні злочину передбаченого ч.4 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), ч.1 ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), ч.1 ст.359 (незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації) КК України, В.Шапакіна - за ч.5 ст.27, ч.4 ст.368 КК України та В.Гібаленка за ч.5 ст.27, ч.4 ст.368 КК України було направлено 4 січня 2016 року відділом процесуального керівництва у кримінальних провадженнях.

Джерело: УНН
Дата и время 04 января 2016 г., 17:33     Просмотры Просмотров: 1459