АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -14°C
Харьков: -11°C
Днепр: -12°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -14°C
Сумы: -11°C
Львов: -6°C
Ужгород: -4°C
Луцк: -7°C
Ровно: -8°C

«Експрес-таксі» зареєстроване за тією ж адресою, що і партія МММ, керівником якої є сепаратист Пушилін - Бойко

«Експрес-таксі» зареєстроване за тією ж адресою, що і партія МММ, керівником якої є сепаратист Пушилін - Бойко
«Експрес-таксі» зареєстроване за тією ж адресою, що і партія МММ, керівником якої є сепаратист Пушилін - Бойко

Під рубрикою «Нахер з пляжу» продовжуємо нашу скорботну повість про київське «Експрес-таксі», оператори якого відмовляються обслуговувати клієнтів українською мовою.

А точніше – про інтелектуальний рівень керівників цієї контори, які після того, як я оприлюднив цей скандальний факт, вирішили зі мною повоювати в інформаційному просторі.

Для цього «Експрес-таксі» найняло одного з редакторів російського сайту «Пётр и Мазепа» - такого собі громадянина Російської Федерації Нойнеця, який тиняється по Україні на гроші тендерної мафії, що підім’яла під себе закупівлю медичних препаратів. Більш того, відчувши себе інформаційним кілером, представник «Експрес-таксі» 25 грудня зателефонував мені й став чи то погрожувати, чи то шантажувати - мовляв, моя бесіда з оператором записана й якщо я негайно не вибачусь, то вони викладуть у Інтернет запис того, як я послав нахер російську мову разом з «Експрес-таксі».

Звісно, з таким же ж успіхом директор цієї фірми міг би налякати їжака голим задом.

Нахабство таксистів пояснюється наступним. Беззастережно, що відмова в обслуговуванні клієнтів українською мовою є брутальним порушенням ліцензійних умов і Закону України «Про захист прав споживачів». Але з 1 серпня 2014 року в Україні заборонені будь-які перевірки суб’єктів господарювання, окрім фіскальних, перевірок за розпорядженнями Кабміну та перевірок, призначених у межах кримінальних проваджень. Це безумство було пролобійовано кількома аферистами з так званого «Реанімайіного пакету реформ» і тому тепер Укртрансінспекція не може перевірити ані наявність ліцензії в підприємства, що надає послуги пасажирських перевезень, ані дотримання ліцензійних умов - зокрема, в частині надання повної та достовірної інформації зрозумілою для клієнта мовою.
До речі, саме цією законодавчою новацією пояснюються випадки масових отруєнь у закладах громадського харчування - бо санстанція вже не має права перевіряти якість продуктів чи наявність санітарної книжки в повара. А також - засилля російської реклами та російських крамниць і ресторанів у центрі Києва.Оскільки завдяки «активістам Майдану» перевірки заборонені, торгаші можуть коїти все, що їм заманеться, зокрема - порушувати Закон України«Про рекламу» та нормативно-правові акти, що регулюють порядок побутового обслуговування населення чи роздрібну торгівлю.

Читайте также: Пушилин вышел из «комы»

Отже, для того, щоби покарати службу таксі, яка зневажає українську мову, залишається лише один шлях - домогтись відкриття кримінального провадження, у межах якого вимагати від слідства призначити перевірку дотримання «Експрес-таксі» ліцензійних умов.
На перший погляд, це - непросте завдання, оскільки Товариство з обмеженою відповідальністю «Компанія Альмагест груп», код ЄДРПОУ 37787907, яке працює під товарним знаком «Експрес-таксі» - це фірма, близько пов’язана з керівництвом Київської міської державної адміністрації та столичної поліції. Зокрема, ТОВ «Компанія Альмагест груп» - монополіст, що займається евакуацією неправильно припаркованих автомобілів. Якщо водій авто порушив правила стоянки, то поліцейський викличе лише евакуатор «Компанії Альмагест груп» - іншим евакуаторам працювати в Києві заборонено.

Тим не менш, відкрити кримінальне провадження та позбавити ТОВ «Компанія Альмагест груп» ліцензії дуже просто. І не тільки тому, «Експрес-таксі» не має жодного касового апарату, про що я вже розповідав у першій частині цього пригодницького роману.

Річ у тім, що ТОВ «Компанія Альмагест груп» зареєстроване на фіктивну адресу, якої в Києві просто немає - вул. Княжий Затон, будинок 9-а, квартира 369. Тобто, ліцензія видана фіктивній фірмі, яка не перебуває й не може перебувати за місцем своєї реєстрації хоча б через відсутність такого будинку.

Причому, це не якась технічна помилка. Та обставина, що фіктивна адреса: м.Київ, вул. Княжий Затон, будинок 9-а, квартира 369 використовується сепаратистами був виявлений свого часу народним депутатом Igor Lutsenko. У цьому примарному офісі ТОВ «Компанія Альмагест груп» зареєстрована партія МММ, тобто «Ми маємо мету», керівником якої є один з лідерів терористичної організації «Донецька народна республіка» Денис Пушилін. У додатку - лист, отриманий Ігорем Луценком від «Укрпошти» з приводу цієї адреси.

Пам’ятаєте, під час минулої кампанії по виборах до Верховної Ради України було багато шуму з приводу того, що учасником виборчого процесу є партія одного з очільників ДНР Пушиліна? Так ось, ця партія досі не ліквідована й знаходиться під юридичним дахом «Експрес-таксі». Точніше - ТОВ «Компанія Альмагест груп», код ЄДРПОУ 37787907, яке має ось цю веб-сторінку в Інтернеті: http://express-taxi.ua/ і яке є монополістом по евакуації автомобілів у Києві.

Оркестре, туш!

Володимир БОЙКО, журналіст


Теги статьи: Экспресс-таксиБойко ВладимирПушилінПушилин

Дата и время 05 января 2016 г., 11:17     Просмотры Просмотров: 4611
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Журналист рассказал, за что Фукса задержали в Мексике
«Настоящий новогодний подарок»: журналист рассказал почему все активы Порошенко подлежат конфискации
Пушилин призвал мировое сообщество «защитить ОРДЛО от диверсий Украины и США»

«Человек третьего тысячелетия». Как Луценко «сдал» СБУ активистов акции «Украина без Кучмы», - журналист
Армейского советника президента Бирюкова обвинили в масштабной афере и создании секс-бизнеса
Владимир Бойко: “Допускаю, что это спецодежда, которую выдают пресс-секретарям”

Порошенко нужно привлечь к уголовной ответственности за государственную измену, - журналист
Журналист рассказал, что в течение четырех лет «порохоботы» заявляли, что военное положение недопустимо
На Захарченко уже «забили»: как в «ДНР» агитируют за Пушилина

Владимир Бойко: “Мультик” вместе с Алексеем Савченко посетил турнир”
’’С кем окапываться в Донецке?’’ Появились скандальные детали побега Януковича
«Похищенная» жена Губарева объяснила, как попала к Пушилину

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.619026