АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -5°C
Харьков: -3°C
Днепр: -1°C
Одесса: -1°C
Чернигов: -4°C
Сумы: -5°C
Львов: -4°C
Ужгород: -1°C
Луцк: -3°C
Ровно: -4°C

НБУ розділив банки на групи за новими критеріями

НБУ розділив банки на групи за новими критеріями
НБУ розділив банки на групи за новими критеріями

Раніше банки були розділені на групи за розміром активів.

Національний банк України у 2016 році прийняв рішення ділити банки на 4 групи за новими критеріями, тоді як раніше банки були розділені на групи за розміром активів, повідомляється на сайті регулятора.

Згідно з повідомленням, відповідне рішення прийняв комітет НБУ з питань нагляду та регулювання діяльності банків від 31 грудня 2015 року.

Згідно з новими критеріями, передбачено такі групи: банки з державною часткою (у яких держава володіє часткою понад 75%), банки іноземних банківських груп (банки, власниками контрольних пакетів акцій у яких є іноземні банківські установи), група I (банки, частка активів яких більша за 0,5% активів банківської системи), група ІІ (банки, частка активів яких менша за 0,5% активів банківської системи).

До групи банків з держчасткою увійшли 7 фінустанов - «Ощадбанк», «Укрексімбанк», «Укргазбанк», «Родовід Банк», «Розрахунковий Центр», «Держзембанк», «УБРР».

До групи банків іноземних банківських груп увійшли 19 банків – «Промінвестбанк», «Райффайзен Банк Аваль», «Сбербанк Росії», «Укрсоцбанк», «УкрСиббанк», «ВТБ банк», «Креді Агріколь», «ОТП банк», «Сітібанк», «ІНГ Банк Україна», «Кредобанк», «Правекс-Банк», «ВіЕс Банк», «БМ БАНК», «Піреус банк МКБ», «Марфін Банк», «Кредит Європа», «Дойче Банк ДБУ», «СЕБ Корпоративний».

До I групи банків увійшли 13 фінустанов – «ПриватБанк», «Альфа-Банк», ПУМБ, банк «Південний», «Хрещатик», «Мегабанк», «Кредит Дніпро», «Прокредит», «Фідобанк», «Універсал Банк», «Платинум Банк», «Схід», «Діамант».

До другої групи банків увійшли 78 фінустанов.

Як повідомляв УНІАН, з початку 2015 року Національний банк визнав неплатоспроможними і вивів з ринку 33 банки. Загалом з початку 2014 року було визнано неплатоспроможними 63 банки, що становить більше третини банківської системи України. На сьогодні в Україні функціонує 117 банків.


УНІАН


Теги статьи: НБУ

Дата и время 05 января 2016 г., 15:12     Просмотры Просмотров: 1888
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
14 декабря 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.073634