АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: 0°C
Днепр: 0°C
Одесса: 3°C
Чернигов: -1°C
Сумы: 0°C
Львов: 1°C
Ужгород: 6°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

На Банковій пояснили, чому Порошенко підписав держбюджет зі скандальною поправкою

На Банковій пояснили, чому Порошенко підписав держбюджет зі скандальною поправкою
На Банковій пояснили, чому Порошенко підписав держбюджет зі скандальною поправкою

Президент України Петро Порошенко підписав державний бюджет на 2016 рік, не зважаючи на його недоліки, так як від цього залежать зміцнення обороноздатності держави, виплати зарплат, пенсій та інших соціальних виплат, а також виконання обов’язків перед МВФ.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби на офіційному сайті глави держави.

У той же час Порошенко зазначив, що необхідно якомога швидше ввести ефективний механізм перевірки декларацій держслужбовців.

"Якнайшвидше запровадження ефективної перевірки декларацій державних службовців, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів є однією з ключових складових політики Президента України у сфері боротьби з корупцією і важливою умовою візової лібералізації, для забезпечення якої Главою держави прикладені значні зусилля", - йдеться в повідомленні прес-служби президента.

Президент також закликав уряд і громадських активістів забезпечити невідкладне функціонування Національного агентства з питань запобігання корупції.

"Це також є одним із зобов’язань на шляху до запровадження безвізового режиму для громадян України", - підкреслили в прес-службі.

Нагадаємо, 31 грудня Президент України Петро Порошенко підписав закон про держбюджет на 2016 рік.

Раніше повідомлялося, що електронне декларування всіх активів, що є необхідним для введення безвізового режиму з Європейським союзом, відклали на рік.

Пізніше глава Міністерства юстиції України Павло Петренко заявив, що в проекті держбюджету, який уряд подавав на розгляд Верховній Раді, не було пункту, який відкладає введення системи електронного декларування до 2017 року. Він також запевнив, що Кабмін вже розробив і внесе найближчим часом до парламенту поправки до закону про держбюджет, які скасують цей пункт.

Пізніше журналісти заявили, що автором поправки до державного бюджету, яка передбачає відстрочку електронного декларування на рік, є народний депутат Андрій Деркач.

5 січня у Верховній Раді України зареєстровано законопроект, яким скасовується положення у Державному бюджеті на 2016 рік про відстрочення введення нової системи електронного декларування до січня 2017 року.

http://nv.ua/


Теги статьи: ГосбюджетПорошенко

Дата и время 05 января 2016 г., 19:42     Просмотры Просмотров: 1296
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что делать с «евробляхами»?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.144488