АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 2°C
Днепр: 3°C
Одесса: 1°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 2°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 1°C
Ровно: 1°C

Начальника поліції Вільнюса офіційно призначили головою місії ЄС в Україні

Начальника поліції Вільнюса офіційно призначили головою місії ЄС в Україні
Начальника поліції Вільнюса офіційно призначили головою місії ЄС в Україні

Рада Європейського союзу офіційно призначила високопоставленого службовця литовської поліції Кестутіса Ланчінскаса головою консультативної місії ЄС в Україні.

Очікується, що Ланчінскас приступить до роботи в Україні з 1 лютого і змінить на цій посаді Калмана Міжея, повідомляє у п’ятницю, 8 січня, прес-служба КМ ЄС.

"Місія має на меті посилити та підтримати реформу таких державних установ, як поліції, інших правоохоронних органів та всієї судової системи, зокрема прокуратури. Цей процес має в кінцевому рахунку відновити довіру українського народу до цивільних служб безпеки, що потонули в звинуваченнях у корупції та незаконних діях", - наголошуються в повідомленні.

Згідно з офіційною біографією Ланчінскаса, він отримав диплом магістра з кримінального права. Протягом 90-х років працював у дипломатичній службі Литви, а з 1998 по 2005 роки очолював служби міжнародного співробітництва та європейської інтеграції в МВС Литви, де зокрема відповідав за участь Литви в миротворчих місіях і приєднання Литви до Шенгенської зони. У 2005 році Ланчінскаса призначили заступником комісара поліції Литви, а в 2009 році він очолив поліцію Вільнюського округу.

НВ


Теги статьи: Ланчинскас

Дата и время 08 января 2016 г., 20:59     Просмотры Просмотров: 1215
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.052663