У НАБУ заявили, що не порушать справу щодо ухиляння Мартиненка від декларування офшорних доходів

У НАБУ заявили, що не порушать справу щодо ухиляння Мартиненка від декларування офшорних доходів
У НАБУ заявили, що не порушать справу щодо ухиляння Мартиненка від декларування офшорних доходів

У Національному антикорупційному бюро відповіли на заяву депутата від Блока Петра Порошенка Сергія Лещенка про можливе ухиляння від декларування офшорних доходів колишнім депутатом Миколою Мартиненком.

Згідно з текстом відповіді НАБУ, опублікованого Українською правдою, у НАБУ відмовили у відкритті справи у зв’язку з тим, що норма про кримінальну відповідальність за недостовірні дані у деклараціях набрала чинності 26 квітня 2015 року.

"Таким чином, закон про кримінальну відповідальність за подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей не має зворотної дії в часі, а тому не може застосовуватись до подій, що сталися до 26.04.2015", - сказано у відповіді НАБУ.


pravda.com.ua

pravda.com.ua

  

pravda.com.ua

pravda.com.ua

 


В Антикорупційному бюро також повідомили, що передали заяву Лещенка до Міністерства внутрішніх справ у зв’язку з тим, що могло мати місце "порушення колишнім народним депутатом Мартиненком М. В. вимог фінансового контролю, що є адміністративним правопорушенням".

Нагадаємо, 22 грудня повідомлялося, що Антикорупційна прокуратура передала Національному антикорупційному бюро запит депутата від Блоку Петра Порошенка Сергія Лещенка на перевірку декларації про доходи екс-депутата від Народного фронту Миколи Мартиненка.

Перед цим Лещенко звернувся до правоохоронних органів із проханням перевірити декларацію Мартиненка, у якій той не повідомив про наявність у нього панамської офшорної компанії Bradcrest Investments.

Раніше також повідомлялося, що Національне антикорупційне бюро перевірить причетність екс-депутата Верховної Ради України Миколи Мартиненка до схем з урановим концетратом під час його закупівлі ДП Східний гірничо-збагачувальний комбінат у австрійського товариства Steuermann Investitions та про розслідування за фактом одержання екс-депутатом хабарів під час закупівлі НАЕК Енергоатом обладнання у чеського акціонерного товариства Skoda JS.


Нагадаємо, 22 грудня Верховна Рада України схвалила заяву нардепа від Народного фронту Миколи Мартиненка про складання депутатських повноважень.

Повідомлялося також, що Антикорупційна прокуратура передала Національному антикорупційному бюро запит депутата від Блоку Петра Порошенка Сергія Лещенка на перевірку декларації про доходи екс-депутата від Народного фронту Миколи Мартиненка.

4 грудня народний депутат Сергій Лещенко заявив, що отримав докази причетності соратника прем’єр-міністра Арсенія Яценюка Миколи Мартиненка до схем в урановій і титановій галузях.

26 листопада Сергій Лещенко оприлюднив документи, які свідчать про те, що Швейцарія надсилала запит на ім’я генерального прокурора України з приводу розслідування кримінальної справи проти нардепа від Народного фронту Миколи Мартиненка.

30 листопада Мартиненко заявив про складання депутатських повноважень у зв’язку із корупційним скандалом та інформаційною кампанією проти нього.

http://nv.ua/

Дата и время 11 января 2016 г., 16:26     Просмотры Просмотров: 1718