АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

"Порившись у кишенях", прокурори знайшли 7 млн грн собі на заставу

"Порившись у кишенях", прокурори знайшли 7 млн грн собі на заставу
"Порившись у кишенях", прокурори знайшли 7 млн грн собі на заставу

Колишній прокурор Подільського району Києва Сергій Нечипоренко і заступник прокурора цього району Олексій Білий, спіймані 30 листопада на хабарі 150 тис. доларів, вийшли з-під варти, сплативши 3,45 млн гривень застави кожен.

"Заставу сплачено, підстав для зміни запобіжного заходу не вбачається", - сказав неназваний співрозмовник, на якого посилається Українські новини. За його словами, підозрювані виконують накладені на них судом зобов’язання. Нагадаємо, що після затримання прокурорів депутат Антон Геращенко заявив, що Сергій Нечипоренко є родичем нардепа Сергія Ківалова. Сам Ківалов родинні зв’язки з Нечипоренком заперечує, але визнає знайомство із ним. 42-річний Нечипоренко народився в Одеській області й учився в тамтешній національній юридичній академії Ківалова.

Професійну кар’єру розпочав в органах прокуратури в 1998 р. - помічником прокурора Малинівського району Одеси. Обіймав посади помічника прокурора Приморського району Одеси, Радянського району Києва, старшого помічника прокурора Дніпровського району Києва. Працював старшим прокурором управління в ГПУ. З 2002 року працював спочатку першим заступником, а потім прокурором Шевченківського району Києва. У 2014 році, як випливає з повідомлення на сайті прокуратури Києва, був прокурором Подільського району Києва.


expres.ua


Теги статьи: Белый АлексейНечипоренко Сергей

Дата и время 13 января 2016 г., 09:34     Просмотры Просмотров: 1222
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
26 июня 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как вы относитесь к блокировке российских соцсетей?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте