АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 6°C
Харьков: 9°C
Днепр: 10°C
Одесса: 11°C
Чернигов: 5°C
Сумы: 7°C
Львов: 5°C
Ужгород: 9°C
Луцк: 5°C
Ровно: 5°C

В Укрстат хочуть призначити випускника Могилянки, який отримував грант уряду РФ

В Укрстат хочуть призначити випускника Могилянки, який отримував грант уряду РФ
В Укрстат хочуть призначити випускника Могилянки, який отримував грант уряду РФ

Вахітов стверджує, що з 1 січня звільнився, тому що закінчився грант уряду РФ.

Міністерство економіки подало Кабміну кандидатуру Володимира Вахітова на посаду голови Державної служби статистики. Про це стало відомо ТСН.uа із власних джерел в уряді. Підібрати керівника цієї структури Мінекономіки намагається вже півтора року. Володимир Вахітов народився 21 січня 1976 року в Барнаулі (Росія).

Він закінчив Києво-Могилянську академію та університет Кентуккі. Наразі викладає у Київській школі економіки і водночас є старшим науковим співробітником Національного дослідного університету "Вища школа економіки" Росії, федеральної бюджетної установи. У відділенні Вищої школи економіки в Санкт-Петербурзі, де розташована Лабораторія теорії ринків і просторової економіки, ТСН.uа підтвердили, що претендент на пост глави Укрстату працює у них на умовах неповної зайнятості. Однак, запевнили, що зараз він у Києві. 22 жовтня 2014 року Вахітов провів семінар в Москві на тему приватизації в Україні.


ТСН.uа зв’язався з Вахітовим. За його словами, з 1 січня цього року він звільнився з російського наукового закладу, адже закінчився грант уряду Російської Федерації, а на новий грант він не претендує, оскільки його не влаштовують умови фінансування. За його словами, подати документи на посаду глави Укрстата йому "підказали однокурсники в керівництві Мінекономіки". Однак процес призначення затягнувся.

"Я зібрав документи ще два місяці тому, пройшов усі співбесіди", - зазначив Вахітов. У разі призначення, йому будуть доступні первинні звітні дані підприємств, якими володіє Укрстат і які в необробленому вигляді, згідно з українським законодавством, яке гармонізоване з ЄС, є конфіденційними. На запитання ТСН.uа, чи не стануть ці дані надбанням зацікавлених російських користувачів, Вахітов зазначив, що до цього часу отримував їх конфіденційно, і подавав лише в обробленому вигляді. Якщо Кабмін призначить його головою Укрстату, обіцяє спростити роботу користувачів із первинними даними підприємств.


tsn.ua


Теги статьи: ГосстатВахитов Владимир

Дата и время 13 января 2016 г., 20:32     Просмотры Просмотров: 1379
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.078308